Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Przekazywanie artefaktu z osobą z którą jesteśmy w drużynie bądz z gildii

Server
    CLA01

Przekazywanie artefaktu z osobą z którą jesteśmy w drużynie bądz z gildii

Często mamy tak że po walce artefakt nam nie jest potrzebny i może byłaby taka możliwość aby przekazać osobie z drużyny albo komuśz gildii! Czekam na Wasze opinie!

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by dexterek91 View Post
    Często mamy tak że po walce artefakt nam nie jest potrzebny i może byłaby taka możliwość aby przekazać osobie z drużyny albo komuśz gildii! Czekam na Wasze opinie!
    nie wprowadzą tego, bo to już jest pół drogi do wprowadzenia handlu między graczami, a wtedy cała kasa zamiast do ubi przepływałaby przez allegro

Server
    CLA01
    ale tu nie masz pełnego handlu tylko jak z kimś jesteś w drużynie i pomaga ci w bitwie albo komuś przekazać z gildii, albo tylko same przekazywanie komuś w gildii tak jak to jest na wyprawach prowincji gildii

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Bez sensu pomysł.

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Lepiej by mozna je bylo wystawic na jakims targu za Pb czy inna przydatna walute

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Lady_Nika's Avatar
    Server
    CLA01
    Muszą wprowadzić jakiś market, dom aukcyjny najlepiej, gdzie wystawiasz np itemek z t13 i wybierasz za jaką walutę (złoto, drewno, smoczą stal, kryształy) dowolnie i ludzie by licytowali. Tylko to jakaś mądra głowa musiałaby przemyśleć bo jakby cena osiągnęła powiedzmy 140k złota to jakby to na konto przelać gdyby wystawiający miał już limit złota. Sama nie wiem, ale to nie ja pracuję w Ubi, niech ktoś kto za to pieniądze dostaje wymyśli coś lepszego xD

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Lady_Nika View Post
    Muszą wprowadzić jakiś market, dom aukcyjny najlepiej, gdzie wystawiasz np itemek z t13 i wybierasz za jaką walutę (złoto, drewno, smoczą stal, kryształy) dowolnie i ludzie by licytowali. Tylko to jakaś mądra głowa musiałaby przemyśleć bo jakby cena osiągnęła powiedzmy 140k złota to jakby to na konto przelać gdyby wystawiający miał już limit złota. Sama nie wiem, ale to nie ja pracuję w Ubi, niech ktoś kto za to pieniądze dostaje wymyśli coś lepszego xD
    to bardzo proste lady, wystarczyło by zbudować magazyn, coś jak kużnia tylko działająca w 2 stronę, mozna wypłącać zgromadzone na aukcji środki, p oza tym wrócmy do realiów, na aukcji można by tylko licytować te przedmioty które dropły na tym samym tierze co nasz, kwestia dopisaniaa na każdym artku tier z jakiego dropnął

Lady_Nika's Avatar
    Server
    CLA01
    Niby tak kirkus, ale ograniczenie tierów jest, jak dla mnie bez sensu, bo po co mam kupić jak mogę sobie wydropić, właśnie liczę na jakieś pradawne z t13, albo arty z ekscpedycji, za nie mogłaby zapłacić konkretne sumki, jak dla mnie są 2 ale:
    1.limit surowców u bohatera.. Jak nie zwiększę go za pieczęcie to max zaoferuję 180k złota i jestem wykluczona z dalszej licytacji.
    2. gdyby dom aukcyjny przetrzymywał surowce, to tak jakby sobie dodatkowy NIESKOŃCZONY magazyn bez wkładania ani 1 pb, już widzę jak by to było exploitowane

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Lady_Nika View Post
    Niby tak kirkus, ale ograniczenie tierów jest, jak dla mnie bez sensu, bo po co mam kupić jak mogę sobie wydropić, właśnie liczę na jakieś pradawne z t13, albo arty z ekscpedycji, za nie mogłaby zapłacić konkretne sumki, jak dla mnie są 2 ale:
    1.limit surowców u bohatera.. Jak nie zwiększę go za pieczęcie to max zaoferuję 180k złota i jestem wykluczona z dalszej licytacji.
    2. gdyby dom aukcyjny przetrzymywał surowce, to tak jakby sobie dodatkowy NIESKOŃCZONY magazyn bez wkładania ani 1 pb, już widzę jak by to było exploitowane
    no i sama odpowiedziałaś sobie na pytani, dlaczego ktośna tierze 1 ma miećitemy na tierze 13?? przeceiz to strata bo po co mam kupowaćsurkę jak mniejszymi kosztami zdobędę i tak te artki?

Lady_Nika's Avatar
    Server
    CLA01
    Chyba nie zrozumiałeś mojego posta, ale nie ważne.

Przecież nie ma absolutnie żadnych przeszkód żeby osoba z t1 miała item z t13, ja sama mam cały jeden (a mam t6) i to całkiem za darmo, z czasem zdobędę ich więcej, jak tylko znajdę więcej czasu na grę To argument o surkach jest dla mnie inwalidą Jak dla mnie teraz żeby mieć itemy t13 potrzeba mieć tylko jedno - czas

Page 1 of 2 1 2 LastLast