Results 1 to 6 of 6

Thread: walka

Server
    CLA01

walka

robiłem misje dzienna najezdzcy demonów walczyłem i mnie wywaliło po ponownym zalogowaniiu spojzałem na armie i nie mam 30 arcyliszy a w walce nie miałem zadnych strat

Server
    CLA01
    Jak nie masz screenów możesz pożegnac sie z wojskiem.

Ale napisz do supportu na wszelki wypadek gdyż pisali, że usunęli ten bład
    Jam jest Józef

Ziutu - Mag przystani 30 + 5poz. oraz Josephe - Rycerz Śmierci 30 + 4poz. (gildia - Blackest Night)
    Jeszcze nie pokonałem Sandro Reborn, ale to zrobię już niedługo...

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by ziolo10 View Post
    robiłem misje dzienna najezdzcy demonów walczyłem i mnie wywaliło po ponownym zalogowaniiu spojzałem na armie i nie mam 30 arcyliszy a w walce nie miałem zadnych strat
    Witaj ziolo10

Opisz dokładnie zaistniałą sytuację, dołącz zrzuty ekranu, jeżeli takowe posiadasz i wyślij do Supportu: info-mmho.pl@heroes-online.com

Pozdrawiam,
    BB_Penelopa.

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by BB_Penelopa View Post
    Witaj ziolo10

Opisz dokładnie zaistniałą sytuację, dołącz zrzuty ekranu, jeżeli takowe posiadasz i wyślij do Supportu: info-mmho.pl@heroes-online.com

Pozdrawiam,
    BB_Penelopa.
    ta, robi zrzuty ekranu co 3 sekundy , i tak by nie pomogło bo błąd by wyskoczył miedzy 2 a 3 sekundą, takie życie co zrobisz,

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by GnoM View Post
    Jak biedny poniżany gracz ma ekran zrzucać? Jak podchodzicie do grającego (może jeszcze u was w systemie nie ma statusu gracza) jak do potencjalnego złodzieja to sprawdźcie w logach (takie coś co zapisuje kto się dołączył i co robił w grze) czy taka sytuacja miała miejsce i jako jedyni nieomylni dajcie człekowi choć runę nadziei by się poczuł dobrze. nie każdy chce was oszukać - nie mierzcie ludzi swoją miarą
    a mnie każdy chce oszukać, ostatnie dwa dni pokazały że nawet robi to pewna duża firma o której głośno na tym forum, i zaraz znowu wyrwę bana, za to że mnie osuzkali i za to że osmieliłem sięo ty m pisac

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Zrzut z ekranu hmm print ,otwierasz painta wklej w okno ,domaluj wasy brode etc zapisz ze kradniesz lepiej niz oni
    ,masz kupe patentów ,na ich konta bankowe+pozdrowienia,moze zatrudnia w BB

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc