Reply to Thread
Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 52

Thread: Eroare conectare

Server
    CLA01

Eroare conectare

Buna,eram la sfarsitul unei lupte si jocul s-a blocat.Am iesit din el si acum se incarca la nesfarsit.Deci practic nu pot sa ma loghez,ma puteti ajuta va rog?

Server
    CLA01
    salut

Incearca sa te delogezi apoi sa va logezi, o sa poti intra in joc chiar daca trebuie sa repeti figura de cateva ori.
    Sterge si "cookie", incearca si cu alt browser.

Este problema aceasta pe toate serverele, se va rezolva in curand
    Love what you do!

Server
    CLA01
    Acum dimineata sunt in acelasi punct ca ieri,nu se incarca nu ajunge macar la selectia eroului.Am in cercat sa ma loghez-deloghez de cca 80 ori.

Server
    CLA01
    Si incerc si cu alt browser si vad ca tot nu merge!!!!!!!!!!

Server
    CLA01
    Nici nu o sa-ti merga .. din cate vad ne cred imbecili ...de cate ori baga cate un hotfix sau ceva ... imposibil sa nu bage si 2-3 buguri ... gura casca echipa mai au.

Am sa ma apuc de alte jocuri online gen Drakensage decat Heroes ... sunt mult mai bine puse la punct si isi trateaza mult mai bine clientii decat cascatii de la Ubisoft.

Eu unul m-am saturat ... degeaba ai erou de lvl 30 dragon daca nu poti juca un amarat de joc pentru ca nu sunt in stare sa-l administreze.

Nu stiu altceva decat sa arunce vorbe dulci (goale) in vant ... poate - poate ne mai prostesc un pic ... asta e cea mai buna strategie de piata a celor de la Ubisoft.

Server
    CLA01
    felicitari.... pentru un server pliiiiiiiin de incompetenti si de superprobleme.........De3-4 zile incerc sa ma loghez.....Un rahat pe bat...Intru, incerc sa trec dintr-un loc in altul si.....SE BLOCHEAZA....si apoi nu mai intru absolut deloc, nici cu IE nici cu Firefox.....Am sa concep un email la taranii de Ubisoft (pe care ii apreciam) si o sa le dau un feedback negativ.NOTA PENTRU ACEST JOC ESTE DE 2.4 (Pacat ca jocul este frumos si interesant).Rog moderatorul sa nu se mai oboseasca sa raspunda cu abureli....ci sa rezolve problemele.

Server
    CLA01
    Salut bluecyclon.

Eu sunt moderator adica moderez chatul si transmit informatii de la voi catre cei care se ocupa de joc si invers, nu fac parte din echipa tehnica , nu eu corecrez erorile.

Eu nu am mai putut intra in joc de duminica seara. Impartasesc cu voi lucruri care ar putea sa functioneze.

Va exista un Hotfix maine la ora 8:30CEST care va rezolva problemele de login si de transfer.
    Love what you do!

Server
    CLA01
    Dupa erorile #12 #22 etc..acum avem #503

O putem evita astfel: deschide-ti jocul intr-un browser si lasati-l sa se incarce la infinit, apoi il deschide-ti in alt browser si asteptati, daca nu se va conecta din prima se va conecta dupa cateva reimprospatari.

Sper sa va fie de folos.
    Love what you do!

Server
    CLA01
    Da e clar cu eroarea voastra 503 se blocheaza la toti jucatori conturile si nu se face nimic

Server
    CLA01
    Pai nu se face ca e wekend nu? Probabil maine remediaza eroarea 503 (macar pentru vreo 2 zile)si dupa aia asteptam alta eroare ca e ziua si eroarea ....Am incercat si sugestia moderatorului cu un alt browser etc dar la mine nu a functionat si credeti-ma am incercat toata ziua sa ma logez.Foarte rau!!!

Reply to Thread
Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast