Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 24

Thread: test na szybkość reakcji opiekunów forum

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by MOD_Nishiyma View Post
    Powtarzam więc po raz kolejny: metody typu czyszczenie ciasteczek, pamięci podręcznej, zmiana przeglądarki etc. bywają skuteczne (mówię z doświadczenia swojego jako gracza, który też borykał się x razy z problemami z logowaniem). Natomiast jeśli to nic nie daje, to pozostaje czekać na reset serwera lub przerwę techniczną.
    Odpowedź więc otrzymałem. Na cuda nie liczyłem. Grać dalej nie mogę choć zalecane metody wielokrotnie stosowałem w dniu wczorajszym i dzisiajszym także. Powinność swoją spełniłem i powinności MODa doświadczyłem.
    Moje trzy postacie dalej nie są dostępne. Odłamek tyka, premia dzienna przepada i tak to wygląda w realu. Teorie to inna para kaloszy.

Nishiyma
    Guest
    W takim wypadku patrz zdanie numer dwa
    Moderator nie ma wpływu na błędy, pilnuje tylko porządku. Nie bez powodu jesteście odsyłani do supportu, bo tylko oni mogą zbadać sprawę i znaleźć rozwiązanie na występujący problem, przekazać do odpowiednich osób itd.

Belial71's Avatar
    Server
    CLA01
    W takim wypadku patrz zdanie numer dwa
    Moderator nie ma wpływu na błędy, pilnuje tylko porządku. Nie bez powodu jesteście odsyłani do supportu, bo tylko oni mogą zbadać sprawę i znaleźć rozwiązanie na występujący problem, przekazać do odpowiednich osób itd.
    To dlaczego tego nie robią ?
    Nick w grze PIOTREK151

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by HrabiaMoczymorda View Post
    Kury slabe sa spróbuj z kogutem,najlepiej z czarnym podgardlem kur mexicano dzila na amen,takie maja duzo mana na vodo do suportu.
    Straca wzrok ,dostana grzybicy i beda mieli straszne swedzenia miedzy nogami ,jak nie to reklamacja do szamana
    Czy ktoś mnie wołał niestety ja też nic nie pomogę, to większa magia niż myślałem

Nishiyma
    Guest
    Quote Originally Posted by Belial71 View Post
    To dlaczego tego nie robią ?
    Zapewne dlatego, że póki co nie znają przyczyny. Po drugie jest weekend i support może pracuje, ale nie wiem jak z programistami.

Server
    CLA01
    Zapewne dlatego, że póki co nie znają przyczyny
    Przeładowany serwer ? Niewydolny serwer ? Czas na zainwestowanie w nowy ? Może CLA 02 ? Prowincja to niewypał który wszystko wiesze ?? wciskanie guziczka "reset" nie przynosi rezultatu...
    Gram aby grać, ten co grał, a już nie gra, to będzie grał

"Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry."

Server
    CLA01
    wiesza* szkoda że edycje zabrano....
    Gram aby grać, ten co grał, a już nie gra, to będzie grał

"Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry."

Server
    CLA01
    Myślę, że jednak o coś innego chodzi. Coś sknocili przy prowincji... nie wiem w skrypcie... ni w ząb się na tym znam, ale nie wydaje mi się żeby aż tak strasznie dużo graczy wróciło tylko ze względu na prowincje.. Chociaż cholera wie. Mi na szczęście tylko jedna postać nie działa. Najnowsza...

Server
    CLA01
    Dzisiaj nadal nie mozna sie zalogować?

Server
    CLA01
    ale event wprowadzony wiec bb jest czujne

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast