W chwili obecnej włączając mapę główną (klawisz M) możemy sprawdzić gdzie na danej mapie znajdują się zadania do zaakceptowania (wykrzyknik) bądź jakiś NPC czeka na oddanie zadania (znak zapytania w odpowiednim kolorze w zależności od tego czy zadanie zostało ukończone bądź nie). Brakuje mi jednak oznaczenia na mapie miejsca, gdzie trzeba wykonać aktualnie śledzone zadanie. Owszem - dla aktualnie śledzonych zadań widzę na minimapie strzałkę/kropkę, która pokazuje kierunek, w którym należy się udać by zadanie wykonać, jednak brakuje mi tego na mapie głównej. O wiele łatwiej byłoby rozplanować sobie trasę, po jakiej się poruszam, gdybym mogła zobaczyć na mapie głównej gdzie znajduje się cel moich zadań (tak jak widzę w tej chwili NPC, którzy mogą mi dać/którym mogę oddać zadanie).

Druga sugestia to dodanie do opisu zadań na zabicie stworów nazwy grupy/miejsca występowania stwora, by było wiadomo, gdzie go szukać. Przeglądając forum, można znaleźć pomoc, jednak wielu graczy po prostu na forum nie zajrzy/nie znajdzie tematu. Poza tym myślę, że gracz powinien być w stanie samodzielnie poradzić sobie z zadaniami dzięki mapie i opisowi bez pomocy forum, a obecnie nie jest to nieraz takie proste (w szczególności, gdy wkracza się na nowy teren).