Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 62

Thread: Pocztowka konkursowa Pacman

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Harmony View Post
    Cudowny pomysł, może zaczniesz ? (usuwać wszystko z forum)
    Z taka szybkoscia co usuwaja posty,jak i daja punkty karne za byle co to pare miesiecy beda tu sami

Kiedys tu bylo 10 ston postów dziennie teraz prawie juz nikt na forum nie zaglada

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Shiorin's Avatar
    Server
    CLA01
    Nie umieją usunąć błędów z gry, to usuwają co umieją.

Nishiyma
    Guest
    Quote Originally Posted by HrabiaMoczymorda View Post
    Z taka szybkoscia co usuwaja posty,jak i daja punkty karne za byle co to pare miesiecy beda tu sami

Kiedys tu bylo 10 ston postów dziennie teraz prawie juz nikt na forum nie zaglada
    Hrabio widzisz ludzie przywykli do tego, że na forum panuje samowolka i widać tego efekty. Gdybym dawała Ci ostrzeżenie za każdy post, który uważam za spam, to już dawno miałbyś bana. Tak jak gdybym miała np. przez ostatnie kilka dni wysyłać upomnienie każdej osobie, której frustracja została wylana w temacie "problemy z logowaniem", to bym chyba musiała ze 100 ostrzeżeń wysłać.

Zapoznajcie się z regulaminem gry i upewnijcie się czy Wasze posty w żaden sposób nie podlegają pod to co jest tam napisane. Jest też taki zapis "Moderatorzy i administratorzy zastrzegają sobie prawo do modyfikowania oficjalnego Forum oraz Czatu według własnego uznania, w dowolnym czasie i bez uprzedzenia."

Shiorin's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by MOD_Nishiyma View Post
    Tak jak gdybym miała np. przez ostatnie kilka dni wysyłać upomnienie każdej osobie, której frustracja została wylana w temacie "problemy z logowaniem", to bym chyba musiała ze 100 ostrzeżeń wysłać.

Zapoznajcie się z regulaminem gry i upewnijcie się czy Wasze posty w żaden sposób nie podlegają pod to co jest tam napisane. Jest też taki zapis "Moderatorzy i administratorzy zastrzegają sobie prawo do modyfikowania oficjalnego Forum oraz Czatu według własnego uznania, w dowolnym czasie i bez uprzedzenia."
    Upomnienie, za to ze komus sie nie podoba, ze gra nie dziala z powodu kolejnego bledu, ktory pojawia sie cyklicznie ? Toz to ewenement na skale swiatowa gier online.

Zapis w regulaminie jest jak najbardziej zrozumialy bo tlumaczenie sie za kazdym razem z usuwania bezsensownych postow bylo by nudne. Jednak kazdemu to chodzi o naduzywanie tego punktu.

Nishiyma
    Guest
    Quote Originally Posted by Shiorin View Post
    Upomnienie, za to ze komus sie nie podoba, ze gra nie dziala z powodu kolejnego bledu, ktory pojawia sie cyklicznie ? Toz to ewenement na skale swiatowa gier online.

Zapis w regulaminie jest jak najbardziej zrozumialy bo tlumaczenie sie za kazdym razem z usuwania bezsensownych postow bylo by nudne. Jednak kazdemu to chodzi o naduzywanie tego punktu.
    Tu nie chodzi o upomnienie, że komuś się nie podoba... tylko o przekleństwa, które przy tym lecą, a jest to złamaniem regulaminu.
    Last edited by Nishiyma; 11.06.15 at 23:29.

Server
    CLA01
    Tak jak gdybym miała np. przez ostatnie kilka dni wysyłać upomnienie każdej osobie, której frustracja została wylana w temacie "problemy z logowaniem", to bym chyba musiała ze 100 ostrzeżeń wysłać.
    A może mnie oświecisz, jakich wypowiedzi się spodziewasz w temacie problemy z logowaniem. Oklasków? Czy wypowiedzi merytorycznych na te nieudolne ruchy firmy, która nie potrafi usunąć przez rok następstw jednego i tego samego kodu 12,20,30,503,504, niewłaściwej sesji, nieudanej autoryzacji i kto wie czego tam jeszcze.

Nishiyma
    Guest
    Drogi Palmerze stosuje się do odgórnych wytycznych. Może Ci się to nie podobać, możesz mi pisać kolejne wiadomości ze skargą na moje działania, nie ma problemu. Tak jak Ci już pisałam jeżeli uznam, że łamiesz regulamin to podejmę odpowiednie kroki. Nie zmienisz tego swoimi groźbami
    Jak już również nie raz mówiłam: ja rozumiem frustrację, ale co nie zmienia faktu, że mamy pewien regulamin, którego zamierzam pilnować, bo od tego jestem. Jak najbardziej jestem za tym żeby gracze się zaczęli komunikować z obsługą gry. Jednak nie zależy to ode mnie, a od graczy i osób decyzyjnych. Ja mogę jedynie decydować o tym komu dać ostrzeżenie, bana lub co zrobić z danym wątkiem bądź postem.
    Hrabia jak najbardziej jest kochany i prywatnie bardzo go lubię.
    Twój post nie łamie w żaden sposób regulaminu, nie jest obraźliwy, więc nie mam powodu go usuwać.

Quote Originally Posted by hape View Post
    A może mnie oświecisz, jakich wypowiedzi się spodziewasz w temacie problemy z logowaniem. Oklasków? Czy wypowiedzi merytorycznych na te nieudolne ruchy firmy, która nie potrafi usunąć przez rok następstw jednego i tego samego kodu 12,20,30,503,504, niewłaściwej sesji, nieudanej autoryzacji i kto wie czego tam jeszcze.
    Oczekuje, że nie będziecie łamać regulaminu

Server
    CLA01
    Tu nie chodzi o upomnienie, że komuś się nie podoba... tylko o przekleństwa, które przy tym lecą, a jest to złamaniem regulaminu.
    Jakie przekleństwa? Pierdoły gadasz. Przekleństwa to sie moderuje. Kasowane jest wszystko jak leci, bo tak i już. Bo ktoś tak chce.
    Last edited by Nishiyma; 11.06.15 at 23:30.

Nishiyma
    Guest
    Quote Originally Posted by hape View Post
    Jakie przekleństwa? Pierdoły gadasz. Przekleństwa to sie moderuje. Kasowane jest wszystko jak leci, bo tak i już. Bo ktoś tak chce.
    Odpowiadałam na zadane mi pytanie. Już dodałam cytat, żeby było wiadome do czego się odnoszę.

Server
    CLA01
    Dziękuje za odpowiedź i ponawiam pytanie. Czytałem wiele znikających postów w tym ostatnie wierszyki poematy. Nie było w nich żadnych przekleństw, nie były personalnie obraźliwe. I gdzie to sie podziało?

Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast