Results 1 to 5 of 5

Thread: Eventy - stworzenia legendarne krainy Ashan

Sarollah's Avatar
    Server
    CLA01

Eventy - stworzenia legendarne krainy Ashan

Co jakiś czas mamy eventy z dostępnymi stworzeniami podstawowe, elitarne, bohaterskie - a gdyby tak specjalnie na potrzeby tego (nieco już nudnego eventu mimo ciągłej wymianie stworzeń) stworzyć osobną, nowa kategorie stworzeń? np. legendarne lub mityczne?
    moja propozycja była by taka że mogłyby to być:
    czerwie
    czarne smoki
    feniksy
    żywiołaki (ognia, ziemi, wody, powietrza)
    behemoty
    Tytani
    Moje sugerowane statystyki tych stworzeń to coś ok. 3000 hp,, ok. 300 ataku

a co Wy sądzicie o takim pomyśle?
    Vitae brevis cursus, gloriae sempiternus!
    Życie jest krótkie - chwała nieśmiertelna! Gloria Victis!!
    Strona internetowa naszej gildii: http://gloriavictismmho.wix.com/fansite
    Zapraszamy!

Server
    CLA01
    No ja też się zastanawiałem, czy zrobić nową kategorię jednostki np. legendarne. I na 30 lv można byłoby mieć np. 5 takich jednostek w slocie albo nawet jedną jednostkę w slocie. Z gry na przykład taki fabularny Manachan mógłby się sprawdzić.

Shinigami21's Avatar
    Server
    CLA01
    Pomysł ciekawy chętnie zobaczyłbym takie potworki w grze Ode mnie dodałbym jeszcze ograniczenie typu jeden slot jednostek legendarnych na całą armie coby inne jednostki nie straciły racji bytu

Sarollah's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Shinigami21 View Post
    Pomysł ciekawy chętnie zobaczyłbym takie potworki w grze Ode mnie dodałbym jeszcze ograniczenie typu jeden slot jednostek legendarnych na całą armie coby inne jednostki nie straciły racji bytu
    zgadza się, zapomniałem jeszcze o tym napisać - ograniczenie na jeden slot z pojemnością 5 lub 10 stworzeń
    Vitae brevis cursus, gloriae sempiternus!
    Życie jest krótkie - chwała nieśmiertelna! Gloria Victis!!
    Strona internetowa naszej gildii: http://gloriavictismmho.wix.com/fansite
    Zapraszamy!

Server
    CLA01
    Ja bym rozbudował propozycję i zmienil zupelnie mechanizm tych powtarzalnych eventów. Takie superstwory jak proponuje Sarollah w pierwszym poście tego wątku niech pojawiaja się z nienacka gdzieś na mapie jako event. Widoczne dla każdego, ale bez podania miejsca. Każdy może sobie zaatakowac i walczyc do konca jesli juz rozpocząl walke, a potwór znika gdy ktos pierwszy zakonczy z nim bitwe zwyciestwem. Pojawienie sie potwora powinno byc obwieszczone komunikatem dla wszystkich graczy na czatach w stylu wiadomosci systemowej. jego znikniecie podobnie. I po jakims czasie potwór moze sie pojawic znowu w zupelnie innym miejscu.
    Pokonanie go powinno cos dawać jak pokonanie bossa albo ZZ, i tytuł pogromcy potwora XXX, ale to nie jest najważniejsze.
    Siła tych eventowych potworów nie musi byc wielka, bardziej chodzi o to aby kazdy gracz mial zabawe w szukanie. Na poczekaniu mogę podac kilka innych wersji zdarzeń eventowych wpasowanych w ten świat.

Grze brakuje eventów które by miały ogólnoswiatowa warstwe strategiczną, gdzie kazdy nawet mały gracz ma wpływ na obraz świata. Takie eventy w innych grach tworzyly zawsze niezapomniane emocje i spajały towarzystwo, tutaj tego brakuje. Każdy walczy ze swoimi potworkami, bez znaczenia co robia inni, czyli co bys zrobil lub co bys nie olał to nic nie zmienisz. Lipa.
    Wielu graczy, jak ja nie chce żadnych innych jednostek, mamy juz wiecej rodzajów wojska (7) niż możemy uzywac w armii (realnie max 5 rodzajów) wiec zadne nastepne mnie nie interesuja.

Te aktualne pseudoeventy to porażka i są do wymiany. Każda zmiana tych aktualnych zbednych eventów ma moje poparcie bo moze dac cos co bedzie miało sens.