Reply to Thread
Page 15 of 33 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 25 ... LastLast
Results 141 to 150 of 323

Thread: problém so vstupom do hry po záseku v portále

Server
    CLA01
    To je nehorazna drzost!Happy hour?A nebo vedi ze hra nepojede tak se snazi vytriskat co nejvic penez a pak jen reknou bohuzel hra nejde a closed..Nerikejte mi ze jsou az takhle drzi ti packalove tam...

Server
    CLA01
    ty krato to je fakt vtip ne?jim nejede 5 dni hra,a ty dementi daj stastnou hodinku?? to si fakt uz delaj z lidi vylozene prdel ne?

LordSparks's Avatar
    Server
    CLA01
    Já bych byla pro to to tady zabalit. Tohle se snad ani při vší úctě nedá nazvat jinak než výsměch hráčům. Na "Happy hour" vám z vysoka..... Tam laskavě dejte kompenzaci aspoň týden všem co si ji zaslouží a neskoušejte z nás už nic vytřískat, nebo nám vážně dojde trpělivost. Sama mám koupeno z minulosti nejméně 50k pečetí a i přesto zvažuju, že tady končím.
    Platí se za liščí kožich, nikoliv za její noru.

Server
    CLA01
    Mili vyvojari teto hry,
    chtel bych vam pogratulovat k vytvoreni online hry, ktera nasrala nejvice lidi na svete. A proto Vam preji jen to nejlepsi: Chcipnete do tydne na sifilis vy kreteni! A svoji "Stasnou hodinu" si strcte mame do te diry z ktere jste vylezli! Dekuji

Server
    CLA01
    Happy hour po Bugisofťácku

Server
    CLA01
    parada event na zrudy bude nejspis znovu az vyresi problemyD to bude radosti

Server
    CLA01
    to bude,kdyz to zase nepojede

Server
    CLA01
    Až to zase nepojede? Já si myslím , že už to dojelo :-D

Server
    CLA01
    ale tou hodinkou to pořešili.-...to je nejvíc ...asi si rekli...hra nejede,tak jim dame aspon stastnou hodinku
    to je jako kdyby v hospode doslo pivo,a vycepak by ohlasil,ze pivo stoji polovinu

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by hlava View Post
    ale tou hodinkou to pořešili.-...to je nejvíc ...asi si rekli...hra nejede,tak jim dame aspon stastnou hodinku
    to je jako kdyby v hospode doslo pivo,a vycepak by ohlasil,ze pivo stoji polovinu
    Nejvíc :-D Přesně jak říkaš no

Reply to Thread
Page 15 of 33 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 25 ... LastLast