Results 1 to 7 of 7

Thread: sprzedawca zwojów

Server
    CLA01

sprzedawca zwojów

witam
    w greystone przydałby się sprzedawca zwojów ostatnio postać mi tam utknela nie moglem wyjsc i brakowalo zwojow

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    I sprzedawca pieczęci bohatera tez by się przydał, przy każdym totemie i przy Marwogu obowiązkowo!

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by pitikamiti View Post
    I sprzedawca pieczęci bohatera tez by się przydał, przy każdym totemie i przy Marwogu obowiązkowo!
    a do czego oni niby tam potrzebni, dostep do sklepu jest mozliwy z kazdej lokacji, a zwojów w czarnolesie nie kupisz nigdzie

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by greenhorne View Post
    a do czego oni niby tam potrzebni, dostep do sklepu jest mozliwy z kazdej lokacji, a zwojów w czarnolesie nie kupisz nigdzie
    ironia, tak ciężko pojąć
    Gram aby grać, ten co grał, a już nie gra, to będzie grał

"Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry."

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Rozrywnik View Post
    ironia, tak ciężko pojąć
    wydaje mi się, że wystarczy tej ironii w tematach problem z logowaniem i kilkunastu jemu podobnych. miałem nadzieje, że ktoś albo poprze pomysł albo powie że jest do kosza, tylko tyle

Nishiyma
    Guest
    wydaje mi się, że wystarczy tej ironii w tematach problem z logowaniem i kilkunastu jemu podobnych. miałem nadzieje, że ktoś albo poprze pomysł albo powie że jest do kosza, tylko tyle
    Popieram jak greystone to i głębiny

Server
    CLA01
    w greystone przydałby się sprzedawca zwojów ostatnio postać mi tam utknela nie moglem wyjsc i brakowalo zwojow
    utknąwszy w greystone lub w głębinach masz kupować zwoje za PB, a nie na łatwiznę liczyć