Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 14 of 14

Thread: Nowa Frakcja

Server
    CLA01
    Tutaj zawsze odpowiedz brzmiała i bedzie brzmiała "tak", bo to lepiej sie sprzedaje, a jednocześnie nic nie znaczy i wielu graczy nie doczeka tych ras zanim zmienia grę. Swoja drogą nie będzie łatwo wpisac sie w aktualny stan z dodatkowymi jednostkami i cechami aby utrzymac jako taki balans.

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Majamas View Post
    Tutaj zawsze odpowiedz brzmiała i bedzie brzmiała "tak", bo to lepiej sie sprzedaje, a jednocześnie nic nie znaczy i wielu graczy nie doczeka tych ras zanim zmienia grę. Swoja drogą nie będzie łatwo wpisac sie w aktualny stan z dodatkowymi jednostkami i cechami aby utrzymac jako taki balans.
    wprowadzą nowe frakcje jak gracze odejdą, nie wiem jak wy ale ja nie poleciłem tej gry nikomu, bo siewstydzę że w nią grałem, pozostało mi tylko pojęczęć na forum

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Nowa frakcja :
    Trolle,ogry ,orki,- osobniki wyrwane ze stron rozkwitajacego forum HoMM
    , opluja,wyzwia i bron specialana zniecheca Cie do kazdej gry ,jak zajdzie taka potrzeba

Uwazaj przyjacielu nie wdepnij w kupe Trolla wieksze meczarnie i powolna smierc jak Viet Cong Booby Traps

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by HrabiaMoczymorda View Post
    Nowa frakcja :
    Trolle,ogry ,orki,- osobniki wyrwane ze stron rozkwitajacego forum HoMM
    , opluja,wyzwia i bron specialana zniecheca Cie do kazdej gry ,jak zajdzie taka potrzeba

Uwazaj przyjacielu nie wdepnij w kupe Trolla wieksze meczarnie i powolna smierc jak Viet Cong Booby Traps
    jupi bedę potworem w grze,

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2