Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 11 to 20 of 35

Thread: Rekompensaty za brak możliwości korzystania z gry

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    ja poprosze w rekompensacie o romantyczna kolacje z najbardziej ogarnieta moderadorka forum

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Server
    CLA01
    Ja mam aktywny odłamek szybkości i runę nadziei i one się marnują bo jestem zamknięty w katedrze bursztynowego ciernia czy otrzymam jakąś rekompensatę odłamka zostało już tylko na 2 a było 7 dni 5 dni wcale nie wykorzystane przez problemy z logowaniem i zaś utknięcie tu to jakiś dramat

jackgeronima's Avatar
    Server
    CLA01
    jakie rekompesaty heeee maja nas tam gdzie slonce nie dochodzi

Nishiyma
    Guest
    Quote Originally Posted by Quador View Post
    Ja mam aktywny odłamek szybkości i runę nadziei i one się marnują bo jestem zamknięty w katedrze bursztynowego ciernia czy otrzymam jakąś rekompensatę odłamka zostało już tylko na 2 a było 7 dni 5 dni wcale nie wykorzystane przez problemy z logowaniem i zaś utknięcie tu to jakiś dramat
    Powtarzam: rekompensaty udzielają za przedmioty zakupione za PB. Zgłoś się w tym celu do supportu gry.

Server
    CLA01
    nic ci to nieda ze napiszesz o zwrot doskonale wiem co ci odpowiedza... :
    Heros jest wersja testowa ...prosimy miej to na uwadze. Prosimy o kontakt z nami po usunieciu problemow z logowaniem. Wtedy porozmawiamy o rekompensacie

mniejwiecej cos takiego ci odpisza czyli nie oddadza ci poniewaz problem nie zniknie a jak 2 raz zapytasz jakis tydzien pozniej to wogole nie odpisza

Server
    CLA01
    Coś mi tu nie pasuje. Jezeli gra jest testowa i nie działa to z jakiej paki jest sklep w którym wydajemy realne pieniądze? O ile wiem płatności mozna żądać tylko za w pełni sprawny produkt. Nie ma też informacji w sklepie że są to datki charytatywne na wspieranie supportu gry. Moim zdaniem jest tu łamane prawo.

Server
    CLA01
    W pełni się z tb zgadzam. W momencie tak poważnej awarii jak teraz gra powinna być natychmiast zamknieta i sklep również aż do przywrócenia pełnej funkcjonalności gry. Myślę że sprawę trzeba zgłośić gdzie trzeba bo to juz zakrawa na wyłudzanie pieniędzy - otwarty sklep i brak mozliwosci logowania i odebrania zakupu ze sklepu.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Daras85 View Post
    nic ci to nieda ze napiszesz o zwrot doskonale wiem co ci odpowiedza... :
    Heros jest wersja testowa ...prosimy miej to na uwadze. Prosimy o kontakt z nami po usunieciu problemow z logowaniem. Wtedy porozmawiamy o rekompensacie

mniejwiecej cos takiego ci odpisza czyli nie oddadza ci poniewaz problem nie zniknie a jak 2 raz zapytasz jakis tydzien pozniej to wogole nie odpisza
    a to nie ma znaczenia że testowa wersja, jak kupujesz usługe np.odłamek to masz prawo z niej korzystać. Naprawde warto poczytać o prawach konsumenta a to że jest to beta to można opowiadać betatesterom a nie użytkownikom którzy płaca za gre. a z takim podejsciem to Cie zawsze beda w robi robic.

Ja napisałem do supportu wczoraj i na razie cisza,, ale poczekm

Server
    CLA01
    To juz przegięcie odkąd gram ciągle jakieś jaja !!!!!! ...i nawet na głównej stronie im się nie chce napisać kiedy w końcu coś naprawią ... za to napisane jest, że wydarzenie bezimienni się kończy a kto *** ma możliwość grać się pytam !!!???? ja na odłamkach kupionych nie za "wirtualne-testowe pieniądze" jestem już stratny chyba z tydzień ......... żeby od 2 dni nie dało sie zalogować ??? !!! i my mamy jeszcze pisać reklamacje oni sami powinni z automatu wszytskim przedłużenia dać ;/
    Last edited by Nishiyma; 14.06.15 at 21:32.

Server
    CLA01
    Witam
    W sprawie braku ewentualnych rekompensat za straty proponuję dzia...ów postraszyć UOKIK, dla wzmocnienia efektu wysłać e-mail do UOKIK a kopię do supportu.
    Zobaczymy jak wówczas się będą zachowywać.

Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast