Reply to Thread
Page 7 of 33 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast
Results 61 to 70 of 323

Thread: problém so vstupom do hry po záseku v portále

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Kuan-Yin View Post
    V hre som sa zasekla v portále pri presunoch medzi mestami a odvtedy sa neviem dostať do hry. Prihlásim sa, dám Hrát nyní .. a potom mám už len "probíhá načítaní", ale hra sa mi nenačíta. Skúšala som viackrát refrešnúť prehliadač, ale nepomohlo. Už som písala aj na podporu, ale netuším, či to tam niekto rieši. Neviete poradiť čo s tým?
    Já už se do hry nemůžu dostat asi 4 dny :-(

Kuan-Yin's Avatar
    Server
    CLA01
    Ahojky Jacob, ja sa našťastie aspoň prihlásim, ale trčím už druhý deň v jednej lokalite, lebo vliezť do portálu znamená zásek a v lepšom prípade 100 reloadov, kým to naskočí, v horšom prípade že sa už do hry nedostanem. Z denných hráčov, ktorých mám v adresári priateľov, som 3-4 dni nevidela okrem Tomu74 nikoho online, v hre je to úplne vymreté. Keď vidím, čo sa deje po dvoch hotfixoch, tak ešte jeden - a už sa asi nepodarí prihlásiť nikomu. Neskutočné...

Server
    CLA01
    Ahoj
    tak dneska se nemůžu přihlásit vůbec už mě fakt serou ty vývojáři to je hra jak víno...

Server
    CLA01
    To nejsou vývojáři, ale neumětelové mě pro změnu už druhý den vyskakuje 503ka

Server
    CLA01
    to mě taky 503 chyba serveru ale zkouším to stále relouad odhlásit přihlásit tak 20x a dostanu se tam

Server
    CLA01
    Také se již několik dnů nemůžu dostat na žádnou postavu. Nějaká chyba 503. To, co se děje je pro mne naprosto pobuřující a doufám, že bude z jejich strany aspoň nějaké omluvné odškodnění.

Server
    CLA01
    no mohli by dát třeba nějaké pečetě za odškodnění

Server
    CLA01
    Omluvné odškodnění? A teď ještě tu o Červený Karkulce Co hra jede, tak se ještě nikdy nic takovýho nestalo. Jediný co vždycky napsali bylo, že o problému vědí, že na tom usilovně pracují, že máme být trpěliví a že je to beta. A když se jim to náhodou povedlo odstranit, tak psali že už se to do budoucna nebude nikdy opakovat. No a s každou další novinkou se ty problémy vrací a opakují. A pokud někdo pravidelně remcal a upozorňoval na jejich facebooku, tak mu stopli psát. Negativní reklamu asi neradi.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    Nejsmutnější je, že to nespraví ani v pondělí, protože to nebude mít kdo opravit. Hned ráno totiž propustí všechny neschopný vývojáře a budou hledat někoho nového.

Nivenx's Avatar
    Server
    CLA01
    Já mám error 503 neustále.... podpora před víkend nejde, takže čekám až to pojede. 100x reload a buď to nenačte vůbec nebo zahlásí chybu. Dnes skončil event, tak snad v pondělí pojedeme.

Reply to Thread
Page 7 of 33 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast