Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 42

Thread: Ogłoszenie w kwestii problemów z logowaniem

Nishiyma
    Guest

Ogłoszenie w kwestii problemów z logowaniem

Wielu graczy skarży się, że nie dostali żadnej oficjalnej informacji w kwestii problemów z dostępem do gry. Ja takiej informacji na stronie głównej dodać nie mogę, więc mogę Wam jedynie założyć taki wątek.

Mamy pełną świadomość występujących problemów. Nasza ekipa pracuje nad ich rozwiązaniem. Naprawdę nikt nie ma obecnej sytuacji w nosie. Nikt też na niej nie korzysta. Zarówno gracze jak i twórcy.

W kwestii przerwy technicznej bądź resetu serwera: na ten moment nie ma takich planów, ale jak coś się zmieni to zostaniecie o tym poinformowani na stronie głównej.

Proponuje odstawić grę na weekend. Nie frustrować się przed ekranem logowania. Zajrzeć raz dziennie na stronę główną czy pojawiło się już info o przerwie czy nie.

Pozdrawiam
    MOD_Nishyima

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    No wlasnie nie ma co sie stresowac,lepiej troche na kaloryfer po trenowac,ide do parku z psem rowerem piwem i kotem ,mileg dnia

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Server
    CLA01
    "Nasza ekipa pracuje nad ich rozwiązaniem" oraz "Proponuje odstawić grę na weekend"

pracują przy grillu, piwie i kiełbaskach ?

Server
    CLA01
    Ja się pytam gdzie jest wątek na problemie z zalogowaniem do gry.Tamten mi się bardziej podobał.Teraz wygląda jakby problem był całkiem nowy co jest nieprawdą.Co to za faszystowkie metody ?? :-(
    A w kwestii tego czy ktoś pracuje nat naprawieniem błędu......Jest to możliwe na czynnym serverze?Szczerzę watpię patrząc tylko na wyniki parcy speców z UBI z tegodnia prawie :-(

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Ja jestem pewny ze do piniedzialku godzina 14 max powinno byc naprawione,maja jednych z najlepszych techników,i wygrali nagrode za najlepsza gre 2015 roku .

Stefan to boss tygodnowy problemy z logowaniem tajemna bron,ale sie oplaci poczekac bo loot bedzie dobry

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Server
    CLA01
    A ja myślę że nie umieją tego naprawić i czekają na koniec eventu z dryfami. Ale to nic nie da. Niestety trzeba wyłożyć kasę i zapłacić tym ludziom co naprawili grę 2mce temu. Objawy były takie same więc naprawdę ciężko zrozumieć dlaczego teraz trwa to tyle czasu.

Nishiyma
    Guest
    Quote Originally Posted by MarSzal View Post
    "Nasza ekipa pracuje nad ich rozwiązaniem" oraz "Proponuje odstawić grę na weekend"

pracują przy grillu, piwie i kiełbaskach ?
    Szkoda weekendu, ale to tylko moja opinia daje Wam w ten sposób do zrozumienia, że przerwa raczej będzie dopiero w poniedziałek.

Quote Originally Posted by Kronan View Post
    Ja się pytam gdzie jest wątek na problemie z zalogowaniem do gry.Tamten mi się bardziej podobał.Teraz wygląda jakby problem był całkiem nowy co jest nieprawdą.Co to za faszystowkie metody ?? :-(
    A w kwestii tego czy ktoś pracuje nat naprawieniem błędu......Jest to możliwe na czynnym serverze?Szczerzę watpię patrząc tylko na wyniki parcy speców z UBI z tegodnia prawie :-(
    Tamten wątek nigdzie nie zniknął.

Server
    CLA01
    Wszysko pieknie cacy ..odstaw gre na weekend ... no problem zrobi sie ... ale co z odłamkami ze sklepu , co z czasem bonusu gildyjnego +100 % do kupek ,

Albo zastopować serwer aby czas nie uciekał albo rekompensata dla ludzi za blad 503.

..Wazne ze sklep jest online ....%$#^$%

Nishiyma
    Guest
    Quote Originally Posted by Florus View Post
    Wszysko pieknie cacy ..odstaw gre na weekend ... no problem zrobi sie ... ale co z odłamkami ze sklepu , co z czasem bonusu gildyjnego +100 % do kupek ,

Albo zastopować serwer aby czas nie uciekał albo rekompensata dla ludzi za blad 503.

..Wazne ze sklep jest online ....%$#^$%
    Przypominam, że odłamki są oddawane w supporcie gry.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Florus rzezniku , gracze organizuja turniej PvP .. dlaczego nie zapiales sie jeszcze ??
    a tak wogole to odkad ucieczki platne to jakos mniej cie na pvp ...

Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast