Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 39

Thread: Ostatnie zmiany w grze.

Server
    CLA01

Post Ostatnie zmiany w grze.

Tradycyjnie producent zmienia grę nie podając szczegółów zmian. Więc może potrzeba tu takiego tematu aby gracze mogli raportowac co znaleźli nowego.

Ja wczoraj zauważyłem że z tygodniowego bosa wylecial item jakiego wczesniej nie widzialem. Normalny poziom ja te itemy z bosów, cos około 230, sprzedalem go szybko bo opieram sie juz na troche lepszych. Ale zmiana dropów wydaje sie miec miejsce.

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Majamas View Post
    ok Kirkus,a teraz tak cos na temat powiedz jeszcze, bo ten twoj wpis jest do usuniecia
    bo już pisałem wczesniej na ten temat, najbardziej razi mnie to że nie ma tematu w którym wypisywane są bugi zgłaszane do supportu, nie przez graczy tylko administrację, dzięki temu ludzie wiedzieliby czego unikać albo co im sięmoze zepsuc, bo czasem lista aktualizacji sie pojawia

Server
    CLA01
    Oczekiwałem że ktos opowie tu o dostrzezonych zmianach w jednostkach itp, bo takie są wprowadzone ostatnio a jakoś w ogłoszeniach cisza.

Server
    CLA01
    Witam. Ostatnie zmiany w grze miały naprawić wiele rzeczy, ale niestety nadal nie resetuje rankingu trudnych bitew. Dla mnie to obojętne - co miałem kupić kupiłem, ale dla nowych graczy to porażka. Problem był zgłaszany wcześniej i nadal istnieje.

Antonek55's Avatar
    Server
    CLA01
    kirkus tutaj to norma, że BB nie podaje listy naprawionych bugów, a jak już coś naprawią to w zamian dadzą nowe bugi
    Gildia Pomorzanie na zawsze pamięci.Starzy gracze na zawsze w pamięci.

Server
    CLA01
    Mamy w gildii niedobory metalu a nadwyżki drewna, tak jakos wiekszosci ludzi w nagrodach jak sie trafiaja surowce to drewno jest czesciej niz metal.

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Ludzie tęsknią za całkowitą odmianą, a jednocześnie pragną, by wszystko pozostało takie jak dawniej. :P

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Antonek55 View Post
    kirkus tutaj to norma, że BB nie podaje listy naprawionych bugów, a jak już coś naprawią to w zamian dadzą nowe bugi
    wiem, ale udawanie że bugi nei istnieją nie spowoduje że przestaną istnieć, wolałbym wiedzieć jakie bugi są w grze a nie czyatć o nich na forum w 15 tematach i nie do końca wyjaśnionych, ja po prostu oczekuje juz standardowej obsługi klienta a nie takeigo czegoś

Nishiyma
    Guest
    Wyślę sugestie apropo stworzenia takiej listy, ale nie wiadomo jak to rozpatrzą.

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    A to przy okazji zglaszam bug ze na 2 bramie ekspedycja staje na 21 poziomie i nie idzie dalej

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast