Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 27

Thread: Obecná zpětná vazba

HyNo's Avatar
    Server
    CLA01

Thumbs up Obecná zpětná vazba

Zdravím,
    jelikož už hraji nějakou dobu, chtěl bych zde zanechat svůj feedback...

Hra samotná mě velice baví, ale je zde nejspíš stále co zdokonalovat. rád bych to rozdělil do pár bobů:

AP - s těma jsem neměl a nemám problém

HP - nemám problém

Dějová linie - v pohodě, akorát ten konec mi přišel takovej ustřihlej....Něco ve smyslu: tak si nám pomohl a snad to bude dobrý no )))

Po dokončení dějové linie - no to už je trochu horší. Nezbývá, než obíhat questy a lovit XP, což není taková hrůza. Daj se najít lepší artefakty, kupovat doplňky za krystaly a zlato, řešit týdenní bossy atd...nedá se ale zbavit pocitu, že je to tak ňák stále dokola a vytrácí se motivace.

Motivace k hraní - pro mě docela problém.
    Když jsem začal hrát, tak mou motivací bylo projít si děj a být mezi prvními lvl 30. Byl jsem myslím třetí až...dlouhou dobu jsem byl na druhém místě, tudíž mou motivací bylo se tam udržet. Když teď pozoruji tabulku, je mi jasný, že není v mých silách se tam udržet. Nemohu a ani nechci hrát 24/7 Tak si říkám co mě může dále motivovat k hraní.
    Jsou zde nájezdy a tajemná místa, OK. Ale domluvit se s ňákýma lidma na vyšší lvl nájezdu je téměř nemožné....někteří to leavnou, někteří maj malej lvl a zkušenosti atd...
    Tajemná místa zase stojí ohromné úsilí v podobě obíhání obelisků a po zabití bosse v podstatě žádná odměna (psal sem o tom někde na foru)
    Problém je v tom, že na nájezdy je potřeba více lidí a za tajemný místo není patřičná odměna....a u obojího chybí tabulka ve které se hráč může porovnávat s ostatními..vlastně v profilu je nájezdnický lvl...ok ale je to malá motivace...
    V mém případě je řešení asi v obyčejným chalange...prostě mapa kde za sebou budou protivníci od malé až po max sílu armády, kterou je hrdina schopen porazit / už není schopen. Důležitou podmínkou by ale bylo ponechání veškerých bonusů, armády a artefaktů ze hry a ne jak v tajemných místech!! Každý používá třeba jiné jednotky, tudíž jinou taktiku a nalezení artefaktů stálo taky dost času a úsilí. S boostama a runama se dá taky taktizovat. K tomu tabulku, kdo porazil největší armádu a je to. To by mě u hry udrželo dost dlouho. Klidně bez odměny..potřebné a užitečné artefakty si vybojuji v Ashanu

Pochopitelně je to můj názor a zkušenosti ze hry, ale myslím si, že podobný názor bude mít spouta hráčů...je mi jasný, že je to beta a lecos se ještě změní...
    zatím ale.......nevím.....asi už tak moc hrát nebudu )))

Tak gl hf

HyNo
    Last edited by HyNo; 29.07.14 at 22:44.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Ahoj Hyno. Moc díky za zpětnou vazbu. Hra je skutečně ještě beta, takže mnoho nového obsahu ještě chystáme.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01

zpětná dobrá sem tam špatná :)

feedback bude bodovej bez recenze a doplňován časem jak se mi bude chtít (s tím že tu budou i body které jsou napsány jinde) a může to kolidovat s lvlem jakého dosáhnu bez konečného řešení

-absolutně nepřehledné forum šíleně seřazené topiky a duplicitně napsané názvy podtopiků v tomhle seřazení je silně matoucí na první pohled

-do města bych přidal npc kde je možno si uschovat třeba 5artefaktů (počet je orientační protože to vidím jako zdroj příjmů a nemyslím že to při dobrém nastavení ovlivní příjem který z toho může být za nynější situace (třeba u správce artefaktů aby byl otevřenej pořád a nezamkl se je fakt že u tohodle npc ještě přesně nevím jak funguje)

-seznam získaných dolů a kolik jich je v nich surovin

-portál mezi městy (nebo alternativa že zdroje (klidně bez armády) půjde vybírat v jednom měste ze všech)

-v boji když se jednotce da obrana tak možnost si ji natočit směrem kterým chci já, ne že se otočí automaticky na nejbližší cíl (pro ty které by to obtěžovalo by byla možnost automaticky jak je to teď na nejbližší jednotku)

-rozlišit opakovatelné Qsty od neopakovatelných pokud jsou tak výrázněji

edit: - někdo chtěl globální chat i s poláky já bych uvítal chat že půjde vidět jen v určité lokaci
    edit2: - udělat funkci že si dokážu označit něco na mapě a popř. že se to da sledovat i na minimapě jako úkol atd.
    edit3: - nastaveni zvuku a hudby trosku rozsirit rad bych mel treba vyplouvsechnu hudbu zvuk az na pm a pozvani do skupiny
    ----------------------------------------------------26,8,14-------------------------------------------------------------------
    EDIT4: - nechat pohyb tak jak je (na levem tlacitku) ale na pravé tlačítko dát menu když člověk klikne na hrdinu a objeví se menu šeptat atd... prvně tenhle miss click musí zbytečně zatěžovat srvr za druhé je to strašně otravné když je někde skrumáž hrdinů a nechtěné překliky pořád aktivují tohle menu (nehledě na to že určitě mam takhle pár lidi v ignore a stejně i v přatel nedej když se ukliknu na darovat artefakt a zbytecně se mi načítá okno s nabídkou)
    edit5: - možnost rozestavět si armádu jak já chci co to je za vojevůdce (přitom stačí v základu pro spodní linku a vrchní)
    Last edited by Emamelemaso; 26.08.14 at 16:38. Reason: upgrade

Server
    CLA01
    Za zmenu fora se taky primlouvam.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Ahoj. Díky za zpětnou vazbu. Popřemýšlíme nad tím.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    ahoj,
    rád bych se připojil a to tak, že bych uvítal obchodování mezi hráči.
    lordlisak2

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Emamelemaso View Post
    -do města bych přidal npc kde je možno si uschovat třeba 5artefaktů (počet je orientační protože to vidím jako zdroj příjmů a nemyslím že to při dobrém nastavení ovlivní příjem který z toho může být za nynější situace (třeba u správce artefaktů aby byl otevřenej pořád a nezamkl se je fakt že u tohodle npc ještě přesně nevím jak funguje)
    ve 2. meste je npc pro predavani veci mezi vice postavami na stejnem ucte s kapacitou 3 (proc je rozsireni za nekolik tisic peceti se me neptej)

-v boji když se jednotce da obrana tak možnost si ji natočit směrem kterým chci já, ne že se otočí automaticky na nejbližší cíl (pro ty které by to obtěžovalo by byla možnost automaticky jak je to teď na nejbližší jednotku)
    jdi do menu nastaveni a tam si zaskrtni rucni smerovani jednotek, rovnou muzes i zrychlit animace na max evidentne si v nem jeste nebyl

-rozlišit opakovatelné Qsty od neopakovatelných pokud jsou tak výrázněji
    denni questy maji vlatni kolonku v listu questu

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by ZatrSakr View Post
    ve 2. meste je npc pro predavani veci mezi vice postavami na stejnem ucte s kapacitou 3 (proc je rozsireni za nekolik tisic peceti se me neptej)

jdi do menu nastaveni a tam si zaskrtni rucni smerovani jednotek, rovnou muzes i zrychlit animace na max evidentne si v nem jeste nebyl

denni questy maji vlatni kolonku v listu questu
    tak to prvni jsi nepochopil ja vim ze je a kde je dokonce je i v prvni mape nebo aspon bylo a potom se zamcelo a nechce se otevrit (tam jsem myslel ze nevim jak funguje a navic nemam druhej ucet zatim navic je rozdil pro jednoho hrdinu a mezi obchod ikdyz se to tak da pouzit

druhej bod dik mrknu na to nektere nastaveni jsou mi schovana ze by me nenapadlo je pod urcitou ikonou nekdy jsem i slepej edit: a tady to byla lidska chybicka v nastaveni jsem byl ale v dobe kdy jsem nic takove neresil (nastavil) potom zapomel co tam je a znovu se nepodival :c

treti bod si nerozumime to ja vim me spis jde o jinou barvu vykricniku nebo neco co jde videt driv nez to prijmu tak jak maji veci ruznou barvu na minimape dle toho co umoznuji
    Last edited by Emamelemaso; 09.08.14 at 20:02.

Server
    CLA01
    Souhlasim chtělo by to třeba postavit v hradu skladiště/banku na itemy. Ta truhla ve 2 aktu je retardovaná. 1 extra slot za 6k pečetí je vtip navíc je to tam z ruky, nic kromě té truhly tam neni, kdyby aspoň ta truhla byla u každého hradu ale stejně je to předražené. Větší inventář to taky neřeší. Už teď sebou taham 8 setových věcí na výměnu když je třeba nebo nezkompletované sety a prostě to neni kam dávat jinam. A i když rozšířim inventář hrdiny o 5 slotů stejně mi tam budou pořád překážet a musim si dávat pozor abych je omylem neprodal. Prostě nosim si sebou celý obsah banky.

Barvy questů jsou jednoduché. Hlavní linie je červeně na mapě a vykřičník a všechno ostatní jde opakovat (až na pár vyjímek v záložce jednotlivé questy)

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Desper View Post
    Souhlasim chtělo by to třeba postavit v hradu skladiště/banku na itemy. Ta truhla ve 2 aktu je retardovaná. 1 extra slot za 6k pečetí je vtip navíc je to tam z ruky, nic kromě té truhly tam neni, kdyby aspoň ta truhla byla u každého hradu ale stejně je to předražené. Větší inventář to taky neřeší. Už teď sebou taham 8 setových věcí na výměnu když je třeba nebo nezkompletované sety a prostě to neni kam dávat jinam. A i když rozšířim inventář hrdiny o 5 slotů stejně mi tam budou pořád překážet a musim si dávat pozor abych je omylem neprodal. Prostě nosim si sebou celý obsah banky.

Barvy questů jsou jednoduché. Hlavní linie je červeně na mapě a vykřičník a všechno ostatní jde opakovat (až na pár vyjímek v záložce jednotlivé questy)
    však a proč těch pár vyjímek neodlišit jinou barvičkou (možná se to někomu zdá zbytečné ale mě třeba ne)

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast