Page 7 of 10 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast
Results 61 to 70 of 92

Thread: Wielki turniej PvP rusza !

Server
    CLA01
    Cześć,

nie chcę być prorokiem, ale z racji tego, że na co dzień mam do czynienia z zespołami programistycznymi to najwcześniej poprawka zostanie wgrana na serwer w środę, gdzie przez ok. 1-2 dni będą testy i zakładam, że nie rozwiąże ona wszystkich problemów. Gra się ustabilizuje w środę tj. 24.06, więc najwcześniej zacząłbym turniej 21.06. Oczywiście mogę się mylić i życzę Wszystkim, aby gra działała już od poniedziałku. Btw. życzę Wszystkim uczestnikom turnieju powodzenia i dobrej zabawy.

Pozdrawiam Ary.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by j4r0szx View Post
    Pytanko do organizatorow
    Czy jak juz znamy nasze drzewko(rycerze przystani) to mozemy rozgerac nasze walki wczesniej niz 20.06 jesli obie strony wyraza taka chec rozgegrac je w momencie jak gra bedzie dzialaa?^^

Pozdrawiam i zycze powodzonka wszystkim^^
    Energiax troche nie poszlo ci losowanie heheh Mistivara w pierwszej walce^^
    Jak najbardziej, możesz wcześniej walkę zrobić, wystarczy się zgadać z przeciwnikiem i wysłać sc.
    No nie poszło mi losowanie, ale tak bywa.

Server
    CLA01
    Zauważyłem pewną analogię w zachowaniu organizatorów zarówno turnieju oficjalnego jak i tego, bez względu na ogrom błędów i sygnałów od uczestników o problemach związanych z uzbieraniem jednostek i logowaniem na swoje główne konto i zgłaszaniem chęci do wzięcia udziału, turniej jak by nigdy nic toczy się swoim życiem.

Zastanawiam się czemu tak się dzieje, będąc po jednej stronie krytykuje się takie postępowanie, a już będąc po drugiej stronie brnie się dokładnie tą samą drogą, nie zważając na nic dookoła.
    Uważam że zapisy do turnieju powinny być przedłużone, a data rozpoczęcia zawieszona do chwili ustabilizowania się serwerów. Bo jak na razie morale są okropnie niskie i dużo ludzi zastanawia się nad rezygnacją z gry - nie wspomnę o sensie zgłaszania swojego udziału w tym że turnieju, mam nadzieję że po turnieju nie pozostanie niesmak.

To taki APEL do organizatorów.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    ja osobiscie od kilkunastu dni mam problemy z logowaniem a otatnio pare dni WOGOLE nie moge sie zalogowac , to nie mam tym samym nie mam mozliwoci uzupelnienia armii o jednotki podstawowe .. moge potawic budynek ale na uzupelnienie skladu wg regulaminu potrzebuje ze 2 dni ... wezcie na to poprawke przy rozpisce dat walk , nawet jak gra odpali to na drugi dzien niektorzy nie beda mogli przystapic do rywalizacji wlasnie z takich powodow ...
    rozumie ze nie mozna tego przeciagac w niekonczonosc , ale reagowanie na obecna sytuacje jest wyzwaniem dla organizatorow jak i graczy

pozdr

Server
    CLA01
    Witajcie, wszystko zalezy od tego czy MMHO bedzie dzialac poprawnie.
    Takze prosze byc przygotowanym na rozne okolicznosci!

Pozdrawiam

Ba1i

Antonek55's Avatar
    Server
    CLA01
    Jak widać, termin turnieju może być zagrożony, jeśli w ciągu najbliższego tygodnia nie naprawią gry.
    Gildia Pomorzanie na zawsze pamięci.Starzy gracze na zawsze w pamięci.

Server
    CLA01
    Też jesteśmy tylko graczami i nie wiemy kiedy problem zostanie rozwiązany czy jak długo może trwać. Też nie mogę wejść na swoją postać. Jednak nie możemy czekać na jakieś oficjalne info o tym, bo pewnie takie nie nadejdzie. W tamtym tygodniu były aż 4 przerwy techniczne, które miały naprawić problem logowania, dopiero ta ostatnia coś dała, ludzie mogli się na chwile zalogować, nim serwer całkiem padł.
    Dlatego podane ramy czasowe turnieju są przy ogólnym założeniu, że wszytko będzie śmigać. Pisałem przecież nie raz, ale się powtórzę, że jeżeli problemy będą się przeciągać, daty walk również zostaną przesunięte na później.
    nawet jak gra odpali to na drugi dzien niektorzy nie beda mogli przystapic do rywalizacji wlasnie z takich powodow ...
    Jak najbardziej Okogi, zobaczmy jak będzie dzisiaj i jutro - raczej na pewno będzie przerwa tech, pytanie tyko czy coś da, w zależności od tego, daty walk zostaną przesunięte bądź nie.

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Mr_Pool__ View Post
    Zauważyłem pewną analogię w zachowaniu organizatorów zarówno turnieju oficjalnego jak i tego, bez względu na ogrom błędów i sygnałów od uczestników o problemach związanych z uzbieraniem jednostek i logowaniem na swoje główne konto i zgłaszaniem chęci do wzięcia udziału, turniej jak by nigdy nic toczy się swoim życiem.

Zastanawiam się czemu tak się dzieje, będąc po jednej stronie krytykuje się takie postępowanie, a już będąc po drugiej stronie brnie się dokładnie tą samą drogą, nie zważając na nic dookoła.
    Uważam że zapisy do turnieju powinny być przedłużone, a data rozpoczęcia zawieszona do chwili ustabilizowania się serwerów. Bo jak na razie morale są okropnie niskie i dużo ludzi zastanawia się nad rezygnacją z gry - nie wspomnę o sensie zgłaszania swojego udziału w tym że turnieju, mam nadzieję że po turnieju nie pozostanie niesmak.

To taki APEL do organizatorów.
    Pisałem, że turniej będzie rozegrany jak gra będzie stabilna i to podtrzymuję. Może sygnał został źle podany. Z mojej strony upewnię się, że będziemy elastyczni, tak żeby każdy mógł rozegrać swoją walkę bez spinania się z powodu braku możliwości zalogowania. To, że ktoś się zaloguje w dniu turnieju też nie rozwiązuje trochę problemu, bo pewnie niektórzy chcieliby się jeszcze przygotować (rozegrać kilka sparingów, nafarmić zwoje itp.)

EnergiaX - napisz proszę, że te terminy są "przymiarką". Pisanie teraz, że "zastrzegamy" sobie taki terminy jest pobożnym życzeniem, że UBI/BB zrobi coś grą w najbliższym czasie.

Quote Originally Posted by EnergiaX View Post
    Nie muszą, być nagrywane, sc z takiego zdarzenia wystarczy, ale możesz nagrać całą walkę jak chcesz.
    Rycerz Przystani -turniej www.challonge.com/xl90e5pp
    • Organizator zastrzega sobie terminy rozegrania walk:
    Runda 1: 17.00 - 20.00, 20.06.2015
    Przegrani Runda 1: 17.00 - 20.00, 21.06.2015
    Półfinały: 17.00 - 20.00, 27.06.2015
    Finały: 17.00 - 20.00, 28.06.2015

Quote Originally Posted by EnergiaX View Post
    Jeśli kogoś interesuje:
    Przykładowe drzewko testowe (czyli jak to może wyglądać) Drzewko testowe
    Filmik z robienia drzewka kleryków.
    Każdy może zobaczyć pierwsze drzewko na stronie: www.challonge.com/kkarhdur
    • Organizator zastrzega sobie terminy rozegrania walk (dla turnieju Kleryków), są to:
    Runda 1: 17.00 - 20.00, 20.06.2015
    Przegrani Runda 1: 17.00 - 20.00, 21.06.2015
    Runda 2 oraz Przegrani Runda 2: 17.00 - 20.00, 26.06.2015
    Półfinał oraz Przegrani Runda 3: 17.00 - 20.00, 27.06.2015
    Finały: 17.00 - 20.00, 28.06.2015
    Pozostałe drzewka będą miały podobne terminy walk.
    Przypomnę, że:
    • Graczom którym te terminy nie odpowiada muszą ustalić między sobą dogodny dla nich termin i powiadomić o tym organizatora turnieju.
    • Gracze, którzy będą ze sobą pojedynkować rozpoczynają walki o godzinie zdefiniowanej podczas ustaleń, czyli jeżeli obie strony zadeklarują się, iż w sobotę o godzinie 18.00 zaczynają pojedynki to jeżeli do godziny 18.15 nie będzie jednego z graczy to zostanie przyznany walkower.
    • Gracze są zobowiązani przekazać zrzut ekranu z wyniku walki do organizatorów turnieju. (Można poprzez wiadomość na skrzynkę w grze lub forum do graczy: Hols, EnergiaX)
    Swoją drogą!!!

Chciałbym wszystkich zachęcić do nagrania swojej walki przy użyciu programu Action!
    https://actionrecorder.com/pl

Program nie "muli", można go używać przez 30 dni za darmo. Fajnie by było zebrać kompilację walk na youtube później
    Last edited by hols; 15.06.15 at 09:56.
    14.07.2015. - daję sobie siana z MMHO, grą nadaje się na zamkniętą betę, ilość buggów w grze uniemożliwia normalną rozgrywkę.

Server
    CLA01
    EnergiaX - napisz proszę, że te terminy są "przymiarką". Pisanie teraz, że "zastrzegamy" sobie taki terminy jest pobożnym życzeniem, że UBI/BB zrobi coś grą w najbliższym czasie.
    "Zastrzegamy" to faktycznie nie jest odpowiednie słowo, przyznam się, że po prostu ten teks jest skopiowany z regulaminu i tylko datę zmieniłem
    W każdym razie do 3 razy sztuka:
    Jak gra będzie działać - termin zostanie bez zmian (5 dni dodatkowego przygotowania - i tu "zastrzegamy" będzie dobre)
    Jeśli będziemy odczuwali problemy w tym tygodniu tak jak w poprzednim - termin zostanie przesunięty.
    Liczę, że poniedziałek i wtorek wystarczy dla techników - magików, by przywrócić grę do działania, jak nie to w środę dam nową rozpiskę przesuniętą o tydzień.

Server
    CLA01
    Panowie trochę więcej odwagi bo slizgacie jak po lodzie w środku lata.

Zatrzymajcie tą datę startu, wydłużcie zapisy (to nie koniecznie choć było by to wyjście z twarzą - czas zapisów do ustabilizowania się serwerów, jak się ustabilizuje sytuacja napiszecie że za 2 dni koniec zapisów, a za 5 dacie datę startu) bo jak na razie to widzę że będzie przekladanko z tygodnia na tydzień, nie każdy jest maniakiem co nic więcej nie robi tylko godzinami próbuje sie zalogować na grę. Z takim napięciem to najlepiej odpuścić sobie udział w tym turnieju, bo tylko dodatkowe nerwy to kosztuje - start bedzie 20 albo nie uzaleznione od tego czy wszystkich odblokuje czy tylko 50 % , problemy z logowaniem trwaja juz ponad tydzień czasu, w tym czasie były lepsze dni lub gorsze - w niusie nie ma mowy o restarcie , a wy piszecie że jak bedzie restart do srody to w sobote startujecie... stawiam że połowa to bedą walk-i

Page 7 of 10 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast