Reply to Thread
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 56

Thread: Avem nevoie de ajutorul vostru!!!!

Server
    CLA01
    ai dreptate cand a aparut jocul,eu am jucat de la inceput,de cand a aparut.nu stiu la necro daca se blocheaza in teleport,dar la heaven e din cauza nimburilor,ala upgradate.doar ce m-am blocat si eu in teleport si incerc sa ma loghez de vreo 20 min.
    chestia este ca aceste nimburi sunt foarte puternice,si nu prea te poti lipsi de ele ca sa nu mai ti se blocheze in teleport,mai ales la lvl 30+,nimburile sunt "a must have"
    sau o alta solutie este sa ai rezerve de nimburi in garnizoana in fiecare castel si inainte sa te teleportezi,sa le pui in oras sa nu mai se blocheze...o sa incerc asa.
    Last edited by catalinn82; 28.06.15 at 19:36.

Server
    CLA01
    Adevarat si nu chiar ... eu joc doar inflacarate ... sunt dragon+ dispun de toate trupele upgradate in castele dar inflacaratele in 90% sunt optiunea cea mai buna indiferent de lupta sau bossi ... uneori si la raiduri de lvl mare .... cat despre necro te asigur ca se blocheaza si acolo indiferent daca e mag sau forta .... deci problema e de la ei.

P.S.: Eu nu ma pot loga de vineri ... incarca la infinit.

Server
    CLA01
    incearca sa dai log out si incarci iar...daca vezi ca nu se incarca in 20-30 secunde(sau cat iti ia tie sa te loghezi normal in functie de ce pc ai) sa-i iar refresh si tot asa,si o sa mearga la un moment dat
    daca stai si astepti dupa clepsidra aia,stai mult si bine ca nu merge...deci refresh pana te logheaza,eu asa fac.

Server
    CLA01
    Cata nu merge sub nici o forma indiferent de cate browsere folosesc ... indiferent de cate ori dau log out-log-in ... cclean , history browser ... cam acestea le recomanda toti moderatorii de forumuri ... nu functioneaza ...

Si nici de la PC nu e.

Server
    CLA01
    eu fol chrome si mie se mai blocheaza in teleport,chiar si cand nu dau teleport,dar insist cu refresh pana se logheaza,cateodata si 30 min stau...mai ales cand e lag,seara

Server
    CLA01
    Nume erou:Syrio Forel.Blocat la portalul spre Lacasul Soimului.Cand vreau sa ma autentific imi da uneori eroare.Cand dau pe "joaca acum",ori dupa ce imi permite sa-mi aleg eroul,imi incarca la nesfarsit...

Server
    CLA01
    In plus,pe langa blocajele la teleportari,imi apar in joc creaturi de la misiuni demult indeplinite ce nu-mi permit trecerea mai departe.Ex.:copacii innebuniti de la inceputul jocului,sau,misiunea cu eliberarea unor trupe de la Cuibul Viperei

Server
    CLA01
    Numele eroului: alexa1234
    e greu de spus, se blocheaza mai mereu in pasaje... nici acum de exemplu nu merge sa ma conectez!!

Server
    CLA01
    bai fratzilor nici acum nu pot sa intru
    am o saptamana
    mi-a mers odata vineri si atat
    oare nu mai pot intra niciodata???

Server
    CLA01
    nci acum nu functzioneaza...

Reply to Thread
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast