Reply to Thread
Page 11 of 33 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast
Results 101 to 110 of 323

Thread: problém so vstupom do hry po záseku v portále

Server
    CLA01
    4 dny za námi, ale kolik je před námi? Fakt bych jim přál aby stáli ve frontě na pracáku s ostatním nemakačenkama. Ať mi nikdo netvrdí, že BlueByte je německá firma, protože jestli takhle vypadá německá preciznost a pracovitost, tak potěš koště.

Server
    CLA01
    mazec je slabý slovo je to bordel !!!!!!!!!!!!

Server
    CLA01
    Fakt to je teda team...Jako s prominutim ale nechapu jejich logiku,tak udelaji hru tim jsme neco jako jeji zakaznici ktery chteji hrat a v podstate vyuzivat jejich sluzby,ve hre je obrovskej problem a oni si stejne nechaji volnej vikend?A pak nasleduje pracovni den a jedine co na strankach vidime je ze pracuji na problemu?To je snad vtip ne?A neco jako treba,ok mneli jsme volny vikend,dnes nejdeme domu dokud hra nepobezi to nic?Padne rekneme 17hodina a hosi domu a jeslti hra pujde nebo ne neresi?To je co za pristup k nam jako lidem co je vlastne zivime?Vzdyt lidi v ty hre utraceji penize a ty jdou jim tak proc se trochu nesnazi?To je jako kdyby skladnici v praci mneli opravdu hodne objednavek od klientu a rekli si padne 18h a jdeme domu,to nejde predse,i oni by delali dokud by se nevyridili vsechny objednavky a nebo by delali i vikend treba kdyz jsou vanoce a je toho dost tak proc tady na to serou kdyz v podstate jsou na nas hracich zavisli?Nechapu to proste..Kaslou na to..

Server
    CLA01
    Prostě si s českým serverem dávají načas a aby se neřeklo, tak sem tam něco udělají(většinou se to poslední dobou nevyvede). A já to vyřešila! Když jsem si chtěla zahrát, tak jsem si prostě založila postavu na americkém serveru, ten zatím funguje.

Server
    CLA01
    Doufám že Vám tady je jasně v čem spočívá problém který se promítá naprosto v každé záležitosti...

Austrálie
    16,87 AUD
    1. 7. 2014
    325 Kč
    Nový Zéland
    14,25 NZD
    1. 4. 2014
    265 Kč
    Kanada
    10,57 CAD
    1. 1. 2015
    208 Kč
    USA
    7,25 USD
    24. 7. 2009
    178 Kč
    Japonsko
    780 JPY
    1. 1. 2015
    160 Kč
    Korea
    5 580 WON
    1. 1. 2015
    125 Kč
    Argentina
    23,58 ARS
    1. 1. 2015
    66 Kč
    Brazílie
    3,59 BRL
    1. 1. 2015
    30 Kč

Pro srovnání: v Česku činí v roce 2015 minimální hodinová mzda 55 Kč. Pro zaměstnance pobírající invalidní důchod potom 48,10 Kč za hodinu.

I kdyby si tu šmrdlali klacky milionáři tak znás prostě tolik peněs aby byli lůzři spokojeni nikdy nepoteče.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by ccarloo View Post
    Doufám že Vám tady je jasně v čem spočívá problém který se promítá naprosto v každé záležitosti...
    I kdyby si tu šmrdlali klacky milionáři tak znás prostě tolik peněs aby byli lůzři spokojeni nikdy nepoteče.
    No v tomhle případě jsi mimo mísu, protože hra nejede ani těm "bohatším". Nejede to prostě nikomu a dokonce ani druhý "anglický" clb server nejede jak si plno lidí mylně myslí. Na anglickém foru je o tom více jak 200 stránkové téma se stížnostmi lidí. Nejhorší je, že ti lemplové to dodělali při poslední aktualizaci a teď netuší co s tím.

Server
    CLA01
    Už 3 dny jsem zavřenej s mrtvolou pekelnýho červa v katedrále a nemůžu ven. Jediný co jde dělat, je vybrat denní bonus za přihlášení. Když se mi náhodou povede nalogovat, tak při pokusu projít bránou se to zase sekne a příště se znovu objevím v katedrále.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BijeCz View Post
    No v tomhle případě jsi mimo mísu, protože hra nejede ani těm "bohatším". Nejede to prostě nikomu a dokonce ani druhý "anglický" clb server nejede jak si plno lidí mylně myslí. Na anglickém foru je o tom více jak 200 stránkové téma se stížnostmi lidí. Nejhorší je, že ti lemplové to dodělali při poslední aktualizaci a teď netuší co s tím.

Tento problém není z poslední aktualizace. Tento problém s nalogováním se vyskytoval už dříve kde se několika záplatama chyba podařila opravit a nyní to je z5 stejné ba ještě v horším měřítku. Tyto problémy v daleko menší míře jsou už od doby co jsem tuto hru začal hrát.
    Přístup na eng server nemám ale mám info že to tam jede, proto se MOŽNÁ mýlím.
    Názor že se pracuje podle toho jak se sypou prachy je naprosto vpořádku, už od chvíle kdy se zapláče že jsou u dané záležitosti v tomto případě heroes výdělky pod hranicí plánovaných gigantických zisků.

Aktualizaci chápu jakýkoliv zásah včetně eventu
    Last edited by ccarloo; 15.06.15 at 21:17.

Server
    CLA01
    Jen k tomu jak to jede na druhém serveru
    http://forum.clb.heroes-online.com/t...Topic./page214

Server
    CLA01
    Ta mrtvola musí už pěkně smrdět (sorry, ale nedalo mi to )

Reply to Thread
Page 11 of 33 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast