Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5
Results 41 to 45 of 45

Thread: Ta dzisiejsza przerwa techniczna to była chyba tylko po to żeby odsapnąć od graczy ..

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Koniuszko80 View Post
    Po kilku dniach prawie tygodniu awarii Herosa udało się wam uruchomić serwery ok dzięki ale dlaczego premie dzienne znów trzeba nabijać od zera? Przywróćcie poprzednie stany, wszyscy gracze przez wasze nieudolności cierpią, gdzie jakaś rekompensata za stracony czas bez gry?
    przecież odali odłamek 7 dniowy, to ma rozwiązaćwszelkie roszczenia graczy

Server
    CLA01
    najlepiej jakby gracze jeszcze masowo wykupili pakiet wielbiciela mmho bo może bb kiedyś udostępni możliwość zagrania w tę wspaniałą grę

Jarl_Sidek
    Guest
    Codzienne logowanie ma taki sens ze po czasie dostaje sie pieczecie a tak to nic ciekawego więc nie narzekaj. :P jak w tydzień stracisz 5 pieczęci to nie umrzesz .:P

Belial71's Avatar
    Server
    CLA01
    Dziękuję za grę . Opuszczam ten twór omyłkowo nazywany grą . Nieudolny support , brak reakcji na zgłaszanie błędów o samych błędach w grze nie chce mi się już rozpisywać. Ta nieszczęsna gra jest przykładem jak można zepsuć nawet taki legendarny tytuł jak Heroes of Might and Magic . Jedna wielka żenada . Jak się czegoś nie umie to się za to nie bierze proste. Na początku mojej gry tutaj nie chciałem wierzyć w opinie , które są w sieci na temat tej gry żeby omijać ją z daleka jednak teraz sam się pod nią podpisuję .
    Żegnam bez żalu
    Nick w grze PIOTREK151

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Belial71 View Post
    Dziękuję za grę . Opuszczam ten twór omyłkowo nazywany grą . Nieudolny support , brak reakcji na zgłaszanie błędów o samych błędach w grze nie chce mi się już rozpisywać. Ta nieszczęsna gra jest przykładem jak można zepsuć nawet taki legendarny tytuł jak Heroes of Might and Magic . Jedna wielka żenada . Jak się czegoś nie umie to się za to nie bierze proste. Na początku mojej gry tutaj nie chciałem wierzyć w opinie , które są w sieci na temat tej gry żeby omijać ją z daleka jednak teraz sam się pod nią podpisuję .
    Żegnam bez żalu
    brawo, ja juzzrobiłem to pół roku teamu ale fajnie jest poczytać forum, w końcu kolejny gracz przejrzał na oczy,

Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5