Results 1 to 4 of 4

Thread: Członek Rady - Trudne Bitwy - o co chodzi?

Server
    CLA01

Członek Rady - Trudne Bitwy - o co chodzi?

Hello

natchneło mnie ostatnio (wczoraj) żeby dostać się do Rady, miałem czas, trochę armii, pomyślałem Trudne Bitwy.
    powalczyłem trochę, końcówka była emocjonująca i dostałem się z 10 miejsca,
    a że w końcówce walczyłem o 9/10 z gościem to zapamietałem jego nick - weszliśmy z miejsca 9 i 10 - wygranych po 139 walk.

nie bedę wnikał jak ktoś w 10 minut podskakuje o 50 walk (widziałem jak się zmieniał ranking na górze tabeli; czytałem sposoby, nie mam tyle wojska - nie moja sprawa, mam sreenshoty robiłem z ciekawości).

ale ciekawsze jest co innego.
    godzina 16 (z minutami) dostałem info że jestem w Radzie - dzięki, zrobiłem zakupy i stwierdziłem że zajrzę do rankingu, jak tam nowy dzień idzie
    A TAM CO...?
    ten człowiek co wylądował ze mną na 9/10 miejscu ze 139 walkami (dlatego go zapamiętałem), jest w nowym sezonie po godzinie pierwszy i ma 143 walki!!!

Może to bug, może nie. Za stary jestem na takie kombinacje, ja swoje w sklepie Rady kupiłem i drugi raz starać się nie będę.
    Ale jak dla mnie to trochę zniechęcające.

Long story short - wałek, albo bug.

I to tyle uwag co do Trudnych Walk.
    Pozdrawiam

AivaPL

Server
    CLA01
    Tak, to jest błąd, nie resetuje niektórym graczom trudnych bitew (tak samo punktów na pvp). Już był o tym temat na forum, zostało to zgłoszone do pomocy technicznej 2 tygodnie temu, czekamy na aktualizację...

Server
    CLA01
    właśnie też się zastanawiałem jak to możliwe że pół godziny po zgromadzeniu rady i zresetowaniu statystyk ktoś już ma ponad 100 walk :P

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Turkesik View Post
    właśnie też się zastanawiałem jak to możliwe że pół godziny po zgromadzeniu rady i zresetowaniu statystyk ktoś już ma ponad 100 walk :P
    2 ogarniętych ludzi, dobry komp i internet, szybko walą walki tylko pytanie po co??