Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast
Results 21 to 30 of 45

Thread: Ta dzisiejsza przerwa techniczna to była chyba tylko po to żeby odsapnąć od graczy ..

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by MOD_Nishiyma View Post
    Sama przekazałam już sugestie w kwestii eventów, ale podejrzewam, że będzie on trwał do końca
    Event jest od poniedziałku. Problemy z dostępem do gry są od zeszłego tygodnia (te nasilone). Ja nie mogłem grać przez weekend. Spora rzesza graczy dostapiła tej zarazy jeszcze przed weekendem, więc?
    Event może i zamula grę, ale sama gra bez eventu jest skopana. Właśnie wszedłem, bo mam chwilę i chciałem przez 20 min. coś pograć. Teleport do sokolego i po grze. Grałem krócej niż planowałem, bo jakieś 4min. Powtórka z weekendu.
    Bez odbioru.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    ja bym chcial sie tylko dowiedziec, czy dzis jeszcze cos beda robic z tym ?? albo czy w tym tygodniu ?? bo jak nie to nawet nie bede tu zagladal do przyszlego tygodnia , zdrowszy bede , nie bede sie denerwowal itd
    zapewne nie doczekam sie odpowiedzi ale sprobowac mozna

Server
    CLA01
    Napisałem,że rolą CMa jest komunikacja a nie cenzura- ale po 2 min nie było postu

Server
    CLA01
    po co się denerwować przy logowaniu popełniacie zasadniczy blad zamiast klikac na graj troszku wyżej jest napis sklep tam zawsze działa można wybierac przebierać i nawet wybrać forme platnosci tam się nigdy nie zawiedziesz

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by okogi View Post
    ja bym chcial sie tylko dowiedziec, czy dzis jeszcze cos beda robic z tym ?? albo czy w tym tygodniu ?? bo jak nie to nawet nie bede tu zagladal do przyszlego tygodnia , zdrowszy bede , nie bede sie denerwowal itd
    zapewne nie doczekam sie odpowiedzi ale sprobowac mozna
    Cały czas trwają prace nad rozwiązaniem występujących problemów.

Pozdrawiam,
    BB_Penelopa.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Penelopa View Post
    Cały czas trwają prace nad rozwiązaniem występujących problemów.

Pozdrawiam,
    BB_Penelopa.
    jeden i ten sam problem i nadal nie można go skutecznie naprawić... słabo to świadczy o dziale technicznym i całym zespole, marność na marnościami i jeszcze raz marność
    Gram aby grać, ten co grał, a już nie gra, to będzie grał

"Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry."

vismaior77's Avatar
    Server
    CLA01
    Najwyższy czas zrobić sobie spokojne i wymarzone wakacje bo te już blisko . Myślę, że moje nerwy i wielu innych graczy są już na wykończeniu chodź staram się tego nie okazywać jest mi niezmiernie przykro . "Mają nas gdzieś daleko w ..." Wielu skończy grać skoro nie można wejść do gry ale jest też druga strona medalu dużo ludzi może zacząć swoją przygodę z M&M HO ale czy warto ? Pozdrawiam

TripleDragon's Avatar
    Server
    CLA01
    Dzial techniczny E UBI zrobili niskobudżetowy a co z tym sie wiąże informatycy pochodza z Bangladesz gdzie uczeszczali na uczelnie za 3 chata w prawo pod baobabem uschnietym.
    "Całe życie czekamy na nadzwyczajnego człowieka, zamiast zwyczajnych ludzi przemieniać w nadzwyczajnych".
    - Hans Urs von Balthasar

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by fast4you1978 View Post
    To po co była przerwa techniczna jak i nic dla nas nie wniosła
    no jak nie wniosla, ogarnij ***, zablokowali przeciez dodatkowych graczy:P
    Last edited by Nishiyma; 11.06.15 at 22:45.

Server
    CLA01
    A do mnie napisała miła Pani Ania z supportu i to nie szablonowo - że rozumie moją frustrację ale sama bezpośrednio rozwiązać moich problemów nie może.. Szkoda tylko, że po drugim mailu przestała odpisywać ;/ Pozdrawiam Panią z supportu ;p

Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast