Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 44

Thread: Pomoc w nadrobieniu zaległości.

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Elderscroll jest fajna tam gildia ma znaczenie,pvp dopracowane
    Drakensang fajne pvp,podchodzi pod diablo pve duzo mapek .Sporo graczy z calego swiata
    A jak poza kompem to nowe Gta 5 czy Wiedzmin 3 ,w te ostatnio sie bawie i sa spoko

Z moich starych kompanów tez juz nikt nie gra kiedys mialem masówke ponad 800 ludzi w gildii
    ,teraz to sa za 4 gildie polskie po 20+ ze starych graczy reszta to nowi ,lub alty
    Wiekszosc z nich jeszcze nie moze sie pogodzic z tym ze ta gra umiera
    Po ostatnich zmianach bardzo pusto sie zrobilo ,jak pobiegasz po sokolim gniezdzie to zobaczysz prawie caly czas te same nicki

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Server
    CLA01
    Właśnie dręczę to DSO ale tam jeszce większy wyzysk niż tu... Ale monotoania zabija , to to samo było tu wejdz raz na tydzień uklep bossy tygodniowe i ozdoba za tydzień....

Bo ja pamiętam które to sokole gniazdo... Grałem nekro Chodź zawsze zazdrościłem blasków

Edit: Bug mnie dosięgły.. 10 minut i niemoge wejść

Nishiyma
    Guest
    Hrabio jakbyś nie zauważył, informuje tylko o zmianach. Nie było tam słowa pochwały ani krytyki. Jako moderator muszę być neutralna
    W kwestii umiejętności to dodali rycerzowi drugi ruch i rozproszenie magii, ale nie pamiętam już nawet kiedy to było
    W kwestii kosztów: owszem trzeba sporo surowców władować zarówno w tiery jak i w prowincję. Hrabia ma 13 już od dawna, więc może trochę więcej w temacie powiedzieć. Ja wbijam na spokojnie bez wydawania pieczęci i mam już 8, więc wcale nie ma takiej tragedii z tym
    Nad prowincją jeszcze pracują, na pewno to nie koniec nowości w tym temacie.
    Last edited by Nishiyma; 11.06.15 at 12:32.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by MOD_Nishiyma View Post
    Hrabio jakbyś nie zauważył, informuje tylko o zmianach. Nie było tam słowa pochwały ani krytyki. Jako moderator muszę być neutralna
    W kwestii umiejętności to dodali rycerzowi drugi ruch i rozproszenie magii, ale nie pamiętam już nawet kiedy to było
    W kwestii kosztów: owszem trzeba sporo surowców władować zarówno w tiery jak i w prowincję. Hrabia ma 13 już od dawna, więc może trochę więcej w temacie powiedzieć. Ja wbijam na spokojnie bez wydawania pieczęci i mam już 8, więc wcale nie ma takiej tragedii z tym
    Nad prowincją jeszcze pracują, na pewno to nie koniec nowości w tym temacie.
    O surowce to sie niemartwie mach i wystarczająco
    Przecież jestem z czasów kopalni

Quote Originally Posted by HrabiaMoczymorda View Post
    Santur no oprócz bosów sa teraz ekspedycje,i t 13 pierw je mniej hoho ze 2 tys zeta ,eq leci dobre na wyzszych poziomach
    ,ale nudne sie robi t 13 po paru tysiacach walk.

Co wejsc nie mozna po przerwie technicznej ?

Witaj spowrotem w krainie stefana z nad Buga
    A ekspedycje to czy sie od wypraw różnią ?
    No nie można i jakoś mnie to niedziwi...

Nishiyma
    Guest
    O widzisz przypomniałeś mi i są nowe wyprawy. W sumie 29. Za odblokowanie każdego poziomu jest 500 SS, jakiś artefakt, punkty prestiżu, sporo exp i jakiś dodatkowy bonus (ulepszenie premium, patent na szczegóły, itd.). Nie trzeba mieć już koniecznie 5 osób w drużynie, żeby taką wyprawę zacząć. Są przeróżne te walki: żyjący, nieumarli, moc dystansowa, moc wręcz, obrona, atak, światło, ciemność, itd. Akurat nowe wyprawy naprawdę uważam, że są bardzo na plus
    Z prowincją pojawiły się też ekspedycje gildii, ale linka podesłałam wcześniej, to tam sobie możesz poczytać
    Różnica jest na pewno taka, że do ekspedycji możesz wracać kiedy chcesz. Nie musisz od razu robić całej. Każdy członek gildii może sobie tam wejść kiedy ma ochotę. Plus są trzy skrzynki za ukończenie takiej ekspedycji, z których oczywiście na wyższych poziomach ekspedycji mogą wypaść legendy.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by MOD_Nishiyma View Post
    O widzisz przypomniałeś mi i są nowe wyprawy. W sumie 29. Za odblokowanie każdego poziomu jest 500 SS, jakiś artefakt, punkty prestiżu, sporo exp i jakiś dodatkowy bonus (ulepszenie premium, patent na szczegóły, itd.). Nie trzeba mieć już koniecznie 5 osób w drużynie, żeby taką wyprawę zacząć. Są przeróżne te walki: żyjący, nieumarli, moc dystansowa, moc wręcz, obrona, atak, światło, ciemność, itd. Akurat nowe wyprawy naprawdę uważam, że są bardzo na plus
    Z prowincją pojawiły się też ekspedycje gildii, ale linka podesłałam wcześniej, to tam sobie możesz poczytać
    To teraz pare pytań: co to są SS, punkty prestiżu, ulepszenie premium, patent na szczegóły ?

Server
    CLA01
    [QUOTE=Santur;46829]O surowce to sie niemartwie mach i wystarczająco

To sa kolosalne ilosci,samemu dlugo by zeszlo zbudowac portal do prowincji,potrzebujesz ze 10-15 aktynych minimum by codziennie zabierali surki
    ponad 150k desek,kamienia,krysztalu jak dobrze pamietam.

Jak jestes sam w gildii,a chesz juz miec dostep do ekspedycji i zbudowany portal to zapraszam do IMMORTALS II
    ,moge wejsc do gry jak bedzie mozliwosc zalogowania sie i zaprosic Cie sa jeszcze ze 4 miejsca.

SS-chyba chodzi o smocza stal do tierów i prowincji
    P.prestizu z misji gildyjnych ,pvp mozna kupic za nie pare gadzetów ,lub zbudowac cos w prowincji
    patent-widzisz jakie wojska ma przeciwnik przed walka
    Last edited by HrabiaMoczymorda; 11.06.15 at 12:50.

Nishiyma
    Guest
    SS - smocza stal potrzebna na tiery. Duże ułatwienie, bo za jedną wyprawę wpada 500 stali, a wcześniej można było tylko z walk bohaterskich zdobyć 20 plus raz dziennie zadanie za 80.
    Punkty prestiżu są za zadania gildii i wyprawy. Obecnie są potrzebne do odnowienia kapliczek w prowincji gildii, ale oprócz tego jest też sklep, w którym za te punkty można kupić jakieś pierdołki.
    Ulepszenie premium służy do ulepszania artefaktów. Normalnie można je kupić za PB, a z wypraw dość często wypada za darmo.
    Patent na szczegóły przeciwnika - dopóki mi pierwszy raz nie wypadł z wyprawy, to nie widziałam sensu w kupowaniu tego, a teraz jestem trochę od tego uzależniona. Widzę jakie jednostki są w danej walce. Przydaje się kiedy trzeba ubić jakąś konkretną ilość danej jednostki i nie trzeba się męczyć z robieniem x walk tylko po to, żeby trafić na danego przeciwnika.

Server
    CLA01
    [QUOTE=HrabiaMoczymorda;46838]
    Quote Originally Posted by Santur View Post
    O surowce to sie niemartwie mach i wystarczająco

To sa kolosalne ilosci,samemu dlugo by zeszlo zbudowac portal do prowincji,potrzebujesz ze 10-15 aktynych minimum by codziennie zabierali surki
    ponad 150k desek,kamienia,krysztalu jak dobrze pamietam.

Jak jestes sam w gildii,a chesz juz miec dostep do ekspedycji i zbudowany portal to zapraszam do IMMORTALS II
    ,moge wejsc do gry jak bedzie mozliwosc zalogowania sie i zaprosic Cie sa jeszcze ze 4 miejsca.

SS-chyba chodzi o smocza stal do tierów i prowincji
    P.prestizu z misji gildyjnych ,pvp mozna kupic za nie pare gadzetów ,lub zbudowac cos w prowincji
    patent-widzisz jakie wojska ma przeciwnik przed walka
    Ładnie powiedziane jak będzie możliwość, Co do oferty, to chętnie, tylko niewiem czy wam sie przyda mój 33lv nekro

To jeszcze spytam z ciekawości, na jakiej przglądarce najszybciej chodzi gra ?
    Last edited by Santur; 11.06.15 at 12:59.

Server
    CLA01
    ja nie gram juz,aktywna osoba zawsze sie przyda,duzo surek na rozbudowe miasta brakuje,jak i na portale na ekspedycje 2 i 3 .
    Mi osobiscie najlepiej smiga na mozilla+ ,lagi w grze najczesciej sa spowodowane problemami serwera,nie przegladarek itp

Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast