Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 42

Thread: Może w końcu jakieś konkrety by zespół napisał

H2ON5's Avatar
    Server
    CLA01
    chcesz zmusic ich az do takiego wysilku
    bede chcieli to zamieszcza jakies konkretne informacje tylko ile im to czasu zajmnie? hmmm moze tyle co naprawa tego balaganu

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Mamrotek View Post
    BB_Penelopo proszę o udzielenie informacji na temat kiedy można spodziewać się przywrócenia sprawności gry. Będziemy czekać dzień, tydzień czy może jeszcze jakoś inaczej? Przedstawicie jakieś konkretne oficjalne stanowisko w sprawie zaistniałej sytuacji?
    Drogi Mamrotku!

Niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie, moge Cię jedynie zapewnić, że technicy pracują nad rozwiązaniem błędów.

Pozdrawiam,
    BB_Penelopa.
    Last edited by Penelopa9; 03.07.15 at 16:12.

Server
    CLA01
    Jacy wielcy są tak maluścy że ich nie widać i wysyłają takich jak Ty na obszczał ale ja ja nie zejdę do ich poziomu pozdrawiam niezadowolony, zadowolonego( ną )

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by H2ON5 View Post
    NAJNOWSZE WIADOMOŚCI POPULARNE DYSKUSJE

PROBLEMY Z LOGOWANIEM.
    Data utworzenia: 15.06.2015 08:00:00
    Drodzy Bohaterowie!Zdajemy sobie sprawę z obecnych problemów z logowaniem, nasz zespół pracuje na najwyższych obrotach aby naprawić obecnie występujące błędy. Przepraszam za wszelkie niedogodności.…

Wreszcie nieroby wzieły sie do roboty
    Gdybym ja miał takie tępo w pracy to już dawno bym latał po śmietnikach, ale nie wiem czy czasami nie biją rekordu w jakiejś księdze - no to gratuluję bo na pewno już go pobiliście!!!

Server
    CLA01
    Składam pokłon...za"wyczerpujące" informacje dotyczące braku możliwości wejścia do gry!!!..."błąd 503" ...mam to w głębinach, chcę wiedzieć ile to ma trwać!?..poza tym interesuje mnie zachowanie profitów-od dwóch tygodni to paranoja nie gra i tłumaczenie sloganami typu"walcie się" to obelga dla graczy. Nie pierwszy raz gram w tzw."betę" i żadna z gier nie nie była tak nieudolnie modyfikowana. Ta gra ma też formę kolektywną...jak to zachować nie mając kontaktu?? ...gram w to COŚ ..już drugi miesiąc..dzięki chorym przerwom ..żaden rozwój..osiągnęłam maksa...i bardzo jestem wdzięczna za nędzne umiejętności z bożej łaski informatyków, którzy najprostszego problemu nie potrafią rozwikłać. POGRATULOWAĆ ZACHĘTY DLA GRACZ

Server
    CLA01
    BB_Penelopo Skoro ten problem sie powtarza ( ja sam pewien czas temu mialem ponad 2 miesiące przerwy z powodu logowania) to czy nie można zatrudnic innej ekipy która w końcu coś na to poradzi ? Bo jak na razie to gra wygląda na maszynke do robienia kasy. Błąd 503 świadczy o tym ze problem obecną ekipe przerasta.

Pozdrawiam, Xsardas665

Server
    CLA01
    usuwajcie dalej

Yaciesh's Avatar
    Server
    CLA01
    Nie dajcie się oszukiwać ... 503 bo błąd serwera wirtualnego świadczącego o baku zasobów ..... prawdopodobnie BB nie zapłaciło za wynajem w tym miesiącu .... wszystko

Server
    CLA01
    Mam już dość wchodzę do innej gry tam gdzie traktuje się użytkowników z poważaniem i jak są utrudnienia z ich powodów to dają rekompensaty chociażby THE SETTLERS.
    Pozdrawiam wszystkich Bohaterów i do zobaczenia w innej grze, hej!

Server
    CLA01
    dobre to wszystko zero konkretów i odpowiedzi

Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast