Reply to Thread
Page 3 of 33 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 21 to 30 of 323

Thread: problém so vstupom do hry po záseku v portále

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by ZenaRS View Post
    co je ten hotfix?
    Hotfix je něco o čem si ta banda neschopů pokaždý myslí, že to zachrání hru a odstraní všechny problémy. Je to něco, co by nebylo potřeba, kdyby novou verzi hry s novým obsahem pořádně odzkoušeli a nepouštěli jí do provozu jen s vidinou dalších pečetí od sponzorujících jedinců.

Nivenx's Avatar
    Server
    CLA01
    Minule celou hru opravili a běžela bez výpadků dlouho. Pak přidali cechovní provincii a hra stále běžela. Pak restart serveru a vrátili se errory co byly dříve, jako výpadky při průchodu portem, či zamrzávání při hře.

Pokud se někdo objeví mimo mapu, dejte esc a výběr hera. Opraví se to. Když nepomůže dejte znovu a kombinujte s portem do hradu.

Kuan-Yin's Avatar
    Server
    CLA01
    Ahoj, to isté večer pri prechode do Šeptajúcich. Teraz som dávala pol hodinu reload, kým sa mi to načítalo.. a asi budem v hre zas iba do najbližšej cesty portálom.

Nivenx's Avatar
    Server
    CLA01
    Já dokončil Drápy a chtěl jsem se mrknout do Hereshe kvůli questu, zda neobjevím poklady a end. Jináč zrovna mě to nedělalo a hurá je to tu.

Server
    CLA01
    Dobré zprávy, admin požádal o restart servru... takže by se snad mělo alespoň něco spravit

bogysko's Avatar
    Server
    CLA01
    problem zatial opraveny nebol, a k tomu hotfixu-- odkedy to nahodili, tak mi absolutne nejde chat v hre, stale dookola mi pise nepripojen

Nivenx's Avatar
    Server
    CLA01
    Já zase klasicky psal na podporu, jako obvykle.

Kuan-Yin's Avatar
    Server
    CLA01
    No ako som napísala.. len čo som vliezla do portálu, zasa zásek a nejde mi to načítať.. tož idem napísať pár teplých slov slávnej podpore :-)

Kuan-Yin's Avatar
    Server
    CLA01
    Ahoj bogysko.. pozerám, že zveš na koop naostro a ani slovo cez boj - som tušila, že kvôli bordelu v hre :-)

bogysko's Avatar
    Server
    CLA01
    ano KUAN, presne kvoli tomu, nakolko sa neviem uz 3. den dostat na chat a neviem , ako inak kontaktovat hracov, ospravedlnujem sa zato, inak na podporu som pisal aj ja, ale odpoved do dnesneho dna nemam

Reply to Thread
Page 3 of 33 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast