Results 1 to 7 of 7

Thread: czy to wypadek czy zamierzone??

Server
    CLA01

Angry czy to wypadek czy zamierzone??

czy to normalne aby w trakcie bitwy z poziomem śmiertelnym wyłączyć serwer czy to nowe praktyki moderatorów aby zniechęcić do gry??????

Vaneal's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by wilkolak View Post
    czy to normalne aby w trakcie bitwy z poziomem śmiertelnym wyłączyć serwer czy to nowe praktyki moderatorów aby zniechęcić do gry??????
    Od razu zniechecic to wrecz przeciwnie zachecanie do kupowania PB placisz i grasz nie placisz nie grasz

Server
    CLA01
    A ja mam pytanie co do tego mają moderatorzy?

Vaneal's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by IzzyCz View Post
    A ja mam pytanie co do tego mają moderatorzy?
    Juz Ci odpowiadam :Hmm nic.
    P.s - ale jak czlowiek sfrustrowany to musi sie wyzalic!

Server
    CLA01
    a propo kto odpowiada za prawidłowe działanie serwera i gry .może to jak zwykle wina graczy???

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by wilkolak View Post
    a propo kto odpowiada za prawidłowe działanie serwera i gry .może to jak zwykle wina graczy???
    tak to twoja wina, mnie nie bylo nawet w domu, wieć powinieneś otzrymać bana bo to twoja wina, zastanów się co ty mówisz, gracze są prawdopodobnie w stanie zawiesić serwer, neistety nie pwoiem jak bo za to jest ban, ale żeby go zawiesićpotrzebna była by................................................ ............................., prawdopodobnie w tym przypadku ziemniaki nei wytrzymały ciepła i sięrozleciały, o trzeba było wymienićziemniaki żeby serwer znowu powstał

Nishiyma
    Guest
    Co złego to nie my (moderatorzy)