Page 10 of 10 FirstFirst ... 8 9 10
Results 91 to 95 of 95

Thread: Ekspedycje gildii

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Jarl_Sidek View Post
    Nie mineło 2h od nastepnego sezonu a Legion już 7 zrobił:P Tam pracują autoboty? ^^
    25x7= 175 walk :P
    to duzo ??
    10 ogarnietych ludzi ... a moze byc 50 jak wiemy
    175 /10 = 17.5 na jednego, walka 4-5 min wiec w godzinke max 1,5 mozna zrobic bez spiny i zadnych mega artow

Jarl_Sidek
    Guest
    Okogi- kiedy robiłem to mnożenie to też do tego doszedłem i stwierdziłem, że strzeliłem sobie w kolano, no ale cóż.

A wiadomo ile jest maks. poziomów?

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    skrypt to prawdopodobnie generuje w okolice nieskonczonosci coijakis czas podnoszac sile przeciwnikow takwiec maxymalny poizom expedycji jest ograniczony czasem jaki ludzie chca przeznaczyc na sprawdzenie jak daleka darza rade dojsc przez 7 dni

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Palmer View Post
    Energia hej - dopisuj proszę do tych screenow na jakim bugu dana gildia wygrała a dana przegrała dany sezon Pozdrawiam Cie serdecznie Tolan
    Nie powiedziałbym na jakim bugu tylko do jakiego buga. Wiadomo, że często ekspedycja x została zablokowana przez próbę do której nie dało się dojść, na ale praktycznie wszyscy tak mieli i niesyty było na zasadzie kto pierwszy dojdzie do buga ale cóż, nic na to nie poradzimy.
    Zresztą też byliście wśród 3 najlepszych

Server
    CLA01
    "heheszki", pozdrawiam wszystkich (samych zwycięzców głupio by było):

I jednak premia kryształów działa.

Page 10 of 10 FirstFirst ... 8 9 10