Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 31 to 39 of 39

Thread: Ostatnie zmiany w grze.

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Majamas View Post
    Sprawdzilem; z 40 na 45 dalej jest 299 pieczeci
    nieżle, czyli najpierw trzeba i tak wydać 3 koła by mieć taniej

Server
    CLA01
    Po znerfieniu zdolnosci widm i czaru osłabienia umysłu gra rycerzami stała się trudniejsza, a używanie jednostek zwarciowych mniej praktyczne niz dystansowych i bezodwetowych typu blaski. Jednocześnie podrasowano zasięg nosicieli ognia zmniejszajac ich inicjatywe, co sprawia że wyzynne klany sa przeciwnikiem znowu bardziej trudnym (po zbostowaniu cyklopów juz stały się męczace).

Server
    CLA01
    Tylko Nosicielom grzebali w statach? Jeśli coś jescze ruszali mobkom , by info się przydało. ;C

Server
    CLA01
    Jeśli chodzi o zdolność widm to jest ona zbugowana. Mianowicie czas trwania tego skilla liczony jest:
    a) po ruchu stworzenia będącego pod wpływem
    b) po całej rundzie.
    Czyli z założenia skill który powinien trwać dwie rundy działa jedną.

Kolejny bug dotyczy zaklęcia zakaz.
    Pomimo faktu, iż zakaz ma w opisie 2/2 to skill działa tak samo jak zwój. Czyli jego czas działania to 1/2

Server
    CLA01
    Co do nowych bugów, to właśnie mi się trafiła ciekawostka. Naprawiacz wyżynnych klanów zaatakował mnie z odległości 6 pól i co ciekawe moje widmo mu oddało w odwecie.
    W kolejnym ruchu to samo, biedne widmo ucierpiało od cyklopa, też odległego o 5 czy 6 pól. Tyle, że oddać na odległość już nie mogło ;P bo cyklop je ogłuszył :P

Jakim cudem te jednostki atakowały na odległość zrozumieć nie potrafię.

Server
    CLA01
    Oo

Może rzucili maczuga/toporem w widmo? xP

Server
    CLA01
    Mi klatwa widm dzial prawidlowo 2 rundy, ale niezgodnie z opisem "Uniemozliwia stworzeniu korzystanie ze zdolności oraz przeprowadzanie odwetów". Co wiecej, kalkulacja przed atakiem wprowadza w blad bo traktuje stwory z klatwami jakby nie mialy oddac, można się naciąc.

Server
    CLA01
    Odnośnie klątwy poprawiłem się w innym temacie
    Tak działa dwie rundy. Jednak wcześniej byłem niemalże pewien, że czas liczony jest zarówno po ruchu jak i po rundzie. widocznie byłem w błędzie.
    Wydaje mi się, że wiem gdzie był błąd w mojej interpretacji :P ale to nie miejsce na te rozważania ;P

Jeśli chodzi o część związaną z odwetem to u mnie działa jak należy. Mianowicie przeciwnik nie przeprowadza odwetu.

Server
    CLA01
    looool...

wcześniejszego posta napisałem po walce z czerwiem. Na pomniejszych niszczycielach wszystko wydawalo się w porządku, jednak kierowany ciekawością postanowiłem sprawdzić klątwę na innym stworzeniu.
    Padło na oszustów czarnego kła. Jakież było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że przeprowadzili odwet.... szkoda słów ...

Wprowadzili "wspaniała" aktualizację.. nicy połatali jakieś bugi, osłabili skille, niektóre zaklęcia przesadzili ALE jednocześnie popsuli działanie kilku umiejętności stworzeń np. wampiry, klątwa niezdolności....

PARTACZE nie programiści...

Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4