Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast
Results 21 to 30 of 42

Thread: Ogłoszenie w kwestii problemów z logowaniem

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by DARK_ANGEL_5 View Post
    co ciekawe sklep nigdy nie nawali .............dlaczego
    sklep nigdy nie nawali bo jest dostępny z poziomu strony głównej, zaproponujcie im żeby był dostępny tylko i wyłącznie z poziomu gry to zobaczycie jakiego jeża dostaną, tak samo jak z potwierdzeniem wydania pieczęci

Server
    CLA01
    błąd 503, dzięki po raz kolejny za olanie graczy na cały weekend..

Server
    CLA01
    fhal piekny pomysl jak tak by bylo to jestem pewien ze nawet by nie zrobili info o przerwie tech. tylko odrazu walnieta przerwa i po 3 h wszyscy moga logowac i zero problemu,
    moze nawet stworzyliby Cla 2

Server
    CLA01
    Drogi MOD_Nishiyma,
    Gra kuleje dość systematycznie, żeby nie użyć określenia "ustawicznie".
    Kolejne przerwy techniczne mające na celu usunięcie uciążliwych błędów nie usuwają, lecz wprowadzają nowe rozwiązania w grze.
    Pozwala to domniemywać, że team deweloperski ma swoją "mapę drogową", którą konsekwentnie realizuje odznaczając kolejne kamienie milowe (zmiany w gildiach - check, prowincje gildii - check, wydarzenia - check).
    Na tej drodze nie znalazły się prace związane z wykonaniem czegoś co zostało już "zacheckowane" wcześniej - szkoda.
    Z całym szacunkiem, ale konkursy nie zastępują funkcjonalności gry; wydarzenia wdrożone do gry do której nie ma dostępu nie wymagają komentarza.
    Po prostu żal ...

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Daras85 View Post
    fhal piekny pomysl jak tak by bylo to jestem pewien ze nawet by nie zrobili info o przerwie tech. tylko odrazu walnieta przerwa i po 3 h wszyscy moga logowac i zero problemu,
    moze nawet stworzyliby Cla 2
    po co tworzyć cos nowego jak można *** to co już jest
    Last edited by Nishiyma; 14.06.15 at 15:55.

Server
    CLA01
    Otóż to Flor-supodłamek wychodzi jakieś 300pb dziennie-bedziemy męczyć lamerów

Server
    CLA01
    cos pisac musi, przecierz nie napisze ze olewaj gre oraz graczy, bo takie zachowanie tego dowodzi. W ciula was wszystkich robia. Jak dla mnie to tam siedza ludzie co nie znaja sie kompletnie na zeczy z racji tej ze naprawiali juz te bledy tyle razy , ze nie sposob zliczyc.

Server
    CLA01
    można się zalogować!!!!!! ale trzeba stworzyć nowego Bohatera hehehe i walić od początku. Nie wierzyłem, ale spróbowałem i bez żadnej zawiechy (błędu 503) śmiga szok!!!!!

jackgeronima's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by MOD_Nishiyma View Post
    Wielu graczy skarży się, że nie dostali żadnej oficjalnej informacji w kwestii problemów z dostępem do gry. Ja takiej informacji na stronie głównej dodać nie mogę, więc mogę Wam jedynie założyć taki wątek.

Mamy pełną świadomość występujących problemów. Nasza ekipa pracuje nad ich rozwiązaniem. Naprawdę nikt nie ma obecnej sytuacji w nosie. Nikt też na niej nie korzysta. Zarówno gracze jak i twórcy.

W kwestii przerwy technicznej bądź resetu serwera: na ten moment nie ma takich planów, ale jak coś się zmieni to zostaniecie o tym poinformowani na stronie głównej.

Proponuje odstawić grę na weekend. Nie frustrować się przed ekranem logowania. Zajrzeć raz dziennie na stronę główną czy pojawiło się już info o przerwie czy nie.

Pozdrawiam
    MOD_Nishyima
    Dziękujemy za kontakt z zespołem wsparcia Might & Magic Heroes Online.

Nasza obsługa pracuje w godzinach od 9:00-19:00 CET.
    W związku z większą ilością zgłoszeń otrzymanych przez nas w ostatnim czasie, okres oczekiwania na odpowiedź od obsługi może się wydłużyć. Dziękujemy za cierpliwość i przepraszamy za ewentualne niedogodności.

Prosimy nie zmieniaj tematu wiadomości przy odpowiedzi na ten email.

Prosimy miej na uwadze, że jest to wersja testowa MMHO z ograniczoną obsługą. Nasz zespół odpowie na Twoje zgłoszenie najszybciej jak to będzie możliwe, ale dłuższy czas oczekiwania może okazać się nieunikniony.

Z wyrazami szacunku,

Twój Zespół Wsparcia Might & Magic Heroes Online

to jest wasza odpowiedz ehhh zal ta od początku byla wielkim bublem nie dopracowana do końca ile czasu wam zajeło zeby czat gry normalnie działal wrrrr????/// amy pełną świadomość występujących problemów. Nasza ekipa pracuje nad ich rozwiązaniem. Naprawdę nikt nie ma obecnej sytuacji w nosie. Nikt też na niej nie korzysta. Zarówno gracze jak i twórcy.wieszco chba masz tudzieci przed sobą zeby takie bajki wierzyć jak nie potrfią wasi informatycy z liwkwidować problemu z logwaniem jak dlugo mnieli problemy czatem ??????co moze byście taki czat zrobli [url]http://screenshooter.net/101736416/trjvicu[/img] tylko jedno powiem kase potraficie brac odludzi ale porządnie gry zrobic juz nie

Nishiyma
    Guest
    Quote Originally Posted by jackgeronima View Post
    to jest wasza odpowiedz ehhh zal ta od początku byla wielkim bublem nie dopracowana do końca ile czasu wam zajeło zeby czat gry normalnie działal wrrrr????/// amy pełną świadomość występujących problemów. Nasza ekipa pracuje nad ich rozwiązaniem. Naprawdę nikt nie ma obecnej sytuacji w nosie. Nikt też na niej nie korzysta. Zarówno gracze jak i twórcy.wieszco chba masz tudzieci przed sobą zeby takie bajki wierzyć jak nie potrfią wasi informatycy z liwkwidować problemu z logwaniem jak dlugo mnieli problemy czatem ??????co moze byście taki czat zrobli [url]http://screenshooter.net/101736416/trjvicu[/img] tylko jedno powiem kase potraficie brac odludzi ale porządnie gry zrobic juz nie
    Gra była stabilna przed wprowadzeniem prowincji i eventu. Nawet jak pojawiały się eventy wcześniej, to dało się grać. Pracowali na to długo, ale się udało. Dlatego jako gracz wierzę, że i z tej sytuacji wybrną i znajdą rozwiązanie. Twoją propozycję czatu widzieliśmy już x razy i myślę, że na ten moment są ważniejsze rzeczy od zmieniania czegoś co w końcu działa jak należy. Zarzuty w kwestii tworzenia gry, to nie do mnie. Ja jej nie tworzę, tylko moderuje. Co więcej nie dostaję za to żadnych pieniędzy, więc ten punkt również nie jest do mnie

Pozdrawiam
    MOD_Nishyima

Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast