Results 1 to 7 of 7

Thread: zabrali runke 200%

Server
    CLA01

zabrali runke 200%

witam wlasnie stara mis ie skonczyla chcialem kupic nowa a tu zoonk, nie ma (mozna ja kupic tylko w zestawie za 7k w promocji), mogli by uprzedzic ze zabieraja to by sie wiecej kupilo a tak pupa zimna- na pewnie nie wydam 7-10k za runke bo reszta w zestawie to smieci
    pozdrawiam

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Ja prawie cały rok gram bez odłamków i żyje (raz jeden miałam miesięczny odłamek gdzies na poczatku gry, raz jedniodniowy z kodu, raz 7 dniowy pare miesięcy temu) Inaczej już bym pewnie nabiła z 60 smoczy ale po co?

Server
    CLA01
    z ta runa to lipa. kazda kolejna zmiana jest na niekorzysc graczy
    przyzwyczaja do czegoś a poźniej doja kase

Server
    CLA01
    Tulkass na tym to polega

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by szayarek View Post
    witam wlasnie stara mis ie skonczyla chcialem kupic nowa a tu zoonk, nie ma (mozna ja kupic tylko w zestawie za 7k w promocji), mogli by uprzedzic ze zabieraja to by sie wiecej kupilo a tak pupa zimna- na pewnie nie wydam 7-10k za runke bo reszta w zestawie to smieci
    pozdrawiam
    kiedyśmoze jeszcze dadzą na niąjakąs promocje, jak cchesz jamieć to musisz kupic p[ieczatki i nic tego nie zmieni, hajs musi się zgadzać

Antonek55's Avatar
    Server
    CLA01
    Ja na początku gry korzystałem z odłamków,a teraz to wchodzę jedynie na pogaduchy to są one mi niepotrzebne
    Gildia Pomorzanie na zawsze pamięci.Starzy gracze na zawsze w pamięci.

Server
    CLA01
    Podobno wszyscy sa traktowani jednakowo. Także jedni troszkę pojechali na 200%, ty chcesz nabyć i nie ma