Page 3 of 33 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 21 to 30 of 329

Thread: Awarie serwera - wątek zbiorczy

DanYt0's Avatar
    Server
    CLA01
    Jako ze testowe (to wciaz gra BETA) problem bedzie zapewne wystepowal dopóki sytuacja sie nie ustabilizuje ( niewprowadza łatek do gry, odpadnie spora ilośc "gracz" itd)

Server
    CLA01

Unhappy błąd połączenia z serwerem

Witam ,
    od godziny 18:30 próbuje się połączyć z serwerem niestety bezskutecznie.

http://www.speedyshare.com/YJqxj/blad.png załączam zrzut ekranu. Do kiedy można takiego stanu się spodziewać?

Server
    CLA01
    Nie jesteś sam

Server
    CLA01
    Chciałbym zauważyć taki skromny komunikat na stronie głównej: http://cla.heroes-online.com/pl-PL/n...edost%C4%99pna
    natomiast nie ma komunikatu że problem jest rozwiązany.
    Dlaczego więc oczekujesz, że połączysz się z czymś czego nie ma?

Server
    CLA01
    Jak byś wszedł w link to byś zauważył że gra do pewnego momentu mi się ładowała.Nie będę się z jaśnie Panem wykłócać na forum.Założyłam temat bo miałam nadzieję że ktoś z obsługi się jednak odezwie. Ale widać nie warto nic tutaj pisać bo tylko odpowiedzie są takie jak wyżej. Pozdrawiam Warris (ps. jestem Kobietą. )

Server
    CLA01
    "Ja piórkuje, motyla noga" szlag mnie trafi, Jakieś zabytkowe poleasingowe serwery tą gra obsługują. Rozumiem że to beta, Ale żeby taką lipą odwalać,

Server
    CLA01
    ************************************************** ************** i tyle bo znowu bana w kolejnej grze dostanę

Server
    CLA01
    Problem z połączeniem z grą jest nagminny od czasu otwarcia Open Beta. O ile na samo połączenie z gra można poczekać, o tyle utrata punktów akcji jest irytująca. Jeśli połączenie jest zerwane podczas walki fabularnej to gracza wywala z walki a punkty przepadają. Mnie z kolei zdenerwował fakt, że zerwane połączenie w walce w Zaginionych Krainach sprawiło, że zniknęła cała moja zebrana armia i pojawił się komunikat, że nie mogę kontynuować ponieważ nie mam jednostek. I kilka dni odwiedzania obelisków i zbierania mapy poszło się za przeproszeniem uprawiać miłość.

Oczywiście jedyne co można zrobić to napisać do pomocy technicznej, która odpowiada mniej więcej po tygodniu lub dwóch wysyłając do nas tzw generic email z prośbą o podanie szczegółów i screenshot problemu, sic. Komunikacja z obsługą, czy to techniczna czy moderatorami gry oraz forum praktycznie nie istnieje.

Wniosek mój jest taki. Cieszcie się z gry, oby sprawiała nam jak najwięcej przyjemności. Problemy po prostu akceptujcie jako część pakietu jaki nam zafundowano. Kiedy gra rozsiada się nam na nerwach, po prostu zajmijmy się czymś innym. Zawsze można wrócić następnego dnia. Niczym Mariusz Max Kolonko, mówię jak jest.

Server
    CLA01
    Tak, komunikat jest że gra jest niedostępna, szkoda tylko że "Ktoś" zapomniał włączyć taki mały czerwony guziczek, jak to miało miejsce choćby wczoraj. A tak komunikat jest, opcja "Graj" włączona i tak prawdę powiedziawszy to niewiem, czy czekać na kolejny komunikat że gra już działa, czy po prostu klikać sobie co jakiś czas na " Graj" i a nuż dowiem się że gra już działa.

Server
    CLA01
    Może tu tak jest że pierwsze 100 tysiecy graczy tylko może wejśc bez problemów a reszczie juz trudniej. Godziny wieczorne to od otwarcia bety codzienne przerwy w grze.

Page 3 of 33 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast