Results 1 to 9 of 9

Thread: mmhowiki.cba.pl

mmhowiki.cba.pl

Witam

Ponieważ informacji o herosach jest niewiele oraz ciężko cokolwiek znaleźć bo wszystko jest porozrzucane po wielu tematach i w ogóle, postanowiłem stworzyć stronę ze wszystkimi danymi o grze. Wciąż brakuje wielu informacji, dlatego liczę na waszą pomoc. Aktualnie skupiam się na dodawaniu misji, nie wiem czy te na forum są wciąż aktualne, bo gram od niedawna Wielu rzeczy jeszcze nie wiem i na pewno znajdzie się kilka błędów, dlatego proszę o wyrozumiałość i pomoc. Wiadomości najlepiej wysyłać korzystając z formularza na stronie albo na podany tam adres email.

Strona znajduje się pod adresem http://mmhowiki.cba.pl

Niektórzy mogą mnie kojarzyć z settlersów, więc wiedzą, że mam duże doświadczenie w prowadzeniu tego typu stron.

Karol's Avatar
    Server
    CLA01
    Fajnie że zebrałeś w całość, aczkolwiek wiele informacji jest nieaktualnych lub błędnych
    Sam kiedyś zaczołem tworzyć coś w podobie, ale brak czasu i ciągłe zmiany w grze spowodowały że nie poświęcam temu już wiele czasu.
    Chyba wzorowałeś sie na niemieckiej wiki i pewnej niemieckiej stronce, ale one pamiętają czasy zamkniętej bety albo i wcześniej :P
    W grze: Nekrus, nekromanta 30+30 lvl
    Bestiariusz | Zdolności Kleryka | Zdolności Nekromanty | Jednostki Przystani

Gram od niedawna i sam wszystkiego nie wiem, dlatego postanowiłem zebrać dostępne informacje, żeby pomóc sobie jak i innym. Gra jest prosta to fakt ale na początku człowiek nie ogarnia ;p. Wiem, że niektóre informacje są błędne ale z czasem i pomocą innych mam nadzieję, wszystko poprawić

W dniu dzisiejszym zostało zakończone uzupełnianie wszystkich stron o informacje, które zdołałem zdobyć bezpośrednio z gry lub forum gry. Brakujące informacje zostaną uzupełnione z czasem oraz z waszą pomocą. W najbliższym czasie będę się skupiał na uzupełnieniu dokładniejszych informacji o bossach oraz o prowincjach gildii, które mają pojawić się już w najbliższą środę.

Neon's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by M0rdechaj View Post
    W dniu dzisiejszym zostało zakończone uzupełnianie wszystkich stron o informacje, które zdołałem zdobyć bezpośrednio z gry lub forum gry. Brakujące informacje zostaną uzupełnione z czasem oraz z waszą pomocą. W najbliższym czasie będę się skupiał na uzupełnieniu dokładniejszych informacji o bossach oraz o prowincjach gildii, które mają pojawić się już w najbliższą środę.
    To już jest bezczelne. Nazwałbym to raczej zwykłą kradzież ciężko zbieranych informacji. Przy miksturach many czy patentach nawet nie raczyłeś zmienić moich opisów.
    Większość zebranych przez Ciebie informacji pochodzi, nie z forum, i nie zebranych przez Ciebie informacji, tylko z innych stron. I to nie tylko z elrath.pl ale i z mmho.tk - skąd nawet ikonki zabrałeś.
    Wszystkie materiały należą do BB, HMMO, Ubisoft, ale mamy prawo do ochrony sposobu kolekcjonowania informacji, na tym właśnie polega własność intelektualna. Nie wyraziłem zgody na jej powielanie.

Jakby było mało Twoja strona wprowadza w wielu miejscach czytelników w błąd, choćby w przypadku artykułu "klas i frakcji". Czasem się zastanawiam czy Ty w ogóle grasz w tą grę.

Uważam, że Twoja strona powinna być usunięta z forum.

Pozdrawiam,
    admin Elrath.pl

Nie będę zaprzeczał, że pożyczyłem część grafik, z różnych stron, zresztą co za różnica, czy wycinałbym je od nowa z gry, skoro tak było zwyczajnie szybciej. Poza tym większość rzeczy jest dostępna na forum i sam z nich korzystałeś, a teraz piszesz, że należą do Ciebie.
    Nie wiem o co Ci chodzi z opisami, mikstura to mikstura i inaczej tego nie nazwiesz, ani nie opiszesz.
    Mówisz, że wprowadzam graczy w błąd informacjami, ale chyba nie widziałeś masy błędów u siebie. Wszystkie artykuły, które tworzyłem, sprawdzałem w grze o ile miałem tylko do tego dostęp. Dziękuję Ci za wskazanie mi błędu w klasach i frakcjach, tym sposobem udowodniłeś, że nie kopiowałem informacji od Ciebie

P.S.
    Szczerze mówiąc, gdyby na twojej stronie były wszystkie formacje i do tego porządnie zebrane, nawet przez myśl by mi nie przeszło, żeby tworzyć nową stronę, tym bardziej, że wcale mi się nie chciało. Niestety część rzeczy masz nieaktualnych, radziłbym Ci wszystko przejrzeć. Ponadto znaleźć niektóre informacje u ciebie nieraz jest ciężko, powinieneś ogarnąć menu na stronie, ale to tylko moje zdanie.
    Last edited by M0rdechaj; 25.05.15 at 22:38.

Neon's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by M0rdechaj View Post
    Nie będę zaprzeczał, że pożyczyłem część grafik, z różnych stron, zresztą co za różnica, czy wycinałbym je od nowa z gry, skoro tak było zwyczajnie szybciej. Poza tym większość rzeczy jest dostępna na forum i sam z nich korzystałeś, a teraz piszesz, że należą do Ciebie.
    Nie wiem o co Ci chodzi z opisami, mikstura to mikstura i inaczej tego nie nazwiesz, ani nie opiszesz.
    Mówisz, że wprowadzam graczy w błąd informacjami, ale chyba nie widziałeś masy błędów u siebie. Wszystkie artykuły, które tworzyłem, sprawdzałem w grze o ile miałem tylko do tego dostęp. Dziękuję Ci za wskazanie mi błędu w klasach i frakcjach, tym sposobem udowodniłeś, że nie kopiowałem informacji od Ciebie

P.S.
    Szczerze mówiąc, gdyby na twojej stronie były wszystkie formacje i do tego porządnie zebrane, nawet przez myśl by mi nie przeszło, żeby tworzyć nową stronę, tym bardziej, że wcale mi się nie chciało. Niestety część rzeczy masz nieaktualnych, radziłbym Ci wszystko przejrzeć. Ponadto znaleźć niektóre informacje u ciebie nieraz jest ciężko, powinieneś ogarnąć menu na stronie, ale to tylko moje zdanie.
    Witam,

1. Jak już oficjalnie się przyznajesz do kradzieży, to wnoszę o to by nie tylko temat został usunięty, ale żebyś również został zbanowany.
    2. Różnica między zabieraniem informacji z gry, a z elrath.pl jest taka, że ja poświeciłem trzy miesiące na to by wybudować magazyn złota by móc powiedzieć ile daje złota na najwyższym poziomie by podzielić się tym z innymi graczami, a Tobie zajęło to 3 minuty.Ctrl+C, Ctr+V. Jak chce się z kimś czymś dzielić, to dobrze by było mieć zaplecze doświadczenia z gry, Ty go nie masz.
    3. I to kolejna sprawa, piszesz, że niczego więcej nie da się o miksturach many powiedzieć.. ja mogę napisać o miksturach many całą stronę, a Ty tylko tyle ile wykradniesz. Tylko po co ja mam teraz to robić, jak wszystko co robię, automatycznie rano przenosisz na swoją, pisząc że jesteś tego autorem.
    4. Kłamanie na forum, zaczynasz prowadzić demagogie, mówisz ludziom, że Klasy i Frakcji również sam napisałeś. Prawda jest taka, że wiedziałem, że masz tam błąd własnie dlatego, że zabrałeś ten artykuł ode mnie zanim go zdążyłem zaktualizować, z takimi ludźmi jak Ty nawet nie ma co dyskutować.

Nie ukrywam, że jestem wkurzony. Włożyłem całe serce w stworzenie i zbieranie informacji, a Ty zwyczajnie je wykorzystałeś dla własnej korzyści, pomijając kto jest ich autorem. I trzecią rzeczą o jaką wnoszę, to powinieneś prawie pod każdym z artykułów na swojej stronie napisać u góry, kto jest ich autorem, i przeważnie powinno to być "ELRATH.PL",

Pozdrawiam,
    Admin, elrath.pl

PS: Przekopiowany Żywiołak również pozdrawia

Po pierwsze nigdzie nie napisałem, że jestem autorem wszystkich treści, poza tym wspominałem że gram w grę od niedawna i nie jestem w stanie sam wszystkiego sprawdzić, dlatego musiałem wspomagać się poradnikami innych graczy. Z tym CTL+C trochę przesadzasz, to nie forum, i tak po prostu strony się nie da przekopiować, zresztą wiele informacji jest lepiej uzupełnionych niż te, które jak to mówisz przekopiowałem i w cale nie od Ciebie jak się upierasz. Sam na większości stron masz odnośniki to forum. Błędy występują jedynie tam, gdzie nie byłem w stanie sprawdzić czy faktycznie tak jest. Wypominasz mi, że kłamie ale przecież przyznałem, że pożyczyłem kilka grafik tu i tam ponadto, gdybym wyciął je z gry wyglądałyby identycznie, więc przestań puakać. Sprawdź moją listę i opis prawie wszystkich stworzeń oraz innych rzeczy i powiedz, że tylko kopiować potrafię.

Nie zamierzam się z tobą kłócić, stronę stworzyłem głownie dla siebie i udostępniłem, nikogo nie zmuszam do wchodzenia na nią.
    Jak wspomniałem wcześniej, gdyby informacje były łatwiej znaleźć (i nie mam na myśli tylko elrath), moja strona w ogóle by nie powstała.

Pozdrawiam

Server
    CLA01
    Nie chce mi się jakoś dogłębnie przyglądać sprawie. Porównałam tylko zakładkę mikstury many i stworzenia. W pierwszej owszem informacje są właściwie te same, ale napisane w inny sposób i mógł się tego dowiedzieć: a) z innych źródeł niż elrath b) od innych bardziej doświadczonych graczy c) z własnych doświadczeń
    W kwestii stworzeń (obstawiałam, że o to chodzi z tym żywiołakiem) to nie wiem skąd Twoje oskarżenia Neon.

Neon, elrath fajna stronka, często bywa pomocna, widać, że włożyłeś w nią dużo pracy. Tylko prawda jest taka, że informacje, które tam zamieszczasz można znaleźć też w innych miejscach, a przede wszystkim po prostu grając.

M0rdechaj jak korzystasz z czyjejś pracy to miło by było gdybyś umieścił taką informację na swojej stronie.

Pozdrawiam Panów