Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 24

Thread: Błąd Czerw w otchłani

Server
    CLA01

Błąd Czerw w otchłani

Witam po pokonaniu Czerwi nie mogę się wydostać, portal nie działa

Nishiyma
    Guest
    Nie tylko Ty. Spróbuj użyć portalu miejskiego, może to pomoże.

Server
    CLA01
    Nie pomaga portal miejski.

Nishiyma
    Guest
    W takim razie wraz z resztą graczy trzeba czekać na przerwę techniczną.

Server
    CLA01
    Po co owijanie w bawełnę, nie lepiej powiedzieć wprost co i jak zamiast dawać lakoniczne porady które i tak nie pomogą?

1. Gra się sypie w postępie geometrycznym.
    2. Support kompletnie nad tym nie panuje.
    3. Jeżeli zostaną podjęte jakiekolwiek działania, to dopiero w poniedziałek, bo w weekendy i Święta NIKT TAM NIE PRACUJE.
    4. Jakiekolwiek chwilowe odblokowania są całkowicie przypadkowe.

jackgeronima's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by MOD_Nishiyma View Post
    W takim razie wraz z resztą graczy trzeba czekać na przerwę techniczną.
    1 początku czatem nąstop problemy
    ale co to da ta przerwa tehniczna ile juz bylo przerw technicznych od początku gry i dalej to samo

2 Gra sie Posypała jak tylko w puscili ją na przegladarkę
    1 wiecje przerwa techniczna tylko sewery zresetuja nic wiecje idalej będa brac kasę zanic

Nishiyma
    Guest
    Quote Originally Posted by marianescu View Post
    Po co owijanie w bawełnę, nie lepiej powiedzieć wprost co i jak zamiast dawać lakoniczne porady które i tak nie pomogą?

1. Gra się sypie w postępie geometrycznym.
    2. Support kompletnie nad tym nie panuje.
    3. Jeżeli zostaną podjęte jakiekolwiek działania, to dopiero w poniedziałek, bo w weekendy i Święta NIKT TAM NIE PRACUJE.
    4. Jakiekolwiek chwilowe odblokowania są całkowicie przypadkowe.
    Nie rozumiem tych ataków
    1. Nie owijam w bawełnę.
    2. Daję jedyną poradę, która w mojej opinii mogła jeszcze pomóc. Jeżeli nie pomaga... cóż powiedziałam już.
    3. W kwestii przerwy technicznej wypowiedziałam się więcej niż raz.
    4. W kwestii supportu nie wiem, więc nie powiem.

Pozdrawiam
    MOD_Nishyima

Server
    CLA01
    Jesteś przewrażliwiona, to żaden atak, to suchy opis faktów. Nazywam rzeczy po imieniu, nie brnę w eufemizmy i zaklinanie rzeczywistości jak to czyni BB, jak i - niestety - Ty miejscami, jak np. stwierdzając, że przed wprowadzeniem misji gildijnych gra działała stabilnie. Wbrew bezdyskusyjnym faktom starasz się robić wrażenie, że BB panuje nad sytuacją, że prowadzone są prace naprawcze, etc... jednak jak ktoś prosi Cię o konkrety to słyszy, że to nie Twoja działka i nie wiesz... Ok, rozumiem, że nie Twoja, tylko skąd taka wybiórczość w "wiedzy" na ten sam temat?

Jeżeli uważasz, że się mylę, to wskaż w którym punkcie.

Nishiyma
    Guest
    Quote Originally Posted by marianescu View Post
    Jesteś przewrażliwiona, to żaden atak, to suchy opis faktów. Nazywam rzeczy po imieniu, nie brnę w eufemizmy i zaklinanie rzeczywistości jak to czyni BB, jak i - niestety - Ty miejscami, jak np. stwierdzając, że przed wprowadzeniem misji gildijnych gra działała stabilnie. Wbrew bezdyskusyjnym faktom starasz się robić wrażenie, że BB panuje nad sytuacją, że prowadzone są prace naprawcze, etc... jednak jak ktoś prosi Cię o konkrety to słyszy, że to nie Twoja działka i nie wiesz... Ok, rozumiem, że nie Twoja, tylko skąd taka wybiórczość w "wiedzy" na ten sam temat?

Jeżeli uważasz, że się mylę, to wskaż w którym punkcie.
    Owszem występowały problemy z logowaniem. Dotykały każdego z nas. Niejednokrotnie był problem podczas eventów. Co nie zmienia faktu, że od kwietnia nie przypominam sobie większych problemów. Czasami zdarzało się, że dopadła "niewłaściwa sesja" z tym, że dla odmiany nie oznaczało niemożliwości zalogowania przez kilka dni. Wystarczyło nacisnąć "graj" i wszystko wracało do normy. Co w mojej opinii znaczy, że serwer był stabilny. Co więcej były jakieś eventy po drodze i w trakcie tych eventów też dało się grać i nie było takich problemów jak wcześniej. Więc nie zaklinam rzeczywistości tylko wyrażam własną opinię na dany temat. Nie musimy się zgadzać to, że w jakiś sposób reprezentuje firmę nie znaczy, że podkoloryzuje fakty.
    Są prowadzone prace. Tak jak już mówiłam nie raz. Nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie kiedy problem zniknie. Nie jestem w stanie też Ci określić jak wielkie problemy mają ze znalezieniem rozwiązania. Mogę jednak powiedzieć z całym przekonaniem, że to jest dla nich priorytet. Nie wiem w jakim temacie jeszcze mam rozwiać Twoje wątpliwości?

PS. Suchy opis faktów na temat mojego owijania w bawełnę? To nie fakt, to nieprawda i pomówienia jak to by powiedział pewien znany użytkownik

Server
    CLA01

Utknołem

Wielu graczy utknęło w Katedrze Bursztynowego Ciernia nie może się ruszyć ani wyjść stamtąd

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast