Results 1 to 6 of 6

Thread: AKT 3: Strażnik Lamentów

Server
    CLA01

AKT 3: Strażnik Lamentów

Pokonałem Strażnika Lamentów nie dostałem itemków, expa ani nie zaliczyło mi zadanka, powtórzyłbym walke niestety nie ma go tam co w taki razie teraz ??

na prt.sc. widać brak bossa i brak zaliczonego zadanka

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    telperot to miasta > portal > zmiana prowincji (np startowa) > powrot do prowincji >powinno zaskoczyc
    jezeli w tym czasie zebrales surowce badz jednostki (badz je wydales) powyzsze nie pomoze
    moze tez pomoc rozpoczecie walki z najblizszym przeciwnikiem i natychmiatowy odwrot (po wejsciu do bitwy) tak by nie stracic jednostek

inna opcja dolacz do kogos kto szuka pomocy ze straznikiem lamentow i pokonaj go ponownie

Server
    CLA01
    niech ktos ciebie zaprosi do walki z tym bossem powinno ciebie wyzucic do mapy glownej i zaliczyc zadanie

Server
    CLA01
    Ja mam inny, równie ciekawy błąd z tym strażnikiem. Otóż podczas walki go wykończyłem. Jednak przy rzucaniu czaru na niego gra zaczęła "mielić" - znaczy się skrypt chyba się zaczął zastanawiać czy na pewno ubić tego matoła . Ponieważ to zastanawianie się trwało długo (15 minut) postanowiłem sobie pomóc - odświeżenie gry. Odświeżyłem, popatrzyłem - no zostało mu tyle życie co przed odświeżeniem. To go dobiłem. I.... i nic, dwa ostatnie jego duszki prawie dobiły mi jednostki liszy. No to ja patrzę co jest nie tak. Otóż teleporty, które rozwaliłem i ich NIE MA FIZYCZNIE na mapie są... do zniszczenia. Powodzenia życzę w wykonywaniu misji z 5 liszami i utratą punktów magii.

Ogólnie patrząc na forum, widząc jak się gra itd. to czuć, że Ubi próbuje tę serię gier faktycznie ubić/zabić/pogrzebać. Heroes VI przez 3 miesiące mi nie działali, dopiero jak ich zjechałem (biedny, nic nie winny konsultant) to okazało się, że dla Heroes VI muszę nowe konto Ubi otworzyć, bo błąd mają. I przez 3 miesiące posiadałem wersję demo (kampania to jakaś porażka, zresztą nie tylko ona) za 100 zł. Tutaj widać BlueByte chociaż jakoś honor chciał ratować fabularnie, grafikę zrobił, jak na umierającego flasha, ładną (jak nie śliczną), ale od strony technicznej to wszystko leży i kwiczy (a na Settlers i kiepskim Anno powinni już dawno się nauczyć). Odechciewa się grać, a takim postępowaniem to będą mieć pieniądze co najwyżej z mało świadomych 13 latków (do tego małe), bo mnie np. skutecznie zniechęcili na zakupy pieczęci (a chciałem sobie chociażby następnego bohatera zakupić). Róbcie tak dalej to projekt padnie bo będzie nierentowny (ludzie będą grać, ale nie kupią pieczęci ze względu na niepewność inwestycji).

Server
    CLA01
    Jest dzień 19.04.2015 roku i niestety w tej kwestii nic się nie zmieniło. Dwa razy robiłam podejście i dwa razy musiałam uciekać, bo gra muliła. Przy moich jednostkach uprzejmie zostałam poinformowana, że mój czas minął, za to jednostki wroga używały sobie w najlepsze i pięknie mnie wybijały. Nie wiem czy mam podchodzić trzeci raz. D: Pewnie podejdę, w końcu do trzech razy sztuka. Gra sama w sobie mi odpowiada, taki odskok od dnia codziennego, pracy, domu. Mam nadzieję, że przyjdzie czas, że wszystko będzie działać pięknie. Czego Wam i sobie życzę.

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witaj Daimon_ !

Jeśli nie jesteś w stanie ukończyć misji, gdyż natrafiasz na błąd, uprzejmie proszę, skontaktuj się w tej sprawie z naszym zespołem wsparcia technicznego.