Page 4 of 10 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 31 to 40 of 92

Thread: Wielki turniej PvP rusza !

Server
    CLA01
    Cienko to widzę ale...

Brzytwa - nekromanta

EoA

ps. pragnę zauważyć, że odebranie magom możliwości używania many jest dyskusyjne. Rycerze mają swoje bonusy do końca walki - szczęście, większa ilość woja etc. a magom chcecie odebrać to, co jest esencją tej klasy - możliwość rzucania czarów z księgi. Znacznie rozsądniejsze byłoby zabronić im używania jakichkolwiek zwojów. Zastanówmy się - od np. 6 tury nie mogę rzucać czarów, których się nauczyłem ale zwojami już mogę pogrywać???

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Infamis View Post

ps. pragnę zauważyć, że odebranie magom możliwości używania many jest dyskusyjne. Rycerze mają swoje bonusy do końca walki - szczęście, większa ilość woja etc. a magom chcecie odebrać to, co jest esencją tej klasy - możliwość rzucania czarów z księgi. Znacznie rozsądniejsze byłoby zabronić im używania jakichkolwiek zwojów. Zastanówmy się - od np. 6 tury nie mogę rzucać czarów, których się nauczyłem ale zwojami już mogę pogrywać???
    wlasnie o to chodzi , zwroc uwage ze wytawiajac necromaga bedziesz walczyl tylko z necromagiem , wiec jak chcesz czarowac 10 rund to wez arty z dusza kosztem szczescia
    nie bedziesz mial za przeciwnika rycka wiec nie masz sie czym martwic ze on bedzie mial wiecej woja

Drzewko będzie również działać w przypadku nieparzystej liczby graczy. Gracz, który nie znajdzie pary i zgłosi się jako ostatni, automatycznie trafia do drzewka "przegranych".Gracz ten musi szczególnie uważać - nie ma dla niego drugiej szansy.

Nie chciałbym tutaj wchodzić w tłumaczenie zasad tworzenia drzewa eliminacji dla nieparzystej liczby graczy, jeżeli ktoś chce poczytać proszę bardzo:
    http://www.wikihow.com/Organize-a-To...Uneven-Players
    Jeśli jest nie parzysta liczba graczy albo większa liczba graczy niż przewidywano a do tego robicie losowanie to gracz/gracze powinni startować w drzewku "wygranych" i przechodzi do kolejnego etapu bez walki "(w/o)", jest to stosowane często w różnych turniejach online i jest to bardziej sprawiedliwe niż w przypadku dostania się od razu do drzewka przegranych. Podkreślam jeśli będzie losowanie żeby nie było ustawek.
    tez mi sie wydaje ze osoba bez pary powinna miec 'szanse' na jedna przegrana , wytartowanie jej w drzewku wygranych byloby bardziej fair
    Last edited by okogi; 12.06.15 at 20:50.

Server
    CLA01
    Kattiusha Ekstradycja rycerz smierci (jak odblokują postać :P)

Neon's Avatar
    Server
    CLA01
    Neon666
    Ekstradycja
    Nekromanta

Server
    CLA01
    Ale mag jest magiem Okogi - powinien czarować. Tym bardziej, że szanse jak sam napisałeś są równe. Co to za pojedynek magów bez czarów?

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Infamis View Post
    Ale mag jest magiem Okogi - powinien czarować. Tym bardziej, że szanse jak sam napisałeś są równe. Co to za pojedynek magów bez czarów?
    to sobie wez itemki z dusza i bedziesz czarowal .... tu chodzi o to by szanse wyrownac , bo wielu magow pchalo w szczescie wylacznie i oni z potkami mieliby wielka przewage ... bo potki wypaczaja gre , chcesz czarowac to zrob sobie 1200 duszy zamiast 1200 szczescia , poza tym bedzie ciekawsza walka bo nie bedziesz na oslep walil najdrozszym czarem bez konsekwencji redukcji many ...

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    by nie bylo ze tylko offtopuje

zglaszam
    okogi_IV
    rycek smierci
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

jedyny bohater na ktorego czasami uda mi sie zalogowac , mam nadzieje ze odblokuja innych bo woja nie zbiore na te pojedynki , tu nie mam podstawowych ani bohaterskich
    Last edited by okogi; 12.06.15 at 21:06.

Server
    CLA01
    Chciałbym zaznaczyć, że większość serwera nie może sie zalogować, więc jeżeli nie naprawią błędu w najbliższym tygodniu to nie mam po co pokazywać się jak i większość na tym turnieju. Więc prosiłbym, aby terminy uwzględniać dopiero po uporaniu się z błędami serwera.

Server
    CLA01
    _Neutron
    Elite of Ashan
    Nekromanta

hols's Avatar
    Server
    CLA01

Legion, przestańcie :P

Na razie zapiszcie się, a potem zobaczymy co dalej. Regulamin na szczęście jest dość elastyczny jeżeli chodzi o czas rozegrania całości. Jeżeli będzie tak jak jest teraz to przesuniemy rozgrywki aż będzie stabilnie.
    Last edited by hols; 12.06.15 at 23:38.
    14.07.2015. - daję sobie siana z MMHO, grą nadaje się na zamkniętą betę, ilość buggów w grze uniemożliwia normalną rozgrywkę.

Server
    CLA01
    Dracnar
    Gloria Victis
    Nekromanta

Page 4 of 10 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast