Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 22

Thread: Sugestie do rozwazenia przez tworcow

Nishiyma
    Guest
    Quote Originally Posted by Balagan-39 View Post
    Na forum pisano już o brakujących narzędziach do zarządzania gildią. Nadal jest z tym bardzo słabiutko. Tablica surowców przy budowie bramy do własnej prowincji gildii daje raz na dobę możliwość pewnej orientacji kto kiedy i ile dołożył się do wspólnego garnuszka, po czym takie info znika. Może dla serwerów to byłoby zbyt dużo odnotowywać całą historię przekazywania surowców, ale już jedna tablica ofiarodawców sumująca ich wkład w gildię powinna być.
    Osobiście przekazałam już sugestię, że dziennik gildii mógłby być zrobiony na innej zasadzie, a mianowicie: być spisem wszystkich członków gildii i, żeby obok każdego członka wyświetlała się suma dodanych surowców. Bo jednostkowe wpłaty nie są tak istotne jak ogólne wpłaty. W ten sposób łatwiej by było kontrolować aktywność członków i, który żeruje na gildii, a który faktycznie się dla niej stara.

Funkcjonując w kilkunastoosobowej gildii, oczywiście bardzo chciałbym skalowania ilości surowców potrzebnych do budowy wejścia. Obecny wymóg 97k kryształów zamyka dla małych gildii na wiele tygodni dostęp do tej części gry. [...]
    Jednak o wyprawach gildii możemy sobie na razie tylko pomarzyć donosząc cierpliwie (o ile jest wejście do gry) po 300 kryształów lub 1000 drewna.
    Zawsze można kupić surowce. If you know what I mean

Server
    CLA01
    Za kazdym razem ginie ten watek i gracze maja slaby dostep do niego a jeszcze jak kirkus sie pojawia to juz kompletnie zrzuca go z 10 watkow w dol ***

MOD_Nishiyma fajnie ze pomagasz w zebraniu informacji i przekazaniu ich dalejz pomoca moda zawsze to jakas sile przebicia bedzie moze mialo.
    Firmie brakuje profesjonalizmu i kompetetnych ludzi ktorzy siedza na etetach i biore kase za to.

Nishiyma jak masz jakis kontakt do kogos procz penelopy to przeslij to w dobre recemoze byc nawet do sprzataczki czy ochroniarza ***

To na tyle zale wylane bo juz mi sie zbieralo pare tygodni....

Pozdrawiam
    Last edited by Nishiyma; 13.06.15 at 14:40. Reason: złamanie kilku punktów regulaminu

Nishiyma
    Guest
    Panowie nie róbcie takiego strasznego offtopicu co?

jackgeronima's Avatar
    Server
    CLA01
    wszystko fajnie ale moze tak tę grę przenieś z przeglądarki na prywatne kompy czyli sciągnąć progam i jak to jest w mętini a tylko przez sewry łaczyc sie miedzy graczmi czyli i naczej swiaty to jest moja propzycja

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    wkleje sobie z innego postu rozwiniecie jednego z pomyslow

Quote Originally Posted by okogi
    proponuje cos takiego
    1. nowy budynek w miescie 'targowisko'
    2. mozna sprzedawac artefakty za zloto i wymieniac surowce na inne
    3. mozliwosc podniesienia go na max 7dmy poziom
    4. wraz ze wzrostem poziomu zmienia sie przelicznik na korzysc gracza
    5. 2gi poziom targowiska jest rowny 2wom targowiskom na pierwszym poziomie , 3ci = 3em itd
    6. kazdy up targowiska jest stosunkowo drogi i moze pozwalac wymieniac dodatkowe surowce np 5-krysztaly, 6- smocza stal, 7- fiolety ekspedycyjne
    7. jesli ktos ma sume targowisk np 8 , tj w kazdym miesie na 2gim poziomie , to otrzymuje lepsze ceny za sprzedaz przedmiotow niz na mapie
    8. dodatkowym bonusem byloby przesylanie surowcow pomiedzy bohaterami na jednym koncie, np zakladamy nowego bohatera to go wspomagamy surowcami , skoro mozna arty i wojo przerzucac to dlaczego nie surke , moga nawet dac strate transferowa -20% , by nie bylo za latwo
    9. takie cos mozna tez wprowadzic w prowincji gildii choc wg mnie lepiej byloby w miescie
    10. zwiekszy sie zapotrzebowanie na patenty budowlane BB sie ucieszy

pozdrawiam
    okogi
    Last edited by MOD_Tiger; 05.07.15 at 09:41.

Server
    CLA01
    Ja powiem troszkę inaczej, widzę że dużo osób chce troszkę rozumaicenia gry, popieram, lecz mam tylko jedną prośbę do Penelopy. Niech nam pokaże nad czym w chwili obecnej pracują nasi ukochani programiści Bo wydaje mi się ze to też jest super sprawa jak wiemy co będzie wprowadzone do gry, a na razie to jak widzę szał był z prowincją gildi a teraz cisza. Nie jesteśmy w ogole informowani co się tam dzieje.

Wracając do tematu, dużo wymagacie ale pewnie połowa pomysłów jest nie do realizacji a kolejna połowa będzie jak już nie będą mieli pomysłów Pytanie z mojej strony co wprowadzili takiego że ułatwili nam grę? Temat Neona popieram o aktualizacji, lecz liczę na to, że ktoś w końcu pomyśli i zrobi coś dla nas graczy. Nie jesteśmy pewnie jednym państwem które takie rzeczy wypisuje na forum.

Wprowadzili prowincje i nawet nie wiadomo jak dostać się do wewnątrz obelisków, a jeszcze widzę jeden budynek który jest jakoś do otwarcia lecz jak?
    Wszyscy wiemy o exploitach. Tylko jest jeden szczegół. Gracze go wykorzystują, a BlueByte z UBI analizują.

Server
    CLA01
    troszke zawiodlem sie na fakcie o wycofaniu wskrzeszenia dla arcyliszy i reszty z umarlych. moglibyscie z powrotem to wprowadzic.Bardzo dobra rzecz ale krotko trwala

Gabriel-Allon
    Guest
    hey, żeby dostać się do obelisków trzeba wybudować min. 1 schronienie stworzeń a do tego budynku na górze pewnie wszystkie 4

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    wybudowanie wszystkich 4rech odblokowuje tylko wylacznie prawe wyjscie z placu
    budynek 'na gorze' prawdopodobnie jest nieszcze nieskonczony

Server
    CLA01
    Wampiry - może w końcu naprawią i podniosą ich kradzież życia do np 50%

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast