Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 14 of 14

Thread: konkurs na facebooku

Server
    CLA01
    Są dwie opcje, w zalezności od Waszych chęci:

1. Jeżeli naprawdę doceniacie graczy oraz to, że włożą sporo pracy - to tak jak napisał Maniek - poświęćcie nieco czasu i też dajcie coś unikatowego - zwierzę, strój, broń.
    1a. jeżeli nie chce Wam się wkładać aż tyle pracy - opracowany już art , ale zmieniona nazwa na unikatową oraz podwyższone statystki.

2. Jeżeli robicie to aby markować jakieś działania, chcecie pójść na łatwiznę - dajcie 138 000 PB (tyle ile wynosi cena topowego zestawu) - gracz sobie zainwestuje w optymalny dla siebie sposób.
    Podejrzewam, że jednak macie wewnętrzne dyspozycje aby nie dawać "gotowych" pieczęci.

Server
    CLA01
    Super, dzięki!

Pozdrawiam
    BB_Penelopa

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by BB_Penelopa View Post
    Drodzy Gracze!

Na przyszłość, chętnie poznam Wasze opinie, jakie nagrody Was usatysfakcjonują?

Pozdrawiam
    BB_Penelopa
    mnie na przykład usatysfakcjonował mnie post od Pani z podpisem Zegnam,

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by marianescu View Post
    Albo opcja o której marzy każdy z graczy, a dostałby ten jedyny:
    przycisk potwierdzający wydanie PB :]

ale jak wskazuje doświadczenie, wygra: "miękki uścisk dłoni CMa" :]
    nie to juz mi nie jest potrzebne, przerzuciłem się na jakiś badziew, nie jestem godzien grać w tak wybitne dzieło jak MMMHO czy jak to zwał i przerzucam się na niszowy produkt dla biedoty, z słaba grafiką i dialogami niskich powodów, WIESIEK 3

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2