Page 2 of 10 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 92

Thread: Wielki turniej PvP rusza !

Server
    CLA01
    Quicksave
    ZasadzkaZnienacka
    Nekromanta

Server
    CLA01
    Kamil1207
    GloriaVictis
    Nekromanta

Server
    CLA01
    tomx2
    Gloria_Victis
    Nekromanta

Server
    CLA01
    halozynation
    District9
    Rycerz smierci

Server
    CLA01
    Mr_Pool__
    Zakon Mr_Pool__a
    Kleryk - bo niestety nekro rycerza nie mam na 30 lvl a tu szanse największe bo tylko 2 chętnych (już 3 )

P.S. 3 punkt zasad jest wewnętrznie sprzeczny

Quote Originally Posted by hols View Post

3. Każdy gracz walczy przeciwko innym graczom w tej samej klasie w drzewku podwójnej eliminacji. Ten kto nie przegra żadnej walki lub przegra tylko 1 walkę, ale wszystkie pozostałe wygra jest zwycięzcą w swojej klasie. Przykład ...
    Może się trochę czepiam, ale ten opis wskazuje zdecydowanie na 2 zwycięzców w jednym rozdaniu, w przypadku gdy zwycięzcą zostanie osoba która trafiła do finału z zielonego drzewka po przegraniu swojej pierwszej walki. Na koniec otrzymamy 2-ie osoby które idealnie odpowiadają temu zapisowi. Oboje przegrali po 1 walce i wszystkie pozostałe wygrali. Zapis prawidlowy to:
    a)Zwycięzcą zostaje osoba która wygra finałową ostatnią rozgrywkę.
    b)Ten kto nie przegra żadnej walki lub przegra tylko pierwszą walkę, ale wszystkie kolejne wygra jest zwycięzcą w swojej klasie.

Jak już wspomniałem najbardziej opłacalna klasą na obecną chwilę jest rycerz smierci - czy nie powinno być tak że aby odbył się turniej w danej klasie to musi się zgłosić co najmniej (tylko taki przykład) 8 zawodników ??? Co to za drzewko gdy do walki stanie 2 lub 3 graczy ??
    Last edited by Mr_Pool__; 09.06.15 at 22:32. Reason: doszedł 3 rycek smierci - hehe

Server
    CLA01
    tomi06sz
    TRUBADURZY
    Nekromanta

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by hols View Post

Drzewko będzie również działać w przypadku nieparzystej liczby graczy. Gracz, który nie znajdzie pary i zgłosi się jako ostatni, automatycznie trafia do drzewka "przegranych".Gracz ten musi szczególnie uważać - nie ma dla niego drugiej szansy.

Nie chciałbym tutaj wchodzić w tłumaczenie zasad tworzenia drzewa eliminacji dla nieparzystej liczby graczy, jeżeli ktoś chce poczytać proszę bardzo:
    http://www.wikihow.com/Organize-a-To...Uneven-Players

Jeśli jest nie parzysta liczba graczy albo większa liczba graczy niż przewidywano a do tego robicie losowanie to gracz/gracze powinni startować w drzewku "wygranych" i przechodzi do kolejnego etapu bez walki "(w/o)", jest to stosowane często w różnych turniejach online i jest to bardziej sprawiedliwe niż w przypadku dostania się od razu do drzewka przegranych. Podkreślam jeśli będzie losowanie żeby nie było ustawek.

Server
    CLA01
    Soultheif
    Smok_odrodzony
    Kleryk

Server
    CLA01
    _lucek_
    Gloria_Victis
    Nekromanta

p.s. - proszę rozpisać moją pierwszą walkę po 15.06 - (mam wesele więc mnie nie będzie wcześniej)

Server
    CLA01
    seby
    Generation
    kleryk

PS 16-19 czerwiec w tych dniach mnie nie będzie

Page 2 of 10 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast