Results 1 to 1 of 1

Thread: F.A.Q. Wyprawy Prowincji Gildii

Server
    CLA01

F.A.Q. Wyprawy Prowincji Gildii

W jaki sposób mogę otrzymać dostęp do Prowincji Gildii?

Zanim będziesz mógł wstąpić do Prowincji Gildii, będziesz musiał być członkiem Gildii, która odblokowała Prowincje Gildii. W chwili gdy Twoja Gildia odblokuje dostęp do Prowincji, będziesz miał możliwość aby użyć przycisku w prawym górnym rogu. Pozwoli Ci on teleportować się prosto do Prowincji Gildii.

W jaki sposób mogę odblokować Prowincje Gildii?

Aby odblokować Prowincje Gildii dla Twojej Gildii, wszyscy członkowie mogą wspomóc swoimi surowcami bramę prowincji Gildii. Informacja o tym znajduje się w Głównym mieście każdej z Frakcji, obok tabeli z zadaniami Gildii. To oznacza, że możesz zacząć pracować nad dostępem do Prowincji Gildii tak szybko jak ostatni członek Gildii otrzyma dostęp do głównego miasta, Najlepszym sposobem aby odblokować Prowincje GIldii jest aby gracze w Gildii posiadali poziom minimum 30. jak tylko brama zostanie otwarta wszyscy członkowie Gildii otrzymają dostęp do Prowincji Gildii.

Czy sam mogę zbudować Prowincję Gildii?
    Tak. Możesz zbudować Prowincje Gildii na własną ręke, możesz robic to tak długo jak długo należysz do Gildii. Pamiętaj jednak, że Prowincje Gildii są zbalansowane dla Gildii z maksymalną liczbą członków w liczbie 50. Stąd też zbudowanie Prowincji Gildii w pojedynkę będzie raczej kosztowne.

Co mogę zrobić w mojej Prowincją Gildii?
    Prowincja GIldii daje dostęp do ekskluzywnej przestrzeni przeznaczonej tylko dla Twojej Gildii. Możesz tam wybudować rózne budynki co tylko zwiększy sukces Gildii. Najróżniejsze budynki czekają na odrestaurowanie i oddanie do działania aby wspomóc całą Gildię w podróży przez Ashan.

Jakie budynki można odbudować w Prowincji Gildii?
    • 4 specjalne budynki rekrutacyjne
    • Dobrze nam znaną ze stolicy prowincji tablicę Gildii
    • Doświadczonych handlarzy artefaktami dla bohaterów wszystkich poziomów
    • Znanych Wam kupców: skrybę, aptekarza, handlarza dóbr luksusowych, i oczywiście handlarza pieczęci bohaterów
    • Ciekawostki z najdalszych zakątków świata zebrane w jednym miejscu:

• Baner Boskiej Inicjatywy
    • Kapliczkę Mocy
    • Kapliczkę Obrony Stworzeń
    • Kapliczkę Magii
    • Kapliczkę Bohaterskiej Pomocy
    • Kapliczkę Szczęścia
    • Kapliczkę Ducha
    • Kamień Oświecenia

• 2 Obeliski umożliwiające łatwiejsze odkrycie Zapomnianych Miejsc

Co specjalnego wiąże się z Koszarami Gildii?
    W ramach wspomnianych Koszar można rekrutować niemal każdy rodzaj jednostek, które Twoja postać może kontrolować, włącznie ze stworzeniami związanymi z wydarzeniami. Istnieje wszelako wyjątek: nie można tu rekrutować Starożytnych Ptaków Gromu. Pamiętaj jednak, że Koszary muszą być „nauczone” jednostek, które można w nich rekrutować. Oznacza to, że najpierw musisz poświęcić jedną jednostkę tego typu, którą chcesz następnie rekrutować. Nie można nauczyć Koszarów stworzenia, która nie była w którejkolwiek z armii Twojej Gildii.

Dlaczego nie mogę rekrutować Starożytnych Ptaków Gromu w Koszarach?

Jak wiecie, to bardzo potężne stworzenia. W 2014 roku zadaliśmy Wam pytanie, co powinniśmy z nimi uczynić. Przewagą głosów zdecydowaliście, że należy utrzymać je w grze, niemniej bez możliwości ich rekrutacji.

Dlaczego koszary są zawsze puste?
    Produkt koszar to nie coś, co zarezerwowane jest ekskluzywnie i wyłącznie dla Ciebie. To coś, co należy do całej Gildii. Jeśli więc inny członek Gildii Cię ubiegł, będziesz musiał poczekać na następne stworzenia, aby móc nimi zasilić swe oddziały.

Czy mogę zmienić stworzenie rekrutowane w Koszarach?
    To możliwe, niemniej odradzamy działania tego typu. Oznacza to bowiem, że musisz zniszczyć całe Koszary. A więc, utracisz cały progres, który starałeś się osiągnąć rozwijając ten budynek wraz z innymi członkami Gildii. Zainwestowane fundusze zostaną bezpowrotnie utracone.

Jak mogę zobaczyć, kto partycypował/zabrał coś z budynku?
    Istnieje Dziennik (Log) Gildii zapisujący użycie budynków. Każdy budynek ma własny dziennik, dostępny po kliknięciu na zabudowanie.
    Użyłem “Momentalnego przywołania”/ “Instant Enlist” / w punkcie rekrutacji jednostek, lecz nic się nie wydarzyło.
    Sprawdź proszę dziennik budynku, być może inny gracz rekrutował jednostki zaraz po Twoim użyciu czaru. Pamiętaj, to nie jest błąd, w związku z czym Pieczęcie Bohatera nie będą refundowane. Życie w Gildii wymaga uczciwości, porozumienia i komunikacji między jej członkami.

Dlaczego mój budynek przestał działać?
    Niektóre budynki (zwłaszcza związane z rekrutacją) muszą być utrzymywane. Budynki te zachowują się inaczej niż te znane Wam z miast. Jeśli nie są utrzymywane, przestaną działać, dopóki członkowie Gildii nie dokonają pełnej konserwacji.

Dlaczego budynki w prowincji Gildii są takie kosztowne?

Ponieważ wszyscy członkowie Gildii mogą partycypować w przywracaniu ulepszaniu i utrzymywaniu budynków w prowincji gildii, koszty tychże działań zostały zbalansowane dla Gildii do 50 członków włącznie. Oznacza to, że jeśli wszyscy członkowie Gildii będą partycypowali w wydatkach, będą one relatywnie niskie. Oczywiście, wzięliśmy pod uwagę, że nie wszyscy członkowie danej Gildii muszą to robić.

Czy w Prowincji Gildii znajdziemy nowe kapliczki?

Kapliczki, które można budować w prowincji Gildii, to te same, które można znaleźć w całym Ashan. Korzyść polega na tym, że są one skupione w niemal jednym miejscu i nie trzeba ich szukać.

Co się stanie, gdy opuszczę Gildię będąc w Prowincji Gildii?
    Twój Bohater automatycznie zostanie przeniesiony do Prowincji w której byłeś, nim wkroczyłeś do Prowincji Gildii. Wszystkie korzyści uzyskane z Wypraw Gildii zostaną niezwłocznie usunięte.

Czy Ci, którzy nie są w mojej Gildii, mogą wkroczyć do mojej Prowincji Gildii?

Nie, tylko członkowie Gildii mogą wkroczyć do Prowincji tejże Gildii. Jest to niemożliwe dla innych Bohaterów.

Czy tutejsi kupcy mają inne oferty, w porównaniu z pozostałymi, spotykanymi w innych Prowincjach?
    Ci kupcy oferują te same dobra. Niemniej, w Twojej Prowincji Gildii nie będziesz tracić tyle czasu na poszukiwanie ich.

Aby ulepszyć albo utrzymać budynek potrzebuję dodatkowych zasobów. Gdzie więc mam je zdobyć?

Owe specjalne zasoby są możliwe do zdobycia poprzez Wyprawy. One wręcz jakby czekały na to, by je zdobyć. Podczas gdy w innych prowincjach Ashan możesz znaleźć zasoby takie jak Złoto, Drewno, Metal czy Kryształy,istnieją również takie, które można znaleźć tylko dzięki ekspedycjom gildii.

Czy opuszczając gildię otrzymam z powrotem zasoby, które zainwestowałem?

Jeżeli opuścisz Gildię, zasoby nie zostaną zwrócone.

Nie zgadzam się z decyzjami, które względem Prowincji Gildii dokonane zostały przez jej przywódcę. Co mogę zrobić?
    Najlepszym rozwiązaniem będzie rozmowa z liderem Gildii i wyjaśnienie mu swoich rozterek I wątpliwości. Jeśli to nie nie zmieni, być może to czas by opuścić Gildię I poszukać nowej? Proszę pamiętać, że zespół MMHO nie będzie arbitrem w sporach mających miejsce między członkami gildii I nie będzie dokonywał jakichkolwiek refundacji związanych z kosztami opuszczenia Gildii.

Jak uzyskać dostęp do Wypraw Gildii?
    W chwili gdy Twoja gildia uzyska dostęp do Prowincji Gildii każdy członek Gildii także otrzyma do nich dostęp. Pierwsza Ekspedycja Gildii będzie zawsze otwarta, następne dwie będą musiały zostać odblokowane.

Ile Wypraw Gildii jest dostępnych?

Czekają na Was aż trzy Wyprawy Gildii

Ile jest labiryntów w jednej Wyprawie?
    W Wyprawach Gildii znajduje się nieskończona ilość labiryntów. Pamiętaj, że Twoja gildia może dokonywać w niej postępu w trakcie trwania sezonu Ekspedycji.

Co to jest sezon Ekspedycji?
    Każda wyprawa Gildii może być zdominowana przez daną gildię. Te najwyżej 3 Gildie będą otrzymywały specjalne bonusy dla swoich członków, obowiązujące aż do uzyskania dominacji w przez inną Gildię. Ponadto, wraz z końcem sezonu zwycięska gildia otrzyma specjalne wzmocnienie, które będzie trwać aż do końca następnego sezonu. Sezon ekspedycji definiuje czas, w którym Gildia może uzyskać dominację. Niemniej, aby zapobiec supremacji jednej gildii, wprowadzono specjalny system sezonów, uniemożliwiający monopol siły.

Jak długo trwa sezon Ekspedycji?
    Trwa on jeden tydzień.

Jak moja Gildia może uzyskać dominację w Wyprawie?

Uzyskanie supremacji w wyprawach Gildii nie jest łatwe do osiągnięcia, ale nie jest też niemożliwe, by ją osiągnąć. Jak wiecie, każda wyprawa to nieskończona ilość labiryntów Gildia, która przejdzie ich największą ilość, zyska dominację w danej wyprawie. Labirynt to zabawa grupowa, niemniej można do niej wkroczyć i ją zakończyć w dowolnym momencie.

Jakie są korzyści płynące z supremacji w danej wyprawie?
    ... będąc Liderem którejkolwiek z Ekspedycji:
    +100% Doświadczenia dodatkowo dla całej Gildii tak długo, jak długo jesteście liderem.

... będąc liderem 1 ekspedycji na koniec sezonu:
    +100% surowców z lasu, złota oraz w Prowincji, do czasu aż skończy się następna sesja

… będąc Liderem 2 Wypraw w końcówce sezonu:
    +100% Surowców z lasu, złota oraz rudy w Prowincji do końca następnej sesji.
    +100% więcej Kryształów oraz Smoczej Stali z przygód do czasu zakończenia następnej sesji

… będąc Liderem trzech ekspedycji na koniec sezonu:
    +100% surowców z lasu, złota oraz rudy w Prowincji do końca następnego sezonu
    +100% więcej kryształów oraz Smoczej stali z przygód do czasu zakończenia następnej sesji
    +100% więcej surowców z inwentarza.

Jakiego rodzaju nagrody czekają na graczy w Wyprawach Gildii?
    Wyprawy Gildii dają możność zdobycia specjalnych zasobów umożliwiających utrzymanie I ulepszanie prowincji. Możesz zdobywać te zasoby w nagrodę za pokonanie wrogów, jak również odkrywać je ukryte w labiryntach. Nadto, można również zdobyć lub odnaleźć nowe, unikalne artefakty. Pamiętaj, co najrzadsze może wymagać najwięcej odwagi I wytrwałości.

Znalazłem w labiryncie coś czego nie mogę użyć.
    Łup który znajdziesz w labiryncie możesz przekazać innemu graczowi z Twojej Gildii. Na przykład, jeżeli znajdziesz artefakt który nie jest dla Ciebie przydatny, zamiast się go pozbywać możesz podarować go innemu członkowi w swojej Gildii. Opcja ta jest dostępna tylko wtedy gdy łup został znaleziony w labiryncie i nie został wykorzystany przez Twojego Bohatera.

Jak ukończyć labirynt?
    Przede wszystkim, nie musisz robić tego samodzielnie. Wszyscy członkowie Gildii mogą pomagać I starać się ukończyć określony labirynt, wraz ze wszystkimi zawartymi w nim niebezpieczeństwami. Jak zatem się domyślacie, aby ukończyć określony labirynt należy pokonać w danym wszystkich wrogów i wszystkie niebezpieczeństwa. Wraz z tym, można rozpocząć zmagania w następnym labiryncie. Ostrożnie jednak, niebezpieczeństwa te mogą się odrodzić!

Czy muszę przechodzić labirynt od początku do końca?
    Nie, możesz dołączyć do labiryntu kiedy chcesz ( wyjątek: nie możesz opuścić gry kiedy jesteś w trakcie walki) Oznacza to, że nie trzeba pokonywać labiryntu za jednym zamachem. Nadto, nie jesteś sam(a). Inni członkowie Gildii mogą zmagać się z niebezpieczeństwami w tym samym labiryncie.

Czy w jednej bitwie w labiryncie można kooperować?
    Nie, nie wszystkie bitwy w ramach zmagań w labiryncie opierają się na kooperacji. Niemniej, ekspedycje Gildii to wyzwanie dla całej Gildii.

Co się stanie jeżeli opuszczę Gildię w chwili kiedy będę w labiryncie?
    Zostaniesz przeniesiony do ostatniej Prowincji w której byłeś nim dołączyłeś do Gildii.

Co się stanie, gdy inna Gildia uzyska dominację w wyprawie?

Wzmocnienia Twojego Bohatera zostaną utracone. Niemniej, gdy Twoja gildia uzyska prowadzenie, Twoja postać uzyska również płynące z tego faktu korzyści.

Moja Gildia dominowała niemal przez cały czas, a potem nagroda sezonu powędrowała do innej gildii!

Pamiętaj, dominacja to nie coś, gdzie liczy się czas. To troszkę jak z wyścigiem. Można prowadzić niemal w całym, a tuż przed samą metą stracić pozycję lidera.

Czy stracę nagrodę sezonową gdy opuszczę Gildię?
    Tak, stracisz wszystkie nagrody sezonowe.

Dlaczego nie wszyscy moi Bohaterowie uzyskują korzyści związane z faktem, że jestem w Gildii?

Korzyści związane z członkostwem w Gildii przynależą tylko bohaterowie, który jest członkiem Gildii.

Jak mogę uzyskać dostęp do Wypraw Gildii?
    Istnieją trzy metody, których wspólnym wymogiem jest odblokowanie przez gildię prowincji gildii.
    1. Klikając na przycisk w prawym górnym rogu
    2. Wybierając Wyprawy Gildii na mapie
    3. Odnajdując specjalne wrota prowadzące do Wypraw z Twojej Prowincji Gildii

Pozdrawiamy,
    Zespół Might&Magic Heroes Online.
    Last edited by MOD_Tiger; 23.06.15 at 16:23.