Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 12 of 12

Thread: przegrałem choć dopiero się loguje??

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by marianescu View Post
    Mam stałe, wydajne łącze i nienajgorszy sprzęt. Czasami mnie cofa - na takiej samej specyfikacji - więc chyba nie do końca jest to wina gracza - przynajmniej w moim przypadku.
    wszystko wina graczy, bo grać im się chce rozbawiły mnie powiadomienia jednego z modów na czacie globalnym iż jest dużo graczy w grze i mogą występować problemy z logowanie, zerwaniem rozgrywki, lagowaniem, popularna i kochana niewłaściwa sesja.... przypominam iż limity gildii miały zakończyć ten problem, ale jak widać nic się nie poprawiło... Czemuż aj czemuż ktoś zapyta ?? A temuż iż serwer mają słaby, słabych i beznadziejnych techników oraz brak inicjatywy aby coś zmienić

Prosiłbym o nie edytowanie i nie kasowanie tej wypowiedzi. Dziękuję
    Gram aby grać, ten co grał, a już nie gra, to będzie grał

"Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry."

Server
    CLA01
    Potwierdzam wypowiedź marianescu, zdarza sie, że cofa nawet na dobrej kombinacji.

Swoją drogą dobrze jest mieć bardzo wolne łącze (ale szybki komp) bo można w PvM cofać swój nieprzemyślany ruch (nie wiem czy działa w PvP ale nie sprawdzę bo mam juz szybki net i kompa )
    Jam jest Józef

Ziutu - Mag przystani 30 + 5poz. oraz Josephe - Rycerz Śmierci 30 + 4poz. (gildia - Blackest Night)
    Jeszcze nie pokonałem Sandro Reborn, ale to zrobię już niedługo...

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2