Results 1 to 6 of 6

Thread: Serwer naktywny

Serwer naktywny

Nie wiem czemu, ale na moim koncie jest od dłuższego czasu nieaktywny serwer. Macie problemy techniczne czy to może coś z moim komputerem jest nie tak? Proszę o szybką odpowiedź.

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by RoRo96 View Post
    Nie wiem czemu, ale na moim koncie jest od dłuższego czasu nieaktywny serwer. Macie problemy techniczne czy to może coś z moim komputerem jest nie tak? Proszę o szybką odpowiedź.
    opisz błąd, spróbój inną przeglądarkę, reinstall przeglądarki, moze serwer był wyłączony, cieżko powiedzieć

Nishiyma
    Guest
    Wyczyść ciasteczka, ew. pamięć flash. Jeśli nie pomoże spróbuj innej przeglądarki. Jeśli to również nie pomoże napisz do supportu gry może znajdą przyczynę błędu (info-mmho.pl@heroes-online.com).

Emro30's Avatar
    Server
    CLA01
    Pozdrawiam MODa_Nishiyamę. Dawno nie czytałem tych rzetelnych rad
    "Podaj mi piszczel!
    Niechaj na tym flecie
    niepokalanie białym, obranym do czysta,
    zaświstam
    z wesołoposępnym dreszczem"

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by RoRo96 View Post

Witaj RoRo96,

Zrób proszę zrzut ekranu i wyślij zgłoszenie do Supportu.

Pozdrawiam,
    BB_Penelopa.
    Last edited by Penelopa9; 03.07.15 at 16:10.

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    RoRo96 czasemprzelecenie kompa paroma programami wystarcza,nie robiac reklamy polece ci pare darmowych sposobów na 30 dni dobrej pracy gry

-AdwCleaner,Malwarebytes,Ccleaner ,Hitmanpro64 ,Eset, i oczywiscie pamiec podreczna.
    Odkurzenie kompa od srodka ABPAdBlock plus i uzycie ludwika cytrynowego tez sie przydaje

pozdro

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc