Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 24 of 24

Thread: Błąd Czerw w otchłani

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    Niesamowite, info o świadomości twórców że nie można się logować pojawiło się!
    Mod - to Twoja sprawka?

Nishiyma
    Guest
    Quote Originally Posted by pitikamiti View Post
    Dalej nie rozumiem kim jest moderator?
    Mimo to powodzenia życzę, jest lepiej niż było, na forum przynajmniej.
    Wcześnie mod zachowywał się jak funkcjonariusz UBI (luźne skojarzenie z UB)
    Ciekawe czy masz wpływ na twórców gry, czy Twoje sugestie coś mogą zdziałać?
    Na przykład bardzo dziwi mnie czemu na głównej nie ma informacji o restarcie?
    Czyżby samo zdjęcie eventu rozwiązać miało problem?
    Czemu na głównej nie ma odniesienia do sytuacji jaka jest?
    Gracze czują się traktowani przedmiotowo, albo jak małe dzieci.
    Dziwi mnie ta polityka - wszyscy widzą że jest źle ale nikt tego ze strony UBI nie okazuje?
    Porównałem tę sytuację do dziecka z kupą w majtkach, które udaje że nic się nie stało choć wszyscy w około zatykają nos i pokazują palcem.

Powodzenia w tej szczytnej misji pomagania ludziom w grze, oby jednak to nie było pomaganiem UBI w robieniu pieniędzy.
    W takim razie chyba źle zrozumiałam poprzednie pytania
    Moderator jest osobą, która pilnuje porządku na czacie i na forum, stosowania się do regulaminu gry i obowiązujących zasad. Myślałam, że to jasne i oczywiste
    Moje sugestie są sugestiami graczy, zbieram Wasze zgłoszenia w jedną całość i wysyłam dalej. Developerzy z tego co wiem pojawiają się na forum i czytają Wasze pomysły, ale nie wiem jak często taka sytuacja ma miejsce, więc możliwe, że moje zgłoszenia dotrą do nich prędzej.
    Jak już zauważyłeś pojawiła się w końcu informacja oficjalna na stronie głównej o problemach z logowaniem. Nie wiem czy jest w tym jakaś moja zasługa, faktycznie taką sugestie przekazałam, ale równie dobrze nie musiało to być spowodowane moją "interwencją". Cieszę się, że Mr_Pool__ się wypowiedział w tym temacie, bo w ten sam sposób podchodzę do sprawy. Problem widać jest na tyle złożony i poważny, że nie są w tym momencie w stanie znaleźć rozwiązania. Co nie znaczy, że nie pracują i się obijają jak to niejeden gracz zarzuca.

Pozdrawiam ciepło wszystkich graczy

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Da sie za tego wyzyc ,tak z ciekawosci placa w zlotówkach czy innej dewizie ?

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Server
    CLA01
    3 dni w plecy zwoj 100% poczekam ale cierpliwosc wymięka

Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3