Results 1 to 7 of 7

Thread: Regulamin i jego zapisy.

Server
    CLA01

Regulamin i jego zapisy.

Ponieważ na stronie widnieje zachęta "Zawsze chętnie przyjmiemy wszelkie sugestie i opinie, ale pamiętaj, aby zachować uprzejmy ton wypowiedzi, zwłaszcza jeżeli ktoś ma inne zdanie od Ciebie." chciałbym poruszyć temat - który jak widzę na forum i czacie - żywo interesuje wielu graczy, a mianowicie: "pewne zapisy regulaminu".

Ponieważ w wielu watkach - zarówno ja jak i wielu innych graczy - próbowałem nawiązać do tego tematu ale zawsze kończyło się to cichym usunięciem postów, pomyślałem żeby utworzyć dedykowany temat.

Mam nadzieję, że zapis który powyżej zacytowałem nie jest wyłącznie czczą paplaniną i CM, deweloperowi naprawdę zależy na komunikacji z graczami. Proszę o wypowiedzi merytoryczne (rzeczowe). Jako gracze chcielibyśmy zabrać głos w tej sprawie - zgodnie z życzeniem obsługi.

Mam nadzieję, że ten watek nie zniknie jak posty z innych wątków, w przeciwnym razie świadczyłoby to bardzo negatywnie o podejściu do graczy.

Zachęcam do dyskusji.

Emro30's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by marianescu View Post

Mam nadzieję, że zapis który powyżej zacytowałem nie jest wyłącznie czczą paplaniną i CM, deweloperowi naprawdę zależy na komunikacji z graczami.

.
    Niestety jest. A co gorsza znikają jak kamfora i nawet nie wiesz, że już nie śledzisz wątku, bo nie ma informacji o usunięciu posta. A człowiek później szuka wypowiedzi jak kretyn, bo BB_Penelupa idzie po najmniejszej linii oporu, drażniąc tym wszystkich niemiłosiernie. Coś czuję, że zmieni ksywę szybciej niż BB_Najman.
    "Podaj mi piszczel!
    Niechaj na tym flecie
    niepokalanie białym, obranym do czysta,
    zaświstam
    z wesołoposępnym dreszczem"

Server
    CLA01
    Pretensje do moderacji

Nie przyjmujemy skarg na moderację, moderatorów oraz na zasady dotyczące kanałów publicznych. Jakiekolwiek takie zachowanie będzie skutkowało zablokowaniem.
    Jeśli chcesz zgłosić nadużycie moderatora, wyślij proszę prywatną wiadomość na Forum do BB_Penelopy lub wyślij prośbę o pomoc do zespołu wsparcia. Pamiętaj żeby zachować obiektywizm i konstrukcję wypowiedzi. Niegrzeczny, lub obraźliwy język wypowiedzi, a także obrażanie zespołu Might & Magic Heroes Online spowoduje brak odpowiedzi na Twoja wiadomość.
    Wiec wiesz zamiast sie produkowac zreszta niepotrzebnie pisz do supportu Chociaz jest to walka z wiatrakami ::P No chyba ze zmienisz nick na Don_Kichot no to wtedy cie zrozumie.
    A tak to szkoda zycia Po za tym niewielu na czacie i forum wie o tym ze ta gra ma status PEGI-12 i w tym wypadku nawet za malutenkie podkniecie slowne moga cie zbanowac

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Powinno byc przeczytaj regulamin dostaniesz pieczątki... xD

kirkus132
    Guest
    a ja przeczytałem, ale zdaje mi sięże nie widze nie widzialnych literek bo cały czas go łamie,

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Regulamin caly czas sie zmienia do potrzeb wlasnych administracji i ich popleczników,nie da sie go nauczyc na pamiec

Zmiany w zasadach

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w zasadach gry, regulaminie i kodeksie postępowania, lub do dodania nowych wątków. Nasze Forum będzie zawsze zawierać najnowszą wersję.

OSTRZEŻENIE:

Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany lub dodania zasad w regulaminie. Chcemy również prosić aby nie testować/naginać poziomu naszej tolerancji. Moderatorzy i administratorzy zastrzegają sobie prawo do modyfikowania oficjalnego Forum oraz Czatu według własnego uznania, w dowolnym czasie i bez uprzedzenia.

Nie jest zle mogly to byc chiny ,albo korea,tam za takie teksty na forum jest kara smierci

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by HrabiaMoczymorda View Post
    Regulamin caly czas sie zmienia do potrzeb wlasnych administracji i ich popleczników,nie da sie go nauczyc na pamiec

Zmiany w zasadach

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w zasadach gry, regulaminie i kodeksie postępowania, lub do dodania nowych wątków. Nasze Forum będzie zawsze zawierać najnowszą wersję.

OSTRZEŻENIE:

Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany lub dodania zasad w regulaminie. Chcemy również prosić aby nie testować/naginać poziomu naszej tolerancji. Moderatorzy i administratorzy zastrzegają sobie prawo do modyfikowania oficjalnego Forum oraz Czatu według własnego uznania, w dowolnym czasie i bez uprzedzenia.

Nie jest zle mogly to byc chiny ,albo korea,tam za takie teksty na forum jest kara smierci
    Jeszce korea sie ta grą nie zainteresowała, w końcu na co komu farmy golda, skoro nie można go spzredawać na allegro