Reply to Thread
Page 2 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 56

Thread: Avem nevoie de ajutorul vostru!!!!

Server
    CLA01
    Eu de ieri de cand am vizitat un merchant de artefacte nu mai pot accesa jocul. Mi-a ramas blocat in loading screen. Numele eroului este Haruspex0

Server
    CLA01
    Eu sunt blocat in drum spre LACASUL SOIMULUI ... acelasi lucru se intampla cand merg si-n GHEARELE LUI NAMTARU ... acum am 4 ore de cand nu ma pot conecta si in noaptea asta putine sanse din cauza idiotilor de la BlueByte ... nu sunt in stare sa administreze un joc ... dati-va demisia !!!
    Fuera cabullos !!!

Server
    CLA01
    Numele eroului: TheoCadabra
    Ultima actiune efectuata: treceamprin portal catre Nar-Heresh

Server
    CLA01
    buna
    numele eroului paducel
    ultimul loc tzinuturile lumini
    nu reushesc sa intru deloc
    nu da nici o eroare
    am ashteptat si cateva ore
    clepsidra si atat

Server
    CLA01
    Numele eroului: TheoCadabra
    Ultima actiune efectuata: treceamprin portal catre Lacasul Soimului

Server
    CLA01
    am revenit in joc dupa vreo 5 luni si tot nu ati reusit sa rezolvati cu bugul din teleport...lame
    daca va ajuta cu ceva,cand jucam eu si aparuse acest bug din teleport,era de la nimburile radiante:cand le puneam in armata,se bloca mereu in teleport,cum le scoteam din armata,nu mai aveam probleme.

Server
    CLA01
    Cata adevarul e ca nu pot administra 2 servere ... nu pot rezolva anumite probleme ... lameri bine zis ... dar nu inteleg de ce le mai tin active si vor ca jucatori sa bage bani in joc ca sa-si poata ei primi salariile pentru un joc ce nu poate fi jucat oricand ... in special seara dupa ora 18.30 si-n weekend my bine joci solitare online decat Heroes ... cel putin pe CLA nu te poti conecta ... la mine incarca de 3 zile in continuu ... abia maine daca am noroc ziua as putea juca cand sunt la munca ... ce sa mai zic ... iar moderatorul mai si zice ca unii jucatori pot juca si altii nu ... probabil e ceva selectiv ... un mare CACAT.

Server
    CLA01
    Sa vezi ca ai dreptate!!! ... si acuma e de la nimburi... mai am un cont si panarama aia e lvl 17 si am pus nimburi pe ea, si nu mai merge nici ala... inainte sa pun nimburi mergea si in perioade astea cand la majoritatea nu mergea.
    Partea proasta e ca ziceai ca ai jucat acum jumatate de an si de atunci e bugu asta.... poate pana la revelion il repara atunci!

Server
    CLA01
    nah..jocul asta asa va muri,in beta...eu am parasit jocul cand au anuntat ca lucreaza la Heroes 7 si bine am facut,ca dupa cate vad nu au schimbat mare lucru...puteau si ei sa mai bage un faction(nu cred ca era asa greu din moment ce sunt creaturile deja in joc>vezi demoni,elfi,barbari si altii...),sau macar sa rezolve bugurile...dar nimic.Pacat de joc ca are o grafica super pt un browser.

Server
    CLA01
    Problema jocului nu tine de nimburi inflacare ... eu joc full nimburi si nu am probleme la transfer intre capitole cand jocul merge ... problema e in bibilica lor sau au softul buguit/ piratat sau ce alt cacat mai pot avea din moment ce de la jumatea lui februarie cata jocul nu mai e joc ... sunt valuri peste valuri de buguri in fata carora sunt neputinciosi ... cu 2-3 saptamani in urma au avut un bug/eroare 503 ce a tinut serverele pe tusa 2 saptamani ... 2 saptamani nenorocite cand nici dracu nu s-a putut conecta atat pe cla si clb ... joc din decembrie anul trecut si jocul online e de prin septembrie.
    Problema e a lor si se chinuie nu gluma ... tind sa cred ca cei de la BlueByte au angajati amatori ... si chiar amatori sa fie mai mult interes din partea lor pt clienti nu exista.

Reply to Thread
Page 2 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast