Page 8 of 10 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 LastLast
Results 71 to 80 of 92

Thread: Wielki turniej PvP rusza !

Server
    CLA01
    Też bym odblokował zapisy powiedźmy do 3 dni po ustabilizowaniu się serwera.

Server
    CLA01
    Dziwi mnie, że o zapisach piszą osoby już zapisane i tak w ogóle nie musicie pisać swojego zadania 5 razy
    Przypomnę, że zapisy dla 1 nekromanty i 1 rycka śmierci są otwarte
    Jak widać kupa chętnych na te 2 miejsca jest.

Server
    CLA01
    Nie odpisywał bym gdybym mógł się zalogować, ale nie mogę więc z nudów odpiszę ,

Sytuacja do jakiej doprowadzacie niczym nie różni się od tego co robi UBI w grze, wprowadzili niedawno fajny event, jak go wprowadzali to jeszcze duzo ludzi mogło w nim wziąć udział i moim zdaniem to było ok (poprawa morale za błedy z logowaniem), problem z logowaniem się nasilił ewent pomału dobiega końca, ale już nikt nie pomyślał że przydało by się przedłużyć nieco chociaż sam moment wyjazdu kupców, gdyż masa graczy może mieć kupe zielska na sobie ale nie może go wymienić na jednostki bo nie może się zalogować od kilku dni. Pewnie myślą podobnie jak Ty Energia , daliśmy im zarąbisty ewent czego można chcieć więcej - powinni teraz zrobić konkurs na forum komu po ewencie zostało najwięcej zielska - bo przecież forum działa.

Szanse na to że ktoś wam się zapisze do turnieju w tych okolicznościach są znikome, wnerw spowodowany tą (wyzej opisaną) sytuacją jest olbrzymi, nie ma najmniejszych oznak tego że w najbliższych dniach coś się poprawi a start turnieju to 20.06 czyli już tylko 4 dni. Gdyby nie to że kilka tygodni temu napisałem że wezmę udział w turnieju to w obecnej tak beznadziejnej sytuacji i brakiem możliwości logowania się na swoją postać nie zapisał bym się do tegoż turnieju. Co do samych zapisów, to swego czasu prowadziłem kilka turniejów H3 z ramienia Jaskini Behemota, uważałem i nadal uważam, że im więcej osób bierze udział w Turnieju tym lepiej dla niego, są problemy z logowaniem jest okazja by wydłużyć zapisy (to wydaje się takie oczywiste) może ktoś nie widzi sensu brania w nim udziału bo nie da się grać. Obecnie można odnieść wrażenie, (bo to przecież gracze dla graczy) że "wasza" ekipa się odliczyła, macie kontakt przez TS czy też inne komunikatory , sami jesteście organizatorami więc macie Luz. Natomiast ja czuję się niekomfortowo i pewnie inni gracze nie powiązani z wami również, lada dzień pierwsza runda a ja od prawie tygodnia nie mam podglądu na swojego boha i nic z tym zrobić nie mogę, fakt w najgorszym razie zawsze mogę oddać walk-a.

Server
    CLA01
    W sumie mogę się zapisać ryckiem śmierci jeżeli jest jeszcze opcja, bo ostatnio nie było jak i sensu zaglądać na grę ale jeżeli będzie to cudo działało to chętnie zagram pvp
    Nick tonekr0.

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Mr_Pool__ View Post
    Sytuacja do jakiej doprowadzacie niczym nie różni się od tego co robi UBI w grze.
    Nie obrażaj mnie :P

Ten turniej jest organizowany dobrze, to z grą jest problem. My tylko dostosowujemy się do tego co serwują twórcy. Ja z resztą mówiłem, że wszystko będzie się przesuwać, aż "będzie dobrze". Na pewno nie wystartujemy z turniejem w momencie kiedy uczestnicy nie będą mogli się zalogować. Spokojnie. Na pewno też damy czas na przygotowanie się (3-4 dni na farmę zwojów / przygotowanie wojska / rozegranie sparingów). Ja sam w tym momencie jestem w takiej samej sytuacji - nie mogę się zalogować 6 dzień.

No jak widać mamy chętnego ryca necro, nawet pomimo ciężkich warunków technicznych. Znajoma twarz swoją drogą
    14.07.2015. - daję sobie siana z MMHO, grą nadaje się na zamkniętą betę, ilość buggów w grze uniemożliwia normalną rozgrywkę.

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by hols View Post
    Nie obrażaj mnie :P

Ten turniej jest organizowany dobrze, to z grą jest problem. My tylko dostosowujemy się do tego co serwują twórcy. Ja z resztą mówiłem, że wszystko będzie się przesuwać, aż "będzie dobrze". Na pewno nie wystartujemy z turniejem w momencie kiedy uczestnicy nie będą mogli się zalogować. Spokojnie. Na pewno też damy czas na przygotowanie się (3-4 dni na farmę zwojów / przygotowanie wojska / rozegranie sparingów). Ja sam w tym momencie jestem w takiej samej sytuacji - nie mogę się zalogować 6 dzień.

No jak widać mamy chętnego ryca necro, nawet pomimo ciężkich warunków technicznych. Znajoma twarz swoją drogą
    Chciałem się zapisać może ze 2 walki bym wygrał, niestety nie wiem czy to wasza decyzja czy samowolka ubi ale za takie coś to straciłem wiarę w ludzi
    wycinek z facea
    Drodzy Bohaterowie!

Chcemy Was zaprosić do udziału w turnieju PvP, który organizujemy wspólnie z naszymi graczami z Gildii 'Elite of Ashan', ' Legion503' i 'Gloria Victis.'

Wszelkie informacje znajdziecie tutaj: http://bit.ly/1JJiID2

przyglądam się jak organizujecie ten turniej i jedyną pomoc jaką zauważyłem to danie zezwolenia na turniej i dorzucenie jakiś nagród, niestety nie jest to już turniej graczy tylko turniej ubi, który nie potrafi sam zorganizować nic porządnego, jestem ogólnie zniesmaczył mnie ten widok na facie bo I turniej w zasadzie był udany, a przygotowania i wysiłki graczy na forum były spore, niestety dla mnie to wpychanie na chama, życzęwam powodzenia żeby szanowna firma nie zepsuła wam tego turnieju

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by EnergiaX View Post
    "Jak gra będzie działać - termin zostanie bez zmian (5 dni dodatkowego przygotowania - i tu "zastrzegamy" będzie dobre)
    Jeśli będziemy odczuwali problemy w tym tygodniu tak jak w poprzednim - termin zostanie przesunięty.
    Liczę, że poniedziałek i wtorek wystarczy dla techników - magików, by przywrócić grę do działania, jak nie to w środę dam nową rozpiskę przesuniętą o tydzień.
    W obecnej sytuacji przedłużamy rozgrywki, na razie o jeden tydzień, każdy dodać tydzień potrafi, także na razie nie będę pisał rozpiski, ponieważ nie wiadomo czy gra się ustabilizuje.

Nick tonekr0.
    Zapisuje do rycerzy, zostało jeszcze miejsce dla nekromanty.

Sytuacja do jakiej doprowadzacie niczym nie różni się od tego co robi UBI w grze (...)
    Tak bo to nasza wina, że nie możesz się zalogować tak jak większość graczy, idź trolować gdzie indziej.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    no niestety , godzinka gry i znow wisze ...dzis sroda wiec pewnie z 1x podejda do naprawy .. zobaczymy jak bedzie...

Server
    CLA01
    Się powoli zaczynam zastanawiać czy jest sen robić w ogóle ten turniej, może go odwołać bo skoro przez 2 tygodnie nie naprawili tego błędu, a niektórzy gracze (w tym ja) nie mogą wejść na swoją postać ponad tydzień to chyba innej gry trzeba szukać.

Server
    CLA01
    A gra raz działa a za kilka chwil scierwi

Page 8 of 10 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 LastLast