Page 3 of 10 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 91

Thread: Wyprawy Prowincji Gildii - opinie.

AcidDragon's Avatar
    Server
    CLA01
    Muszę być w takim razie wyjątkowo słabym graczem . Maksymalnie wyciągam 500.

Ale owszem, jeśli się należy do pełnej gildii 50 aktywnych graczy (czyli w pełni "zoptymalizowanej"), to pewnie i ma to sens. Gorzej jeśli gildia liczy np. 20 członków, z których połowa gra od czasu do czasu.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01

kilka questow i juz masz ... wiekszosc z nich nie zajmuje dluzej niz 5 min wprawnemu graczowi
    skoro jestes w stanie zrobic tylko 3 questy dziennie i to twoj max ... to rzeczywiscie ciezko bedzie , ale skoro jestes 'niedzielnym' graczem to po co ci ekspedycje ktore zapewne zajma ci wiecej niz 15 min .... poki co i tak tam nic wiecej nie ma ...a same ekspedycje i tak sie wieszaja
    skoro jetescie gildia co gra od czasu do czasu to wam zajmie tydzien-dwa .. nie ma roznicy

AcidDragon's Avatar
    Server
    CLA01
    Rzeczywiście zadania w stylu "stocz 5 czy 10 walk" zajmują mi sporo dłużej niż 5 minut, raczej pojedyncza walka tyle trwa. Dlatego na takie zadania szkoda mi czasu - mam w życiu ciekawsze rzeczy do roboty niż codziennie poświęcać godzinę, czy dwie na dokładnie te same walki. Np. prowadzenie Kwasowej Groty . W celu zbierania kryształów biorę z reguły "zabić rój" i dobijam jakimiś szybkimi zadaniami w stylu tego z odprowadzeniem bezimiennego, czy znalezienia 4 skarbów w Szepczących Równinach.

Zaś co do pytania "po co?" odpowiadam - nie wiem. Nie wiem co tam jest, do czego się może przydać i nie mam nawet jak sprawdzić, bo jako gildia nie przeskoczymy przez portal . Ale skoro to taka wielka nowość i autorzy sądzili, że to jest lepszym pomysłem do realizacji niż np. nowa prowincja "fabularna", to chciałem zwyczajnie sprawdzić.

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    Wyszło jak zwykle. Dużo marketingu i mało konkretów, zbuggowany soft.

Czasami nachodzi mnie refleksja czy granie w tą grę to jest już masochizm czy tylko wysoka tolerancja na ból :P
    14.07.2015. - daję sobie siana z MMHO, grą nadaje się na zamkniętą betę, ilość buggów w grze uniemożliwia normalną rozgrywkę.

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Za dużo zbieractwa Kuźnia/Gildia
    Mało korzyści...
    Liczą na zysk znów...
    Znów sobie zrobię przerwę od gry...

Server
    CLA01
    Tak wyglada MOC na 19 poziomie 1 wyprawy ->

Pojedyncza walka - >

Jak widać to nie sa "pykania" tego co na poczatku

Także walki sa ciekawym wyzwaniem samym w sobie,bo nagrody nadal mizerne.
    W grze : rycerz przystani Danti93 i nekromanta Danti_Nekro.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by EnergiaX View Post
    5452/50~109. Czyli każdy członek gildii musiałby włożyć po 109 jednostek bohaterskich, to jest gruba przesada.
    Ciekawe ile jednostek podstawowych trzeba włożyć? A może to błąd?
    Jak odblokować plac obelisków?
    Ekspedycje zawieszone, rozwinę wypowiedź torewskiego: Poziom ekspedycji 1 zrobiliśmy raz i już za drugim razem po zebraniu 3 skarbów okazało się że w misji są zebrane 2/3 skarby i nie możemy nic z tym zrobić...
    Odblokowanie ekspedycji poziomu 2 okazało się porażką, po wpłaceniu surowców ekpedycja się nie odblkowała, a surowce znikły... ŻAL ...
    dokładnie mamy to samo

przed kliknieciem ZAKONCZ

po kliknieciu ZAKONCZ

tez wisimy przy zbierz skarby 2/3 tyle ze na 7 poziomie

pozdrawiam

Ewera's Avatar
    Server
    CLA01
    Zdaje się, że bardzo szybkie zebranie wszystkich 3 skarbów skutkuje tego rodzaju błędem. Sugerują odczekać kilkanaście sekund między podnoszeniem dwóch różnych przedmiotów będących celem zadania.

Server
    CLA01
    Ja to widzę tak, że na tytuł patcha "Wyprawy Prowincji Gildii" trzeba spojrzeć dosłownie! Sama prowincja jest jeszcze niedorobiona i niegotowa, to oczywiste że nie trzeba będzie wywalać 5452 jednostek bohaterskich aby móc łaskawie rekrutować 24 sztuki co 6 godzin... Za to wyprawy jak widać działają, skoro - jak widać - doszliście już do 19 poziomu.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Lord-Stark-PL View Post
    Za to wyprawy jak widać działają, skoro - jak widać - doszliście już do 19 poziomu.
    jedynm dzialaja - jak widać - innym nie

Page 3 of 10 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast