Reply to Thread
Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast
Results 31 to 40 of 52

Thread: Eroare conectare

Server
    CLA01
    Dupa ce am reusit sa ma conectez ... am luat banii zilnici de la primarie cap 4 ... acum nu ma pot transfera in cap 1 human ... am dat refresh si acum sunt blocat ... jocul incarcarca Nemurirea Sufeltului .

Server
    CLA01
    http://prntscr.com/7hzd1j

See ya in Hell !!!

Server
    CLA01
    eu am ramas blocat in vizuina viermelui

Server
    CLA01
    Acolo am fost blocat eu 2 saptamani colentina ... frumos fixed bug au introdus

Mda .. am reusit sa ma conectez si acum cand sa ma mut din cap 1 human in cap 2 lacasul soimului am ramas blocat ... frumos ... mod ...transmite mai departe te rog.

Oare cat mai pot indura ?
    Last edited by July; 17.06.15 at 16:29.

Server
    CLA01
    Au făcut teste pe noi (au şi recunoscut oficial, pe CLB), nu vă faceţi planuri prea mari..

Server
    CLA01
    Am senzatia ca va bateti joc de noi.Daca stiti ca nu puteti administra mai multe servere,ca unele poate nici nu sunt profitabile anuntati cinstit(ca un hero) populatia si cu asta basta.Ca nimeni nu mai poate crede ca o firma poate sa tina niste incompetenti pe posturi doar ca sa faca zile fripte clientilor.Eu nu imi dau seama ce job aveti dar eu daca nu pot/nu stiu/nu vreau sa imi fac treaba sunt pe loc inlocuit.

Server
    CLA01
    De acord cu voi atat New cat si Microstix ... dupa cum vedeti cat putem indura ... eu as sterge contul dar il mentin activ pentru colegii de guilda ...din pacate ramane de vazut cat pot indura ... atata timp cat nu pot juca .
    Halal firma de meseriasi sunt ... eu ii concediam imediat dupa primul set de reclamatii ... incompententii nu ar trebui incurajati.
    Iar CLa nu e laboratorul lor de joaca, iar jucatorii/clientii ce le platesc salariile si painea pe care o mananca bataia lor de joaca ... din pacate unui CRETIN NU AI CE SA II FACI !!!

Server
    CLA01
    iar s-a blocat cand am plecat din tinutul lumini spre primul tinut..... nu am apucat sa fac nimic
    nu puteti sa incarcati o varianta a jocului de acum 3 sap ca asta vad ca nu merge.... probabil aveti un loop infinit pe undeva, sau pierdeti variabilele eroului si nu mai stie cine tre sa iasa.
    Sper ca nu mai dureaza o saptamana iar pana il repara!

Server
    CLA01
    july esti din timisoara?

Server
    CLA01
    Salut,

Update-ul de astazi a adaugat cateva lucruri noi in joc si a rezolvat doar o parte din problemele de login. In hotfix-ul de maine se vor rezolva inca o parte.
    Love what you do!

Reply to Thread
Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast