Results 1 to 6 of 6

Thread: Dział techniczny - bezsilność

Server
    CLA01

Dział techniczny - bezsilność

Ile czasu będziecie naprawiać problemy związane z :

1. Niewłaściwa sesja - odtrąbiony sukces iż problem nie będzie występować... dziś co 30-40 minut taka atrakcja

2. Błąd w aurze serafów dotkniętych przez pustkę (zadaje obrażenia na odległość mimo iż ruch nie kończy się w aurze, zdwaja się gdy stoją dwa lub trzy serafy obok siebie).

3. Mimo iż powiadomiono o naprawieniu błędu związanego z osiągnięciami za poziom 30, 60 i 90 dalej ten problem istnieje, postaci mam już od poprzedniej poprawki która to miała naprawić, odpowiedz że nie działa wstecz nie ma prawa zastosowania, to już druga poprawka tego samego błędu i dalej bez efektu, a pisanie o tym że mam sobie zainwestować w kolejna postać uważam za śmieszne, chyba że przekazane zostanie 3999 PB na ten cel, to spoko, chętnie.

4. Problem z logowaniem - odtrąbiony sukces iż problem nie będzie występować... napiszcie to osoba które nie mogą się zalogować od paru minut do paru dni

Ile czasu będzie jeszcze to beta ? Doczekamy się zamknięcia prac ?
    Czy i kiedy doczekamy się CLA 02 ? aby odciążyć obecny przeładowany świat, co za tym idzie czy zainwestujecie w serwer ?

Tak pisałem do działu technicznego, nie, nie pomogli bo są bezsilni w każdej kwestii.
    Gram aby grać, ten co grał, a już nie gra, to będzie grał

"Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry."

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Rozrywnik View Post
    Ile czasu będziecie naprawiać problemy związane z :

1. Niewłaściwa sesja - odtrąbiony sukces iż problem nie będzie występować... dziś co 30-40 minut taka atrakcja

2. Błąd w aurze serafów dotkniętych przez pustkę (zadaje obrażenia na odległość mimo iż ruch nie kończy się w aurze, zdwaja się gdy stoją dwa lub trzy serafy obok siebie).

3. Mimo iż powiadomiono o naprawieniu błędu związanego z osiągnięciami za poziom 30, 60 i 90 dalej ten problem istnieje, postaci mam już od poprzedniej poprawki która to miała naprawić, odpowiedz że nie działa wstecz nie ma prawa zastosowania, to już druga poprawka tego samego błędu i dalej bez efektu, a pisanie o tym że mam sobie zainwestować w kolejna postać uważam za śmieszne, chyba że przekazane zostanie 3999 PB na ten cel, to spoko, chętnie.

4. Problem z logowaniem - odtrąbiony sukces iż problem nie będzie występować... napiszcie to osoba które nie mogą się zalogować od paru minut do paru dni

Ile czasu będzie jeszcze to beta ? Doczekamy się zamknięcia prac ?
    Czy i kiedy doczekamy się CLA 02 ? aby odciążyć obecny przeładowany świat, co za tym idzie czy zainwestujecie w serwer ?

Tak pisałem do działu technicznego, nie, nie pomogli bo są bezsilni w każdej kwestii.
    1. to mówisz że to miało być naprawione, dziwne u mnie to występuje regularnie już nawet nie zgłaszam do supka bo to nic nie daje,
    2.niestety nie wiem, bo nei jestem w stanie w to grać, gra u mnie tak zacina że rozważam wymienienie moich gilletów co by lepiej facjatę golić
    3. no cóż to jest podejście do klienta, nie oszukujać olewawcze, po za tym z jakiej racji masz robić 2 postać??
    4. występuje co 2 czy 3 dni, lepiej niż kiedyś więc nei narzekajmy
    5. co do 2 serwera to siezgodzę, na ten moment graczy jest za dużo, powoduje to zawiechy serwera, a nawet śmiem przypuszczac że duża liczba graczy może spowodować wyłączenie całego serwera

Nishiyma
    Guest
    1. Zdajemy sobie sprawę, że ten problem powrócił.
    2. Tak, ten błąd występuje kiedy uderzając przykładowo płomieniami stykamy się na moment z więcej niż jednym oddziałem serafów. Na ten moment jedyne rozwiązanie jakie jestem w stanie zasugerować, to starać się unikać takich ruchów. Zdaję sobie sprawę, że będzie to kosztem mniejszego damage'u. Nic więcej nie jestem w stanie poradzić. Napiszę jeszcze raz zgłoszenie do supportu w tej sprawie.
    3. Tutaj niestety muszę powiedzieć, że poprawka nie działa wstecz. Taki system mają. Też jestem graczem i też mam kilka osiągnięć nie zrobionych z tego właśnie powodu.
    4. Jeżeli są takie osoby, to proszę żeby skontaktowały się z supportem gry (info-mmho.pl@heroes-online.com). Może uda się im odblokować postać lub znaleźć przyczynę tego problemu.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by MOD_Nishiyma View Post
    1. Zdajemy sobie sprawę, że ten problem powrócił.
    2. Tak, ten błąd występuje kiedy uderzając przykładowo płomieniami stykamy się na moment z więcej niż jednym oddziałem serafów. Na ten moment jedyne rozwiązanie jakie jestem w stanie zasugerować, to starać się unikać takich ruchów. Zdaję sobie sprawę, że będzie to kosztem mniejszego damage'u. Nic więcej nie jestem w stanie poradzić. Napiszę jeszcze raz zgłoszenie do supportu w tej sprawie.
    3. Tutaj niestety muszę powiedzieć, że poprawka nie działa wstecz. Taki system mają. Też jestem graczem i też mam kilka osiągnięć nie zrobionych z tego właśnie powodu.
    4. Jeżeli są takie osoby, to proszę żeby skontaktowały się z supportem gry (info-mmho.pl@heroes-online.com). Może uda się im odblokować postać lub znaleźć przyczynę tego problemu.
    1. Powrócił i się nasila od wejścia do gry NIEWŁAŚCIWA SESJA po 6 minutach....
    2. Może wcale nie bić serafów ?? bo utraconego wojska na wskutek tego błędu też nie oddano gdyż... jest problem ze zwrotem armii... POWAGII
    3. To może 3999 PB na nowa postać nie obrażę się miła rekompensata za stracony czas
    4. Piszą i otrzymują odpowiedz której już oszczędzę sobie cytować, bo sam widzę takowa za często, a raczej zawsze

Czy dział techniczny "pracuje" charytatywnie ? bo jeśli ktoś dostaje wynagrodzenie za bezczynność i bezsilność to gratulacje Chce taką robotę
    Poprosiłbym też ustosunkować się do moich poprzednich pytań
    Gram aby grać, ten co grał, a już nie gra, to będzie grał

"Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry."

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Zróbcie aby nie powracał to takie trudne dla was?

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Droga administracjo za te problemy z logowaniem powinniscie minimu zaprosic mnie na lody z przedstawicielka waszej ekipy w ramach przeprosin.

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc