Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: przegrałem choć dopiero się loguje??

Server
    CLA01

przegrałem choć dopiero się loguje??

jak to jest loguje się do gry a tu komunikat pokonano cię chyba coś tu nie gra??

Server
    CLA01
    Może ostatnią czynnością w poprzednim zalogowaniu była walka bądź ucieczka z niej?

Server
    CLA01
    nigdy nie uciekam z bitwy

Server
    CLA01
    matko, czasami "ucieczka" jest wymuszona jakimś bugiem czy błędem serwera ewentualnie zerwaniem połączenia z ijnnych przyczyn - toczysz bitwę i nagle wywala Cię z gry - algorytm w 99% przypadków traktuje to jako ucieczkę.
    kapisz?

Server
    CLA01
    ktoś sobie jaja ze mnie robi nie dość że każdy ruch do przodu cofa mi do tyłu to jeszcze skroił 180 płomyków wstyd moderatorzy tylko szkoła was ratuje!!!!!!!

Server
    CLA01
    tak często błędy moderatorów skupiają się na graczach zwłaszcza w tej grze......

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by wilkolak View Post
    ktoś sobie jaja ze mnie robi nie dość że każdy ruch do przodu cofa mi do tyłu to jeszcze skroił 180 płomyków wstyd moderatorzy tylko szkoła was ratuje!!!!!!!
    to idź do tyłu, to będzie Cię... cofało do przodu, czyli w oczeiwanym przez Ciebie kierunku...

Poważniej - cyklicznie mam takowy problem, z tym, ze mnie nie cofa w sposób ciągły ale... po "ujechaniu" kilkudziesięciu metrów (odnosząć do skali w grze).

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by wilkolak View Post
    jak to jest loguje się do gry a tu komunikat pokonano cię chyba coś tu nie gra??
    ktoś sobie jaja ze mnie robi nie dość że każdy ruch do przodu cofa mi do tyłu to jeszcze skroił 180 płomyków wstyd moderatorzy tylko szkoła was ratuje!!!!!!
    wyloguj sie zupelnie z gry , poczysc ciastka , przegladarke ( crtl+shift+del ) i flasha , mozesz nawet ja zamknac i otworzyc od nowa ... zaloguj sie ponownie , w 99% problem zniknie
    posypalo ci sie cos... raczej nie wina gry , jak problem pozostanie to pisz do suportu

Server
    CLA01
    Problem cofania jest mocno związany ze slabym lączem internetowym i wolnym prockiem - na nowych super szybkich maszynach z wydajnym lączem internetowym problem nie wystepuje,

Nie chcesz mieć problemow z cofaniem i dziwnym poddawaniem zadbaj o to by nie było przerw w dostępie do internetu oraz zainwestuj w nowy sprzęt . Ciasteczka raczej nie pomogą

Server
    CLA01
    Mam stałe, wydajne łącze i nienajgorszy sprzęt. Czasami mnie cofa - na takiej samej specyfikacji - więc chyba nie do końca jest to wina gracza - przynajmniej w moim przypadku.

Page 1 of 2 1 2 LastLast