Page 1 of 33 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 10 of 329

Thread: Awarie serwera - wątek zbiorczy

Server
    CLA01

Awarie serwera - wątek zbiorczy

Witam dzis praktycznie przez wiekszosc dnia jest problem z gra non stop wyskakuja bledy 12 i 20 a po 19 bedac na wyprawie wpierw byl mega lag nastepnie wywalilo mnie z gry i do tej pory nie moge sie zalogowac. Jest to open beta i nie powinno byc az tak razacych niedogodnosci...

Server
    CLA01
    od jakichs 30 minut serwer bitew nie dziala, kazde wejscie w bitwe to zawiecha, niekonczace sie wczytywanie.

Server
    CLA01
    To samo...wydalam 1000 pieczeci na pkt.akcji,chcialam zrobic Sandro..po 1 etapie serwer przestal reagowac...czesto..za czesto wystepuja bledy.
    Podobnie z nagroda,ktora mielismy dostac..w e-mailu jest napisane kliknij na ,,graj,, a dostaniesz nagrode...niestety..nic z tego.

Server
    CLA01
    U mnie podobnie, te same błędy i utrudnienia w grze.
    A jak dodać do tego spamerów na czacie i brak jakiegokolwiek moderatora, to dosłownie odechciewa się grać
    dziś mam wrażenie, że za tą grą nie stoi poważna firma, tylko jakaś spółdzielnia rodem z PRL

Server
    CLA01
    Ja od godziny nie moge wejsc do gry po tym jak mnie wywalilo ze jakis blad byl chyba serwer przeciazony znow

Server
    CLA01
    U mnie jak powyzej. Po błędzie serwera #12 po rozegranej walce wywaliło mnie i do tej pory nie mogę się zalogować. Ładowanie dochodzi do "90%" i stoi w miejscu w nieskończoność ;/

Server
    CLA01
    Mam tak samo wszedłem do bitwy nagle mega lag wywaliło i od 2h nie mogę wejść do gry pasek ładuje się do 90% i dalej nie idzie tak jak u kolegi wyżej

DanYt0's Avatar
    Server
    CLA01
    Serwer jest Off

Server
    CLA01
    Teraz to już nawet wywala błąd #12 podczas teleportacji między miastami.

Server
    CLA01
    nie wiem co zrąbali ale to nie jest zabawne :/
    błąd 12 po każdej bitwie
    co nigdy tego błędu nie miałem

Page 1 of 33 1 2 3 11 ... LastLast