Results 1 to 9 of 9

Thread: blad w ziemiach swiatla

Server
    CLA01

blad w ziemiach swiatla

jak biore jednoczesnie 3 misje w pajeczej polanie to po zrobieniu jednej z trzech walk zniszcz wyrwe pustki znikaja mi pozostale 2 i nie da sie dokonczyc zadania. chyba na pocieszenie dostaje to ze wampiry i rycki w zadaniu wyrazna roznica stoja bez strazy i tylko je zbieram zamiast robic walki. jak biore zadania pojedynczo to wszystko dziala normalnie ale niekoniecznie chce mi sie biegac tam i spowrotem

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by nielubieubi View Post
    jak biore jednoczesnie 3 misje w pajeczej polanie to po zrobieniu jednej z trzech walk zniszcz wyrwe pustki znikaja mi pozostale 2 i nie da sie dokonczyc zadania. chyba na pocieszenie dostaje to ze wampiry i rycki w zadaniu wyrazna roznica stoja bez strazy i tylko je zbieram zamiast robic walki. jak biore zadania pojedynczo to wszystko dziala normalnie ale niekoniecznie chce mi sie biegac tam i spowrotem
    w zasadzie za to jest ban, opisywanie bugów służacych ułatwieniu gry, i namawianie do oszukiwania, wiem brzmi absurdalnie ale taka jest prawda

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    w zasadzie za to jest ban, opisywanie bugów służacych ułatwieniu gry, i namawianie do oszukiwania, wiem brzmi absurdalnie ale taka jest prawda
    właśnie, właśnie, korzystaj i nic nie mów nikomu bo ukażą w nagrodę
    Gram aby grać, ten co grał, a już nie gra, to będzie grał

"Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry."

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    ja za zgloszenie i opisanie exploitu bana dostalem , minelo pare dni wiec i tobie pewnie dali

dobra rada jak cos w grze jest nie tak to nie wolno zglaszac , bo banuja za to
    przynajmniej na naszym forum

Server
    CLA01
    Jeśli dostał Bana to nie za to niejasne zgłoszenie, które naprawdę trudno zrozumieć nie wnikając - co tam jest nie halo, ale raczej za swój przenikliwy nickname - hehehe

Server
    CLA01
    A może jego nick to: "nielubieubieranek" ale był za długi i skrócił do "nielubieubi", hę?

(swoja koncepcje zapożyczyłem z wyszukiwania google, gdzie pierwsza propozycja były ubieranki a nie ubisoft )
    Jam jest Józef

Ziutu - Mag przystani 30 + 5poz. oraz Josephe - Rycerz Śmierci 30 + 4poz. (gildia - Blackest Night)
    Jeszcze nie pokonałem Sandro Reborn, ale to zrobię już niedługo...

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by okogi View Post
    ja za zgloszenie i opisanie exploitu bana dostalem , minelo pare dni wiec i tobie pewnie dali

dobra rada jak cos w grze jest nie tak to nie wolno zglaszac , bo banuja za to
    przynajmniej na naszym forum
    eee tam, mi dali za nieprzychylne komentarze na temat firmy,(to dzisi nie wytłumaczyli jak ich obraziłem) a wcześniejszy za nakłanianie do oszustwa, wiecie że nie można pisać o tym jak cheatować w innych gierkach na przykład csie,

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Kiepskie wręcz chore żarty na kanałach globalnych jak i na forum

Gracze, którzy opowiadają kiepskie lub “chore” żarty postując na kanałach globalnych, mogą zostać zablokowani na pewien okres czasu. Blokada i długość czasu braku dostępu zostaje nadana decyzją moderatorów. A więc zwracaj uwagę na to co mówisz! To co dla Ciebie może być zabawnym żartem, może przez przypadek zranić innych użytkowników, wśród przykładów znajdą się rasistowskie żarty, niektóre tematy polityczne, choroby, itd...

Z Jaroslawem nie wygrasz,Duda jego czlowiek wie co robi ,nie dasz na tace w niedziele masz rusofobów w kosciele

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

kirkus132
    Guest
    wczoraj wszedłem w ziemie światła i utknąłem po drodze, ale parwda zapomniałem wszystko działa dobrze